Program TV

NIEDZIELA 3.03
9:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:55magazyn
Pogoda
10:50magazyn informacyjny
Polsat
Shrek 3-D
9:05film animowany
Asterix kontra Cezar
9:35film animowany
zdjęcieAuta
11:15film animowany
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Efekt Domina (1/8)
11:00serial dokumentalny
Co za tydzień
11:35magazyn informacyjny
Diagnoza (1/13)
12:35serial obyczajowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 8:00
Zagadkowa wyspa
9:30program interaktywny
Zimowa jazda na maksa (7/12)
11:35program rozrywkowy
Uliczni magicy (13)
12:10program rozrywkowy
Nieźle kliknięci
12:40program rozrywkowy
TV 4
Tom i Jerry: Szybcy i kudłaci
od 8:50film animowany
Galileo (713)
10:25program popularnonaukowy
Galileo (726)
11:25program popularnonaukowy
Auta 2
12:35film animowany
TV 6
Galileo (130)
9:00program popularnonaukowy
Galileo (131)
10:00program popularnonaukowy
Gwiazdy Kabaretu (2)
12:55program rozrywkowy
TV Puls
Przygody Merlina 3 (6)
od 8:45serial fantasy
Zakręcony piątek
10:40komedia
Alvin i wiewiórki 3
12:30film familijny
TVP Polonia
Sznurowadło w supełki
od 8:55film animowany
Baw się słowami
10:10program edukacyjny
Baw się słowami
10:20program edukacyjny
Ziarno
10:35program dla dzieci
Wolny ekran (134)
11:05magazyn
Moda na rodzinę (105)
11:25program edukacyjny
WP
Zamieszkajmy nad wodą (5)
10:00program rozrywkowy
Zamieszkajmy nad wodą (6)
10:30program rozrywkowy
Królowie kiczu 2 (4)
11:00reality show
Klika Pudelka (36)
12:00magazyn
Mam talent Ameryka (17)
12:30program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Złodziej w hotelu
od 8:30film kryminalny
Premiera. Ale krótkie: Koleje losu
11:35blok filmów krótkometrażowych
Przebudzeni
12:15dramat obyczajowy
AXN
MacGyver (3)
od 8:20serial akcji
MacGyver (4)
9:15serial akcji
Podróż na tajemniczą wyspę
10:10film przygodowy
Karate Kid
12:10film przygodowy
CANAL+
zdjęcieŻegnaj, Christopher Robin
od 8:55dramat biograficzny
Łapu-capu extra
12:40chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
Dobry rok
od 7:30komediodramat
Nowa Tonacja
9:25magazyn muzyczny
zdjęcieŻegnaj, Christopher Robin
9:55dramat biograficzny
CANAL+ Family
Abdel i hrabina
od 8:25komedia
Morze Arabskie (1)
10:00serial dokumentalny
Gang Wiewióra 2
11:00film animowany
Nowa Tonacja
12:30magazyn muzyczny
CANAL+ Film
Córunia tatunia
od 8:30komediodramat
Nie przegap
11:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
11:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Płacz (1)
od 8:30serial kryminalny
Płacz (2)
9:30serial kryminalny
Zrobione na czysto (1)
10:30serial obyczajowy
CBS Europa
Klucz do Rebeki (1/2)
od 8:00film sensacyjny
Klucz do Rebeki (2-ost.)
9:55film sensacyjny
Człowiek roku
11:50komediodramat
HBO
Hook
od 8:05film przygodowy
Za niebieskimi drzwiami
10:25film familijny
Brexit
12:50dramat biograficzny
HBO 2
Walentynki
od 7:40komedia romantyczna
Ralph Demolka
9:45film animowany
zdjęcieSześć dni, siedem nocy
11:25komedia przygodowa
HBO 3
Ustawka
od 7:50komedia
Notatki z terenu
9:20monodram
Szkoła zabójców (2)
10:50serial kryminalny
Wampiry: Dziedzictwo (8)
11:35serial fantasy
Młody Sheldon 2 (13)
12:20serial komediowy
Współczesna rodzina 10 (4)
12:40serial komediowy
Kino Polska
Papierowe małżeństwo
od 7:50komedia obyczajowa
Miasto z morza
9:40film historyczny
Ziemia obiecana
12:30dramat obyczajowy
Polsat Film
Rysiek Lwie Serce
9:00film animowany
Karate Kid
11:00film przygodowy
TNT
Bitwa o Ardeny
od 6:00dramat wojenny
Skazani na Shawshank
11:45dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Bundesliga+
9:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Premier League+
9:45magazyn ligi angielskiej
Premiera: Piłka nożna: La Liga+
10:30magazyn ligi hiszpańskiej
Piłka z góry
11:00magazyn piłkarski
nSport+
Piłka nożna: Liga+
od 8:00magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:10mecz: Real Madryt CF - FC Barcelona
Witaj w klubie: Lech Poznań
11:15serial dokumentalny
1 na 1 Extra: Marcin Gortat
11:45magazyn sportowy
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
12:30mecz fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Telekom Veszprem
Polsat Sport
Boks: Walka o pas WBA International w Peterborough
9:00waga piórkowa: Jordan Gill - Emmanuel Dominguez
zdjęcieCafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
12:30mecz: HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
9:00mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec
Bobsleje: Mistrzostwa Świata w Whistler
11:30przejazd dwójek kobiet
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
od 7:30mecz: FC Viktoria Pilzno - FK Jablonec
Tenis: Turniej ATP w Acapulco
10:00mecz finałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
12:30mecz finałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!