Program TV

PONIEDZIAŁEK 29.04
17:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3478)
18:00telenowela
Korona królów (213)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (115)
20:30telenowela
TVP 2
Familiada
od 16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Barwy szczęścia (2052)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2053)
20:10serial obyczajowy
M jak miłość (1440)
20:55serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze (330)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2874)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (436)
19:30serial komediowy
TVN
Szpital (924)
17:00serial paradokumentalny
zdjęcieUkryta prawda (1035)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Doradca smaku (32)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (2865)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (263)
20:55teleturniej

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Rosyjska piękność (7)
17:00serial kostiumowy
Drużyna książęca (1/8)
18:00serial historyczny
Wojna z mafią 2 (3/16)
18:50serial kryminalny
TV 4
Joker (70)
17:00teleturniej
Nokaut (8)
18:00serial komediowy
zdjęciePolicjantki i Policjanci (535)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Drużyna A (2)
od 16:15serial sensacyjny
Paulina (72)
17:15telenowela
Galileo (188)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Rodzinny interes: Irokez (40)
17:00serial obyczajowy
Jumper
20:00film przygodowy
TVN 7
Szpital (262)
od 16:20serial paradokumentalny
Prawo Agaty (14/15)
17:25serial obyczajowy
Ugotowani: Warszawa (10/12)
18:25program kulinarno-rozrywkowy
Big Brother (33/65)
20:00reality show
TVP Polonia
Kapitał polski (30)
18:25magazyn ekonomiczny
Pod Tatrami
18:40magazyn
Barwy szczęścia (1965)
18:55serial obyczajowy
Nad Niemnem (281)
19:25magazyn Polaków na Białorusi
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
O mnie się nie martw 9 (6/13)
20:45serial komediowy

FILMOWE

ale kino+
Paryżanka
od 16:55film krótkometrażowy
Córka
17:15film krótkometrażowy
Lila
17:40film krótkometrażowy
Nie jestem czarownicą
18:20dramat obyczajowy
Premiera: Francuski łącznik
20:10film sensacyjny
AXN
Castle 8 (6)
od 16:10serial kryminalny
Castle 8 (7)
17:10serial kryminalny
Agenci NCIS 12 (22)
20:00serial sensacyjny
CANAL+
zdjęcieChata
od 16:40dramat psychologiczny
Nie przegap
18:50magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:00chochliki telewizyjne
Pełnia życia
19:05dramat biograficzny
CANAL+ 1
Szpieg
od 15:20dramat sensacyjny
zdjęcieChata
17:40dramat psychologiczny
Nie przegap
19:50magazyn informacyjny
Łapu-capu
20:00chochliki telewizyjne
Pełnia życia
20:05dramat biograficzny
CANAL+ Family
Mistrzowie kamuflażu
17:05film dokumentalny
Sztuka kłamania
18:00komedia historyczna
W blasku nocy
19:30melodramat
CANAL+ Film
Po tamtej stronie
od 15:55komediodramat
Wielki Kanion
17:35dramat kryminalny
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Gwiazdy wesela (7)
17:30serial komediowy
Gwiazdy wesela (8)
18:15serial komediowy
Nieznajomi (7)
20:00serial sensacyjny
Nieznajomi (8)
20:45serial sensacyjny
CBS Europa
14 godzin
od 15:35film katastroficzny
Ekstrakt
19:20komedia kryminalna
HBO
Bez litości 2
od 16:05thriller
Premiera: Na planie
18:05magazyn filmowy
Ciche miejsce
18:35horror
Gra o tron 8 (3/6)
20:10serial fantasy
HBO 2
Niepokój
17:20thriller
Leaving Neverland (1/2)
19:05film dokumentalny
HBO 3
Proza życia
od 16:25komedia
The Act (2)
18:10serial obyczajowy
Tajemnice Laketop 2 (4/8)
19:10serial kryminalny
Przystań (8)
20:10serial kryminalny
Kino TV
Miłość w Laponii
17:50komediodramat
Poirot: Trójkąt na Rodos
19:55serial kryminalny
Polsat Film
Surogaci
od 16:40thriller SF
Powrót do rodziny
18:35dramat obyczajowy
Stopklatka TV
Scena śmiechu (7)
17:00program rozrywkowy
Chloe
20:00thriller
TNT
Ocean's 13
od 15:15komedia sensacyjna
Troja
17:45dramat historyczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Sport+
od 16:30magazyn sportowy
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Premiera: La Liga Highlights Show
19:00magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
20:55mecz: Leicester City FC - Arsenal FC
Eurosport 1
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:30mecz: Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 16:00mecz: BETARD Sparta Wrocław - Get Well Toruń
Magazyn PGE Ekstraliga
19:00magazyn żużlowy
Polsat Sport
Magazyn Fortuna 1. ligi
od 16:00magazyn piłkarski
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
17:30mecz o 3. miejsce: Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
20:30mecz finałowy fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź
Polsat Sport Extra
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
od 16:30mecz: PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów
KOTV Classics
18:40magazyn bokserski
Magazyn ligi holenderskiej
20:00magazyn piłkarski
Sporty walki: KSW 47: The X-Warriors
20:30walki: Phil De Fries -Tomasz Narkun; Mariusz Pudzianowski - Szymon Kołecki
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
od 16:00mecz: SK Slavia Praga - SK Sigma Ołomuniec
Piłka nożna: Liga holenderska
20:00mecz: De Graafschap - AFC Ajax
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
18:00podsumowanie meczów półfinałowych
zdjęciePiłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
18:30mecz: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
4-4-2 (1)
20:35magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!