Ogólnotematyczne

od 17:55telenowela
18:30telenowela historyczna
18:55teleturniej
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
20:25sztuka Gabrieli Zapolskiej
18:00magazyn informacyjny
18:35magazyn sportowy
18:45magazyn informacyjny
19:35serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:50serial obyczajowy
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
zdjęcie
20:05thriller
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:40magazyn informacyjny
19:55magazyn reporterów
20:55teleturniej
21:30reality show
od 17:55serial kryminalny
19:00serial paradokumentalny
20:00dramat obyczajowy
18:00serial sensacyjny
19:00serial obyczajowy
21:05serial dokumentalny
21:35serial dokumentalny
od 17:15serial kryminalny
18:15serial komediowy
20:00program popularnonaukowy
20:00komedia sensacyjna
21:35film sensacyjny
19:25magazyn Polaków na Białorusi
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:40magazyn informacyjny
20:45serial komediowy
21:45magazyn informacyjny
18:05program rozrywkowy
18:25magazyn motoryzacyjny
19:00program rozrywkowy
20:00dramat obyczajowy

Filmowe

od 17:15blok filmów krótkometrażowych
18:15dramat obyczajowy
zdjęcie
20:10thriller
18:05serial sensacyjny
19:05serial sensacyjny
od 17:30thriller
19:15magazyn informacyjny
19:25chochliki telewizyjne
19:30komedia
21:00thriller
od 17:05dramat biograficzny
20:15magazyn informacyjny
20:25chochliki telewizyjne
20:30komedia
od 17:15komedia
18:55film krótkometrażowy
19:30film krótkometrażowy
19:45magazyn informacyjny
19:55chochliki telewizyjne
20:00film dokumentalny
20:55dramat biograficzny
18:00film krótkometrażowy
18:15film obyczajowy
19:00serial sensacyjny
19:45serial sensacyjny
20:30serial kryminalny
21:15serial kryminalny
od 16:50film obyczajowy
18:45komedia
20:10serial obyczajowy
21:10serial komediowy
21:40serial komediowy
od 16:05dramat kostiumowy
18:15serial historyczny
19:00film SF
21:00horror SF
od 16:45komediodramat
18:15dramat obyczajowy
20:00film obyczajowy
21:00serial obyczajowy
18:05program rozrywkowy
19:05program rozrywkowy
zdjęcie
20:00dramat biograficzny
od 16:30film SF
18:45thriller
21:00dramat biograficzny
18:00serial fabularno-dokumentalny
19:00serial kryminalny
zdjęcie
20:00dramat kryminalny
od 16:05komedia romantyczna
18:30dramat sensacyjny
21:00serial kryminalny

Sportowe

18:55waga półśrednia: Errol Spence Jr. - Lamont Peterson
20:25magazyn piłki ręcznej
20:55mecz: Swansea City AFC - Liverpool FC
od 17:45mecz: myCicero Volley Pesaro - Pomi Casalmaggiore
20:15newsy sportowe
20:30magazyn sportów motorowych
21:00magazyn piłki ręcznej
21:30mecz: Los Angeles Lakers - New York Knicks
18:00mecz: Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie
20:30magazyn siatkarski
od 16:30mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik
18:40magazyn sportowy
20:00magazyn piłkarski
20:30mecz: AFC Ajax - Feyenoord
18:00program informacyjny
18:07bieg ze startu wspólnego kobiet
19:00program informacyjny
20:00program informacyjny
21:20mecz fazy grupowej: ASM Clermont Auvergne - Ospreys
18:05mecz 2. rundy fazy grupowej: Serbia - Francja
20:20mecz 2. rundy fazy grupowej: Szwecja - Białoruś

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!