Program TV na poniedziałek 01.04.2024
POPULARNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
TVP 1
Dzień dobry, kocham Cię
od 22:30komedia romantyczna
Syn Boży
0:10dramat obyczajowy
Cudowny chłopak
2:45dramat obyczajowy
TVP 2
Dla niej wszystko
od 23:10dramat kryminalny
Sisi (2-ost.)
1:30film kostiumowy
Skyfall
3:15film sensacyjny
Polsat
Poranek kojota
od 23:20komedia
Hancock
1:40film sensacyjny
Świat według Kiepskich: Bezpieczeństwo i higiena życia (171)
3:35serial komediowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
Tele 5
Na osi (482)
od 23:40magazyn motoryzacyjny
Trucker Club (6)
0:15magazyn motoryzacyjny
Księga Diny
0:50dramat obyczajowy
Bestia z Belize
3:10film SF
TV 4
Król Skorpion: Księga Dusz
od 23:05film przygodowy
Księgi ukryte
1:15film dokumentalny
Disco Polo Life (2258)
3:25magazyn muzyczny
TV 6
Underworld: Przebudzenie
od 23:00horror SF
Włatcy móch: WUWUWU Maupa w zoo (100)
0:55serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Zmiana warty (101)
1:25serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Rzelazna kjerownica (111)
2:00serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Dyrzór (119)
2:30serial animowany dla dorosłych
Benny Hill (64)
3:05program rozrywkowy
Nowe sekrety sąsiadów: Piąte koło u wozu (17)
3:40serial paradokumentalny
TV Puls
Teoria chaosu
od 22:15dramat sensacyjny
Przetrwanie
0:20dramat przygodowy
Zobacz to!: Dyżur 3 (30)
2:55serial dokumentalny
Dyżur 3 (31)
3:45serial dokumentalny
TVN 7
Plan doskonały
od 23:05thriller
Ostatni pasażer
1:45thriller
Medium z Long Island 4 (12/33)
3:35reality show
TVP Kultura
Więcej niż fikcja: Van Gogh. Zboża i chmury
od 22:50film dokumentalny
Kino krótkich filmów: Jestem tutaj
0:35film krótkometrażowy
Kino nocne: Nieznajoma z Sans-Souci
1:05dramat obyczajowy
Giacomo Balla, władca światła
3:10film dokumentalny
TVP Polonia
Panorama
0:00magazyn informacyjny
Dary losu
0:35koncert Ryszarda Rynkowskiego
Moja TVP Polonia: Marzanna Grdeń
1:20felieton
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:50program publicystyczny
Moja TVP Polonia: Krzysztof Mielańczuk
3:00felieton
Dom pod Dwoma Orłami (3)
3:05serial obyczajowy
"1 2 3... 25" (2)
3:55jubileuszowy koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy
WP
Mistrzowie Kabaretu 8: Czesuaf (1)
0:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Ani Mru-Mru (10)
1:00program rozrywkowy
Kabaretowy śmiech grupowy (4)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 6: Jerzy Kryszak 2 (4)
2:55program rozrywkowy
Morderstwa w Midsomer 8 (8)
3:55serial kryminalny
FILMOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
ale kino+
Kino Mówi: Mistrzowie: Trzy piętra
od 22:35dramat obyczajowy
Datsun
1:50film krótkometrażowy
Misja Afganistan (13)
2:15serial wojenny
Opowiedz mi o mnie
3:15film krótkometrażowy
Poza biurem
3:50film krótkometrażowy
AXN
Oficer Blart w Las Vegas
od 22:15komedia sensacyjna
Super 8
0:15thriller SF
Agenci NCIS: Hawaje (4)
2:40serial kryminalny
Agenci NCIS 18 (3/16)
3:35serial sensacyjny
CANAL+ 1
Ultimatum
od 23:35dramat kryminalny
Kiedy ślub? (8-ost.)
