CSI: Kryminalne zagadki Miami (56)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 3 odc. 56

(CSI: Miami 3: Speed Kills)

serial kryminalny USA 2004   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Frederick King Keller
W skrócie:Zostaje zamordowany 38-letni Richard Laken. Detektywi ustalają, że brał udział w imprezie towarzyskiej dla singli. Poznał tam 15. kobiet.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiadają o przygodach grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa. Grupą dowodzi charyzmatyczny Horatio Caine (David Caruso), a w zespole są m.in. atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner, doktor Alexx Woods.

W tym odcinku

Zostaje zamordowany 38-letni Richard Laken. Mężczyzna prowadził rozrywkowy tryb życia. Jego ciało znaleziono w pobliżu nocnego klubu. Jego samochód jest zdewastowany. Detektywi ustalają, że Laken brał udział w imprezie towarzyskiej dla singli. Poznał tam piętnaście kobiet. Tripp i Delko postanawiają je przesłuchać. Typują dwie podejrzane. Horatio próbuje szczegółowo odtworzyć wydarzenia w klubie. Trafia na trop kolejnego przestępstwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także