Program TV

CZWARTEK 17.10
5:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
5:05teleturniej
Jaka to melodia?
5:40teleturniej muzyczny
zdjęciePrzysięga (31)
6:15telenowela
zdjęcieElif (588)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (268)
8:40telenowela historyczna
Polsat
Disco Gramy
od 4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
od 4:50magazyn reporterów
Mango
5:15telezakupy
Doradca smaku (27)
7:20magazyn kulinarny
Dzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (249)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Buffy, postrach wampirów (13)
6:00serial przygodowy
Nasz nowy dom (38)
8:00reality show
TV 6
Disco Polo Life
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
zdjęcieBuffy, postrach wampirów (5)
7:00serial przygodowy
Drużyna A (6)
8:00serial sensacyjny
TV Puls
Dyżur (9)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 2 (29)
5:35serial dokumentalny
112 - na każde wezwanie (93)
6:00serial sensacyjny
112 - na każde wezwanie (94)
6:30serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (15)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (91/156)
5:00serial paradokumentalny
Mango
6:00telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (218)
7:35serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (428)
8:35serial paradokumentalny
WP
Premiera: WP Raport (157)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (125)
6:20program publicystyczny
Sześć sióstr (10)
6:50serial obyczajowy
B&B Słowa i słówka (31)
8:05serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Labirynt świadomości
od 4:20thriller
Druciane oprawki: Mecz
5:55film krótkometrażowy
Zaufaj mi 2 (1)
8:00serial sensacyjny
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (15)
od 4:50serial sensacyjny
MacGyver 3 (14)
6:10serial akcji
Castle 8 (19)
8:00serial kryminalny
Castle 8 (20)
8:55serial kryminalny
CANAL+
Świrnięty Mikołaj
od 4:20komedia
Mrówka wychodzi za mąż
5:30film krótkometrażowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Listy miłosne
6:15dramat psychologiczny
Aktualności filmowe+
8:05magazyn filmowy
Polegaj na mnie
8:35dramat przygodowy
CANAL+ 1
Wtorek
od 3:50komedia
Mrówka wychodzi za mąż
6:30film krótkometrażowy
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Listy miłosne
7:15dramat psychologiczny
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Aktualności filmowe+
6:40magazyn filmowy
Najfutbolniejsi
7:10komedia
Łapu-capu
8:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Voodoo tata
od 4:25komedia
Pisarze. Serial na krótko (4)
5:50serial komediowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
6:10chochliki telewizyjne
Mrówka wychodzi za mąż
6:40film krótkometrażowy
Larp
6:55etiuda filmowa
Instynkt (3)
7:25serial kryminalny
Instynkt (4)
8:05serial kryminalny
Spitsbergen
8:45film krótkometrażowy
CBS Europa
Zdrówko! 5 (15/26)
od 4:55serial komediowy
Zdrówko! 5 (18/26)
5:30serial komediowy
Szogun (7/12)
6:00serial przygodowy
Strażnicy skarbu
7:05film przygodowy
HBO
Czas przemian
6:00dramat obyczajowy
Dzika droga
7:55dramat biograficzny
HBO 2
Toy Story 3
6:00film animowany
Komunia
7:40film dokumentalny
Pearl Harbor
8:55dramat wojenny
HBO 3
Wiek niewinności
6:00dramat obyczajowy
Jerry Maguire
8:15dramat obyczajowy
Kino Polska
Łuk Erosa
od 3:15dramat obyczajowy
Łódzka niedziela
5:35film dokumentalny
Jak zostałem Rosjaninem (7)
6:00serial komediowy
Jak zostałem Rosjaninem (8)
6:40serial komediowy
Dom wariatów
7:50dramat obyczajowy
Kino TV
Delikatność
od 4:35komedia romantyczna
Omamamia
6:20komedia
Długie podanie
8:45dramat biograficzny
Polsat Film
Ślad (81)
od 4:35serial kryminalny
Malanowski i partnerzy (716)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (67)
6:15serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (68)
6:45serial dokumentalny
Nasz nowy dom (85)
7:15reality show
Podróż za jeden uśmiech
8:15film przygodowy
Stopklatka TV
TV okazje
od 4:50magazyn reklamowy
15.7 km
6:00film krótkometrażowy
Wygrać, przegrać albo polec (1)
6:30program rozrywkowy
Złotopolscy (217)
6:55telenowela
Plebania (92)
7:25serial obyczajowy
Plebania (93)
8:05serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 3:00mecz: Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Magazyn Velux EHF
5:30magazyn piłki ręcznej
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
6:15mecz: Cracovia - Legia Warszawa
nSport+
Witaj w klubie: Lech Poznań
6:30serial dokumentalny
Magazyn Velux EHF
7:00magazyn piłki ręcznej
Polsat Sport Extra
Hokej: Liga Mistrzów
6:00mecz fazy grupowej: Mountfield HK - Graz99ers
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
8:30mecz: Białoruś - Holandia
Polsat Sport News
Trans World Sport
6:00magazyn sportowy
Sport flesz
7:00program informacyjny
Sport flesz
8:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!