1:05serial komediowy
Raport z Auschwitz
1:55dramat historyczny
Teoria grup
3:25film krótkometrażowy
Słoń
3:50dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Fantazje
od 22:15komedia
Planeta Seks (2)
0:10serial dokumentalny
Więź
1:15film krótkometrażowy
Restart
1:35film krótkometrażowy
Twój kawałek ogrodu 2 (9)
2:10serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (10)
2:35serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 3 (1)
3:15serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 3 (2)
3:40serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Kiedy ślub? (8-ost.)
0:05serial komediowy
Raport z Auschwitz
0:55dramat historyczny
Teoria grup
2:25film krótkometrażowy
Słoń
2:50dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Gaslit (5)
od 23:40serial biograficzny
Maria Antonina (6)
0:35serial biograficzny
Maria Antonina (7)
1:30serial biograficzny
Maria Antonina (8)
2:15serial biograficzny
Nie zostawiaj mnie (1)
3:10serial kryminalny
CBS Europa
Agent XXL 2
od 23:00komedia
Raport mniejszości
0:55film SF
Cześć, na imię mam Doris
3:40komediodramat
Epic Drama
Panna Scarlet i komisarz 4: Dwa metry pod ziemią (2)
od 23:30serial kryminalny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 5: Kolory (4)
0:45serial kryminalny
Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
2:20film kryminalny
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
3:55film kryminalny
HBO
Zakonnica 2
od 23:40horror
Między liniami życia
1:30dramat obyczajowy
Reżim: All Ye Faithful (5)
3:00serial obyczajowy
HBO 2
7500
od 22:45thriller
Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej
0:20dramat wojenny
Wielka: War and Vomit (5)
2:20serial komediowy
Walka żywiołów
3:10dramat obyczajowy
HBO 3
Zadzwoń do Jane
od 22:45dramat obyczajowy
Magic Mike: Ostatni taniec
0:45komediodramat
Dzieci zła (7)
2:35serial kryminalny
Typ: Zabójca (3)
3:25serial kryminalny
Kino Polska
Kop głębiej
od 22:35komediodramat
Jak pies z kotem
0:30komediodramat
Szarlatan
2:40dramat historyczny
Polsat Film
Morderstwo w Orient Expressie
od 23:20dramat kryminalny
Ślad: Wędrowna szajka (21)
1:30serial kryminalny
Ślad: Zapomnieć (22)
2:30serial kryminalny
Gliniarze: Powrót do życia (111)
3:30serial paradokumentalny
Stopklatka
Premiera: Szybcy i martwi
od 22:40western
Kroll
0:50film sensacyjny
Wyklęty
3:00dramat obyczajowy
Warner TV
Powiedzmy sobie wszystko
od 22:40komediodramat
Greystoke: Legenda Tarzana, władcy małp
0:50film przygodowy
Zagłada Los Angeles
3:30thriller
SPORTOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 21:30mecz: Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers
Piłka nożna: Liga francuska
0:15mecz: Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain
Liga+
2:25magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
3:55mecz: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
CANAL+ Sport 5
Boks: BKFC 59 w Albuquerque
od 22:55waga musza: John Dodson - Dagoberto Aguero
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
1:10mecz: Pogoń Szczecin - Cracovia
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
0:00mecz finałowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
1:30kolarstwo
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
3:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Zheng Qinwen - Aryna Sabalenka
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
0:00kolarstwo
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
1:30mecz finałowy
Snooker: Turniej Masters w Londynie
3:00mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 23:00mecz: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
1:00waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 23:30mecz: NEC Nijmegen - PSV Eindhoven
Sporty walki: Babilon MMA
1:30sporty walki
TVP Sport
Boks: KnockOut Boxing Night 31 w Zakopanem
0:30waga junior ciężka: Michał Cieślak - Tommy McCarthy
Legendy KSW (5)
1:30magazyn sportów walki
Boks: Gala w Turynie
3:40podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!