Program TV

PIĄTEK 22.02
18:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Klan (3437)
18:00telenowela
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Sport
20:25magazyn sportowy
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Na sygnale: Superbohater (54)
19:05serial fabularno-dokumentalny
Barwy szczęścia (2007)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2008)
20:10serial obyczajowy
Złoty środek
20:45komedia
Polsat
Pierwsza miłość (2829)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (393)
19:30serial komediowy
zdjęcieKogel-mogel
20:05komedia obyczajowa
TVN
Ukryta prawda (665)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Strzelec
20:00dramat sensacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Uliczni magicy (6)
18:00program rozrywkowy
Zimowa jazda na maksa
18:30program rozrywkowy
Heheszki na całego (56)
19:00program rozrywkowy
Teoria Miłości Einstein (1)
19:35serial sensacyjny
Zimowa jazda na maksa (6)
20:30program rozrywkowy
Smak zdrady
21:00thriller
TV 4
Septagon (35)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (489)
19:00serial obyczajowy
Gwiazdy Kabaretu (2)
20:00program rozrywkowy
TV 6
Paulina (27)
od 17:15telenowela
Miodowe lata: Ochroniarze (61)
18:15serial komediowy
Miodowe lata: Krzyżacy (82)
19:05serial komediowy
Galileo (123)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Pocałunek smoka
20:00dramat sensacyjny
Terrorysta
21:55dramat sensacyjny
TVN 7
Przyjaciele (11/24)
od 17:50serial komediowy
Brzydula (203)
18:20serial komediowy
Brzydula (204)
18:55serial komediowy
Pamiętnik
20:00melodramat
TVP Polonia
Kapitał polski (21)
18:25magazyn ekonomiczny
Spis treści: Monika Żeromska (42)
18:45rozmowy z Andrzejem Doboszem
Wszystko przed nami (8)
18:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
WP
Odlotowe wynalazki (24)
od 17:55serial dokumentalny
Megafabryki 2: Williams F1 (15)
18:25serial dokumentalny
Magia przedmiotów (9)
19:30serial dokumentalny
Mam talent Ameryka (15)
19:55program rozrywkowy
Lista
21:45thriller

FILMOWE

ale kino+
Django
18:00dramat biograficzny
zdjęciePółmrok
20:10thriller
Paganini: Uczeń diabła
21:55film biograficzny
AXN
Faceci w czerni 3
18:00komedia SF
Premiera: 10,000 BC
20:10film przygodowy
CANAL+
Qui pro quo
od 17:25komedia obyczajowa
Nie przegap
18:50magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:00chochliki telewizyjne
Prawnik z Lincolna
19:05thriller
Premiera: Zawrotna prędkość
21:00film sensacyjny
CANAL+ 1
Anielska twarz
od 16:15dramat obyczajowy
Granice wytrzymałości
18:10film krótkometrażowy
Qui pro quo
18:25komedia obyczajowa
Nie przegap
19:50magazyn informacyjny
Łapu-capu
20:00chochliki telewizyjne
Prawnik z Lincolna
20:05thriller
CANAL+ Family
Mała Wielka Stopa
18:00film animowany
Podatek od miłości
21:05komedia romantyczna
CANAL+ Film
Daddy Cool
od 16:45komedia
Szanghajska robota
18:20thriller
Nie przegap
19:50magazyn informacyjny
American Assassin
20:00thriller
Fighter
21:50dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Zawierucha w Hollywood
18:05film dokumentalny
Płacz (1)
19:00serial kryminalny
Purpurowe rzeki (2)
20:00serial kryminalny
Moscow Noir (4)
21:35serial kryminalny
CBS Europa
Aż poleje się krew
od 17:55dramat obyczajowy
Ostatni Mohikanin
21:00film przygodowy
HBO
Premiera: Filmy i gwiazdy
18:00magazyn filmowy
Sully
18:30dramat obyczajowy
HBO 2
Bociany
19:30film animowany
Służące
21:00dramat obyczajowy
Kino Polska
Kabaretowy rejs (2)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (1)
19:00program rozrywkowy
Cudowne lato
20:00czarna komedia
Kino TV
Tajna agentka
od 17:55komedia sensacyjna
Poirot: Zaginiony testament
19:55serial kryminalny
Stopklatka TV
Scena śmiechu (10)
od 17:15program rozrywkowy
Taxi 4
18:20komedia sensacyjna
zdjęcieCzekolada
20:00komediodramat
TNT
Tylko dla orłów
od 17:50film wojenny
Komando "Foki"
21:00film wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: La Liga Show
18:00magazyn piłkarski
Premiera: Premier League MatchPack
18:30magazyn piłkarski
Piłka z góry
19:00magazyn piłkarski
Super Piątek
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
20:25mecz: Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Eurosport 2
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 17:30mecz: Arka Gdynia - Piast Gliwice
Wiadomości Eurosportu
20:55magazyn informacyjny
nSport+
Magazyn Velux EHF
18:00magazyn piłki ręcznej
Basket+
18:35newsy sportowe
La Liga Highlights Show
18:50magazyn piłkarski
NBA Action
19:55magazyn koszykarski
La Liga Show
20:25magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55mecz: RCD Espanyol - SD Huesca
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
od 17:30mecz: E.Leclerc Radomka Radom - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
20:30mecz: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - #Volley Wrocław
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:00mecz: ONICO Warszawa - PGE Skra Bełchatów
Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro
19:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro
21:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
18:00mecz: AFC Ajax - NAC Breda
7. strefa
20:10magazyn siatkarski
Piłka nożna: Liga holenderska
21:50mecz: AFC Ajax - NAC Breda

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!