Program TV

CZWARTEK 24.10
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 16: Antyk (203)
11:05serial kryminalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
To się opłaca
12:40magazyn
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2120)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (572)
12:30teleturniej
Gotowi do gotowania. Start! (33)
13:35magazyn kulinarny
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (100)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (743)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (294)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (910)
13:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:30magazyn
Domowe rewolucje 2 (3)
11:00program rozrywkowy
Ukryta prawda (1095)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (747)
13:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Miłość na zakręcie (39)
10:00serial obyczajowy
Bumerang (39)
10:30serial komediowy
zdjęciePrzeklęta (75)
11:00telenowela
Pękniesz ze śmiechu (5)
12:00program rozrywkowy
Detektywi w akcji (148)
13:00serial fabularno-dokumentalny
TV 6
Galileo (177)
10:00program popularnonaukowy
Czysta chata (19)
11:00magazyn poradnikowy
Sekrety sąsiadów (38)
13:40serial obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda (439)
od 9:35serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (186)
10:45serial fabularno-dokumentalny
Big Brother 2 (35/78)
11:45reality show
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2067)
13:10serial obyczajowy
M jak miłość (1454)
13:45serial obyczajowy
WP
Medium z taksówki (3)
10:00reality show
Medium z taksówki (4)
10:30reality show
Moja sexy mamuśka
11:00film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Grzechy przeszłości (2)
od 9:15serial kryminalny
London Road
10:30musical
Odciąć pępowinę
12:10film krótkometrażowy
Siostrzyczki
12:30komediodramat
AXN
S.W.A.T. (2)
10:00serial sensacyjny
S.W.A.T. (3)
11:00serial sensacyjny
Flash 5 (14)
11:55serial akcji
Premiera: Flash 5 (15)
12:50serial akcji
Pamięć absolutna
13:45dramat SF
CANAL+
Aktualności filmowe+
od 9:40magazyn filmowy
O co biega?
11:40magazyn sportowy
Pianista
12:10dramat wojenny
CANAL+ 1
Księgarnia z marzeniami
od 8:50dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
10:40magazyn filmowy
O co biega?
12:40magazyn sportowy
Pianista
13:10dramat wojenny
CANAL+ Family
Małe zwierzaki i przyjaciele (4)
10:00serial dokumentalny
Przeklęte mokradła kajmanów
10:50film dokumentalny
Lincoln
11:40dramat biograficzny
CANAL+ Film
Tam i z powrotem
od 8:35film obyczajowy
Wyspa psów
10:15film animowany
Nie przegap
11:55magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:05chochliki telewizyjne
Wielki Kanion
12:10dramat kryminalny
CANAL+ Seriale
Łapu-capu
10:25chochliki telewizyjne
Nieznajomi (3)
10:30serial sensacyjny
Nie przegap
13:05magazyn informacyjny
Zrobione na czysto (3)
13:15serial obyczajowy
CBS Europa
Program Hades (1/2)
od 8:55thriller
Miłość i taniec
12:25film muzyczny
HBO
Iniemamocni
od 9:15film animowany
zdjęcieBumblebee
11:10film SF
Spider-Man Uniwersum
13:05film animowany
HBO 2
Roman J. Israel
10:00dramat kryminalny
Krypton 2 (2)
12:05serial SF
Współczesna rodzina 10 (21)
12:50serial komediowy
Złap mnie, jeśli potrafisz
13:15komedia kryminalna
HBO 3
Holmes i Watson
od 8:50komedia kryminalna
Casanova
10:20komedia romantyczna
Mr. Robot 3 (2/10)
12:10serial kryminalny
Fargo 2 (5/10)
13:00serial kryminalny
A Black Lady Sketch Show (3)
13:55serial komediowy
Kino Polska
Trędowata
od 9:55melodramat
Cała naprzód
12:20komedia przygodowa
Kino TV
List dla króla
od 8:45film przygodowy
Poirot: Wielka czwórka (2)
11:05serial kryminalny
Koncert
13:00dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 9:00mecz: Crystal Palace FC - Manchester City FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15mecz: Atletico Madryt - Valencia CF
Ekstraklasyka (12)
13:25magazyn piłkarski
nSport+
Planeta Ekstraklasa (12)
od 9:45magazyn piłkarski
LaLiga World
10:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
10:45mecz: Górnik Zabrze - ŁKS Łódź
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:00mecz: RCD Espanyol - Villarreal CF
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
od 9:30mecz: Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz
Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Polski
11:30mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa
7. strefa
13:00magazyn siatkarski
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga czeska
od 9:00mecz: FK Teplice - AC Sparta Praga
Siatkówka mężczyzn
11:00mecz towarzyski: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Polonia Londyn
Piłka nożna: Liga czeska
13:00mecz: SK Slavia Praga - 1.FK Pribram
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
10:07mecz 2. rundy gry pojedynczej
Sport flesz
11:00program informacyjny
Magazyn lekkoatletyczny
11:07lekkoatletyka
Sport flesz
12:00program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Polski
12:07mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - ONICO Warszawa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!