Program TV na niedzielę 11.12.2022

POPULARNE

TVP 1
Hit na sobotę: Spectre
od 22:50film sensacyjny
Dziewczyna w sieci pająka
1:25dramat sensacyjny
Jaka to melodia?
3:25teleturniej muzyczny
Jaka to melodia?
3:55teleturniej muzyczny
TVP 2
zdjęcieGliniarz z Belleville
0:05komedia kryminalna
Żelazny most
2:10dramat obyczajowy
Szef
3:40komedia
TVN
Laski na gigancie
od 22:25komedia
Uciekaj!
1:00horror
Zabójcza broń 3 (13)
3:15serial sensacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Droga ucieczki
1:50thriller
Miłosny trójkąt (27)
3:45program rozrywkowy
TV 4
zdjęcieUlepszenie
0:00film SF
Ucho Prezesa (1)
2:05serial komediowy
SuperLudzie (26)
2:25serial dokumentalny
SuperLudzie (27)
2:55serial dokumentalny
Top 10 - lista przebojów
3:25program muzyczny
TV 6
Błękitna laguna
od 23:00film obyczajowy
Benny Hill (13)
3:10program rozrywkowy
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
TV Puls
Riddick
od 22:00thriller SF
zdjęcie13. dzielnica
0:35film sensacyjny
Taki jest świat 7 (50)
2:55program informacyjny
Menu na miarę (1/11)
3:35program kulinarny
TVP Polonia
Midnight News
0:00program informacyjny
M jak miłość (1684)
0:35serial obyczajowy
Wiadomości
1:30magazyn informacyjny
Pensjonat nad rozlewiskiem (3)
1:45serial obyczajowy
Pensjonat nad rozlewiskiem (4)
2:35serial obyczajowy
Rozdroże Café
3:30dramat obyczajowy
WP
Policjanci z sąsiedztwa 2 (6)
od 23:40serial dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu (4)
1:40program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (11)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Smile (5)
3:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Possessor
od 23:55horror
Tak-Ludzie
1:45film krótkometrażowy
Dog Days
3:15film krótkometrażowy
Fascinatrix
3:35film krótkometrażowy
Porn Love
3:55film krótkometrażowy
AXN
The Raid 2: Infiltracja
od 22:00film sensacyjny
S.W.A.T. Jednostka specjalna
1:15film sensacyjny
Znaki (7)
3:45serial kryminalny
CANAL+ 1
Mój dług
od 23:50dramat kryminalny
Holiday
3:10thriller
CANAL+ Family
Miasta rytm: Kłodzko
od 23:50serial dokumentalny
Wakacje
0:55etiuda filmowa
Ukąszenie
1:10film krótkometrażowy
Kukułka
1:35film krótkometrażowy
Naturalnie Polska (1)
1:55serial dokumentalny
Naturalnie Polska (2)
2:20serial dokumentalny
Naturalnie Polska (3)
3:00serial dokumentalny
Naturalnie Polska (4)
3:20serial dokumentalny
CANAL+ Film
Wolka
od 23:40dramat obyczajowy
Nikomu ani słowa
1:25thriller
Small World (1)
2:50serial sensacyjny
Small World (2)
3:35serial sensacyjny
CANAL+ Premium
Mój dług
od 22:50dramat kryminalny
Holiday
2:10thriller
Wszyscy święci
3:55film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Kruk. Czorny Woron nie śpi (3)
od 23:15serial kryminalny
Kruk. Czorny Woron nie śpi (4)
0:10serial kryminalny
Kruk. Czorny Woron nie śpi (5)
1:05serial kryminalny
Kruk. Czorny Woron nie śpi (6)
1:55serial kryminalny
Idealne życie 2 (4)
3:10serial komediowy
Idealne życie 2 (5)
3:35serial komediowy
CBS Europa
Niedokończone życie
od 23:10dramat obyczajowy
zdjęcieSztuka kradzieży
1:15komedia kryminalna
HBO
Porachunki
od 23:55film sensacyjny
Niebiańska plaża
1:45film przygodowy
Moneyball
3:45dramat biograficzny
HBO 2
Tokyo Vice: Read the Air (3)
od 23:40serial kryminalny
Schody: The Beating Heart (5)
1:35serial kryminalny
Plan A
2:40dramat wojenny
HBO 3
Annette
od 23:25musical
zdjęcieMałe rzeczy
1:45thriller
Maixabel
3:55dramat obyczajowy
Kino Polska
Weekend
od 22:10komedia sensacyjna
Poniedziałek
0:45film sensacyjny
Mały Jakub
2:45dramat obyczajowy
Kino TV
Robocop
od 22:40film SF
Sex ze śniadaniem
0:45komediodramat
Kosmiczny grzech
2:30film SF
Polsat Film
Bad Boys 2
od 23:25komedia sensacyjna
Ślad: Nocna przygoda (41)
3:30serial kryminalny
Stopklatka
Karmazynowy przypływ
od 22:00thriller
zdjęcieNiewierna
0:30dramat obyczajowy
Body/Ciało
2:55dramat obyczajowy
Warner TV
Psychopata
od 22:10film sensacyjny
Interstellar
0:35film SF
Hamburger Hill
3:55dramat wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 23:00mecz: Miami Heat - San Antonio Spurs
News+
1:50magazyn sportowy
Turbokozak: Dawid Abramowicz
2:25magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
2:50mecz: Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 23:40mecz: Cracovia - Legia Warszawa
Sędziowie: Saimon (1)
1:55serial dokumentalny
Sędziowie: Musiałek (4)
2:40serial dokumentalny
Eurosport 1
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Val d'Isere
0:002. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Tenis: Diriyah Cup
1:30mecz finałowy gry pojedynczej
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 23:00mecz: PGE Skra Bełchatów - LUK Lublin
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
1:00waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy
Boks: Gala w Nowym Jorku
1:30waga ciężka: Damian Knyba - Emilio Salas
Polsat Sport Extra
Sporty walki: FEN 39
2:00walka: Kacper Formela - Nicolae Hantea 12.03.2022
Boks: Walka o pas federacji WBO International w Nowym Jorku
3:00waga superlekka: Teofimo Lopez - Sandor Martin
Polsat Sport News
Sporty walki: Babilon MMA 15
1:00walka: Daniel Skibiński - Kirill Medvedovski 28.08.2020

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!