Program TV

ŚRODA 12.08
17:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
zdjęcieUśmiech losu (25/30)
17:55serial obyczajowy
Jeden z dziesięciu
18:50teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
La Bandida (40/62)
20:35serial obyczajowy
TVP 2
Familiada
od 16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Va banque (75)
18:30teleturniej
Barwy szczęścia (2271)
19:30serial obyczajowy
Kino relaks: Miłość i turbulencje
20:10komedia romantyczna
Polsat
Gliniarze (193)
od 16:45serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (163)
17:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:30program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
TVN
Ukryta prawda (864)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Uwaga! Koronawirus (150)
19:25program informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Pamiętniki z wakacji (37)
17:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (615)
18:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (616)
19:00serial obyczajowy
Święty (5)
20:00serial komediowy
Święty (6)
20:30serial komediowy
TV 6
Medicopter 117 (51)
od 16:15serial przygodowy
Miodowe lata: Safari (43)
18:15serial komediowy
Galileo (280)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Dorwać Cartera
20:00film sensacyjny
TVN 7
19+ (304)
od 16:55serial paradokumentalny
19+ (305)
17:30serial paradokumentalny
Usta Usta 3 (2/10)
18:00serial komediowy
Ukryta prawda (666)
19:00serial paradokumentalny
TVP Polonia
Dziennik regionów
17:30program informacyjny
Barwy szczęścia (2232)
18:50serial obyczajowy
Alarm!
19:40magazyn interwencyjny
Polonia 24
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:20magazyn informacyjny
Sport
20:30magazyn sportowy
Echo serca 2 (33)
20:35serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Kobiety za kamerą (8)
od 16:00serial dokumentalny
Angelo
17:10dramat kostiumowy
Premiera: Obsesja (3)
20:10serial kryminalny
AXN
S.W.A.T. (19)
od 16:40serial sensacyjny
S.W.A.T. (20)
17:30serial sensacyjny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (21)
18:25serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (22)
19:20serial kryminalny
MacGyver 3 (2)
20:10serial akcji
CANAL+ 1
Podwójne życie
od 15:30komediodramat
Miasta rytm: Łódź
17:15serial dokumentalny
Miasta rytm: Wrocław
18:00serial dokumentalny
Wolverine
18:55film sensacyjny
CANAL+ Family
Pech to nie grzech
od 16:05komedia romantyczna
Zostały tylko wspomnienia
17:40dramat obyczajowy
I tak Cię kocham
19:30komedia romantyczna
CANAL+ Film
Bojaźń i drżenie
od 15:55komedia
Premiera: Hollywood Buzz
17:40magazyn filmowy
Colette
18:05film biograficzny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Miasta rytm: Wrocław
17:00serial dokumentalny
Wolverine
17:55film sensacyjny
Lance (1)
20:00film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Rada ojców (10)
od 16:45serial fabularny
Pamiętnik kierowcy Ubera (5)
17:30serial komediowy
Pamiętnik kierowcy Ubera (6)
18:00serial komediowy
Łapu-capu
18:30chochliki telewizyjne
Gra pozorów (4)
18:40serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
19:35serial komediowy
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
19:50serial komediowy
Grzesznik 3 (7)
20:05serial kryminalny
Grzesznik 3 (8)
20:50serial kryminalny
CBS Europa
Płatki na wietrze
od 15:45dramat obyczajowy
A jeśli ciernie
17:30dramat obyczajowy
Kto wiatr sieje
19:15dramat obyczajowy
HBO 2
Pokémon: Detektyw Pikachu
od 16:15film fantasy
100 rzeczy
19:10komedia
HBO 3
Balon
od 15:45dramat obyczajowy
Rodzice (1/10)
17:50serial komediowy
Rodzice (2/10)
18:15serial komediowy
Rodzice (3/10)
18:45serial komediowy
Czysta krew 3 (2)
19:10serial obyczajowy
Rodzina Soprano 2 (5)
20:10serial sensacyjny
Kino Polska
Nad Niemnem (2-ost.)
od 16:00film obyczajowy
Kabaretowy rejs (47)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (48)
19:00program rozrywkowy
Kino TV
Siedem lat w Tybecie
od 15:00dramat biograficzny
Poirot: Dama w woalce
19:55serial kryminalny
Polsat Film
zdjęcieOficer Blart w Las Vegas
17:05komedia sensacyjna
Zakon
19:05film sensacyjny
Stopklatka
Pogodowe Top 10 2 (6)
od 16:50serial dokumentalny
Allo, Allo: Egzekucja René (5)
18:45serial komediowy
Allo, Allo: Pogrzeb René (6)
19:20serial komediowy
Kroll
20:00film sensacyjny
TNT
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
od 14:45komedia sensacyjna
Zakazane królestwo
17:10film przygodowy
Dennis rozrabiaka
19:10komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 15:00mecz: Liverpool FC - Tottenham Hotspur FC
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Premiera: O co biega?
18:00magazyn sportowy
zdjęciePiłka nożna: Liga hiszpańska
19:05mistrz sezonu 2019/2020
Niebieskie Chachary
20:10film dokumentalny
nSport+
Magazyn PGE Ekstraliga
od 16:15magazyn żużlowy
Koszykówka mężczyzn: NBA
18:00mecz: San Antonio Spurs - Houston Rockets
Żużel: PGE Ekstraliga
20:00mecz: Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno
Polsat Sport Extra
Sporty walki: KSW
od 16:00sporty walki
Piłka nożna: Liga szkocka
18:55mecz: St. Mirren FC - Celtic FC
TVP Sport
Retro TVP Sport
od 16:10magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga Mistrzów
18:10skróty 1/8 finału
Piłka nożna: Liga Mistrzów
19:05skróty 1/8 finału
Piłka nożna: Liga Mistrzów
19:55skróty 1/8 finału

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!