Program TV

WTOREK 30.04
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
zdjęcieElif (476)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Leśniczówka (115)
15:35telenowela
Polsat
zdjęcieGliniarze (171)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (492)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2874)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (363)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
zdjęcieSzpital (924)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (687)
13:00serial paradokumentalny
19+ (388)
14:00serial paradokumentalny
Szkoła (688)
15:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Galileo (742)
od 11:55program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (169)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (535)
15:00serial obyczajowy
TV 6
Sekrety sąsiadów (21)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (62)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (80)
15:15serial kryminalny
TVN 7
Mango
od 10:35telezakupy
19+ (85/165)
12:10serial paradokumentalny
19+ (86/165)
12:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda (326)
13:15serial paradokumentalny
Sąd rodzinny: Frajer (65)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska: Wielki skok (102)
15:20serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Halo Polonia
od 11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (1966)
13:10serial obyczajowy
Sanatorium miłości (8)
13:45reality show
Ira Goetz
14:45reportaż
Spis treści: Florian Czarnyszewicz (24)
15:35rozmowy z Andrzejem Doboszem
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (196)
15:55telenowela historyczna

FILMOWE

ale kino+
Urok
12:00komedia
Polonez
13:20film krótkometrażowy
16.03.
13:35film krótkometrażowy
Świetne wieści
13:50film krótkometrażowy
Droga na szczyt
14:30komediodramat
AXN
MacGyver (10)
12:00serial akcji
MacGyver (11)
13:00serial akcji
Agenci NCIS: Nowy Orlean 4 (1/24)
14:00serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 4 (2)
15:00serial kryminalny
CANAL+
Podatek od miłości
od 10:55komedia romantyczna
O co biega?
12:35magazyn sportowy
Paryż i dziewczyna
13:05dramat obyczajowy
Granice wytrzymałości
14:40film krótkometrażowy
Za linią wroga
14:55film sensacyjny
CANAL+ 1
Podatek od miłości
od 11:55komedia romantyczna
O co biega?
13:35magazyn sportowy
Paryż i dziewczyna
14:05dramat obyczajowy
Granice wytrzymałości
15:40film krótkometrażowy
Za linią wroga
15:55film sensacyjny
CANAL+ Family
zdjęcieKobieta sukcesu
12:00komedia romantyczna
Nowa Tonacja
15:40magazyn muzyczny
CANAL+ Film
Wielki Kanion
12:00dramat kryminalny
Łapu-capu extra
14:10chochliki telewizyjne
LBJ
14:40dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
A.B.C. (2)
od 11:45serial kryminalny
Informator (5)
12:40serial sensacyjny
Materiał nieemisyjny
13:40film krótkometrażowy
"Kruk" - making of serialu
13:55film dokumentalny
Pewnego razu w listopadzie
14:15dramat obyczajowy
Gwiazdy wesela (1)
15:45serial komediowy
CBS Europa
Legenda pijanego mistrza
od 11:45komedia karate
Napad na bank
13:45komedia kryminalna
Córka Russellów
15:30film obyczajowy
HBO
Avengers: Wojna bez granic
od 10:10film przygodowy
Zachowaj spokój
12:40komediodramat
Nocna jazda
14:15komedia
Figurantka 7 (5)
15:45serial komediowy
HBO 2
Billions 3 (2/12)
12:45serial obyczajowy
Kłamstwa na sprzedaż 5 (7/10)
13:45serial komediowy
Wyspa
14:15thriller SF
HBO 3
Castle Rock (7)
od 11:35serial grozy
Merida Waleczna
13:20film animowany
Kino Polska
Wszystkie kobiety Mateusza
od 10:55komedia obyczajowa
Olimpiada
13:15film dokumentalny
zdjęcieAria dla atlety
13:40dramat obyczajowy
Nowy Kabaretowy Rejs (2)
15:45program rozrywkowy
Kino TV
Poirot: Śmierć na Nilu (4)
od 11:05serial kryminalny
Ukryta kamera
13:10thriller
Skrywana przeszłość
15:10dramat obyczajowy
Polsat Film
Pan Anatol szuka miliona
od 11:10komedia obyczajowa
Gang Olsena wraca do gry
12:50film animowany
Powrót do rodziny
14:35dramat obyczajowy
TNT
Legenda pijanego mistrza
od 11:35komedia karate
Wall Street
13:40film obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:15mecz: Real Betis Balompie - Espanyol RCD
Piłka nożna: Liga niemiecka
13:20mecz: Eintracht Frankfurt - Hertha BSC
Bundesliga Highlights Show
15:30magazyn piłkarski
nSport+
Magazyn PGE Ekstraliga
od 10:35magazyn żużlowy
La Liga Highlights Show
13:00magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
14:00magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 33. kolejka
15:00magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 10:00mecz finałowy fazy play-off
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
12:30mecz: ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
15:00mecz finałowy fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 11:00mecz fazy play-off
ATP World Tour Uncovered
13:30magazyn tenisowy
Piłka nożna: Puchar Francji
14:00mecz finałowy: Stade Rennais FC - Paris Saint-Germain
Polsat Sport News
Sport flesz
12:00program informacyjny
KOTV Classics
12:07magazyn bokserski
Piłka nożna: Liga holenderska
13:30mecz: PSV Eindhoven - Heracles Almelo
Piłka nożna: MLS
15:30mecz: Atlanta United FC - Colorado Rapids
TVP Sport
4-4-2 (1)
12:05magazyn piłkarski
4-4-2 (2)
12:35magazyn piłkarski
Gol Ekstra
13:10magazyn piłkarski
Gol po Golu
14:45magazyn archiwalny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!