Ogólnotematyczne

od 9:50telenowela historyczna
10:20telenowela historyczna
10:55telenowela historyczna
zdjęcie
11:25telenowela historyczna
12:00magazyn dla młodzieży
od 8:55magazyn
10:50magazyn kulturalny
11:15magazyn przyrodniczy
11:45serial obyczajowy
12:15serial obyczajowy
od 8:00magazyn
11:00serial obyczajowy
11:25serial obyczajowy
11:50serial obyczajowy
12:25serial obyczajowy
12:50program rozrywkowy
13:50reality show
10:05serial obyczajowy
zdjęcie
11:05serial obyczajowy
12:05serial komediowy
12:40serial komediowy
13:15serial komediowy
13:50serial komediowy
od 9:10film animowany
10:55serial obyczajowy
11:55serial obyczajowy
12:55serial obyczajowy
13:55magazyn policyjny
od 9:50serial animowany
10:15serial animowany
10:45serial animowany
11:15serial animowany
11:45film animowany
13:20film familijny
od 8:55magazyn
10:55magazyn informacyjny
11:15program publicystyczny
11:30magazyn
12:20serial kryminalny
13:15serial obyczajowy
od 9:55program rozrywkowy
10:55serial przygodowy
11:50komedia
13:30program rozrywkowy
13:50magazyn motoryzacyjny

Filmowe

10:05dramat obyczajowy
12:55film dokumentalny
10:00serial fabularno-dokumentalny
11:00serial fabularno-dokumentalny
12:00serial sensacyjny
13:00serial sensacyjny
od 8:35komedia romantyczna
11:50chochliki telewizyjne
12:20dramat biograficzny
od 9:35komedia romantyczna
12:50chochliki telewizyjne
13:20dramat biograficzny
10:00serial animowany
10:10komediodramat
11:55film animowany
13:35komediodramat
od 8:00dramat historyczny
10:15film krótkometrażowy
10:35film obyczajowy
12:00magazyn informacyjny
12:10chochliki telewizyjne
13:50film krótkometrażowy
10:00serial sensacyjny
10:45serial kryminalny
11:30serial kryminalny
12:15film krótkometrażowy
12:45film krótkometrażowy
13:00film krótkometrażowy
13:25serial sensacyjny
od 9:50film przygodowy
zdjęcie
11:25dramat obyczajowy
13:20serial przygodowy
od 9:00dramat kryminalny
10:05serial komediowy
10:35serial komediowy
11:10serial obyczajowy
11:30serial obyczajowy
12:00serial dokumentalny
13:35serial obyczajowy
od 9:25program rozrywkowy
10:25program rozrywkowy
11:40komedia
13:45film przygodowy
od 8:55film SF

Sportowe

od 9:00mecz: Utah Jazz - New York Knicks
11:15magazyn sportowy
11:30magazyn piłkarski
12:30magazyn piłkarski
13:00magazyn piłkarski
13:25mecz: Brighton & Hove Albion FC - Chelsea FC
10:00mecz: SPR Stal Mielec - KS Azoty-Puławy
12:15magazyn piłki ręcznej
12:45mecz: Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin
11:00mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik
od 9:10mecz fazy grupowej: Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel
11:10mecz: FC Utrecht - AZ Alkmaar
13:20magazyn sportowy
od 9:00magazyn siatkarski
11:00mecz fazy grupowej: Berlin Recycling Volleys - Spacer's Toulouse VB
12:00program informacyjny
12:07mecz fazy grupowej: Berlin Recycling Volleys - Spacer's Toulouse VB
13:00program informacyjny
13:07mecz fazy grupowej: Cucine Lube Civitanova - Fenerbahce SK Stambuł
od 9:15La Diagonela w St. Moritz
12:15program dowolny par tanecznych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!