Program TV

PONIEDZIAŁEK 7.12
9:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ranczo: Spadek (1)
od 8:35serial obyczajowy
Kasta: Złote serce (38)
11:25serial paradokumentalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Panorama
10:50magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2340)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (594)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy (793)
od 8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (794)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny (22)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (1024)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze (343)
11:40serial paradokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (70)
12:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Ukryta prawda (1208)
11:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (420)
12:35serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Sędzia Judy (136)
9:00reality show
Sędzia Judy (137)
9:25reality show
Sędzia Judy (66)
9:55reality show
Nowe sekrety sąsiadów (5)
10:25serial paradokumentalny
Pamiętniki z wakacji (22)
11:25serial paradokumentalny
Święty (25)
12:25serial komediowy
Wzór (68)
12:55serial kryminalny
TV 6
Galileo (816)
9:00program popularnonaukowy
Pękniesz ze śmiechu (8)
11:00program rozrywkowy
Miodowe lata: SMS (116)
12:00serial komediowy
Miodowe lata: Medium (107)
12:55serial komediowy
TVN 7
Ukryta prawda (775)
9:05serial paradokumentalny
Ukryta prawda (776)
10:05serial paradokumentalny
Ten moment (20)
11:05serial paradokumentalny
Szpital (606)
11:35serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (40/52)
12:35serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Panorama kraj
10:50magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2297)
11:30serial obyczajowy
Turystyczna jazda
12:00magazyn
Co niesie dzień
12:15magazyn informacyjny
Stulecie Winnych 2 (23)
12:30serial obyczajowy

FILMOWE

AXN
S.W.A.T. (9)
9:05serial sensacyjny
S.W.A.T. (10)
10:05serial sensacyjny
Jerry Maguire
11:00dramat obyczajowy
CANAL+ 1
zdjęcieExodus: Bogowie i królowie
9:00dramat przygodowy
Let's Dance
11:25komedia obyczajowa
CANAL+ Family
Hitchcock
od 8:20dramat biograficzny
Zawodowi pasjonaci: Zwierzolubni (1)
11:00serial dokumentalny
Nie ma jak rozwód!
12:00komedia obyczajowa
CANAL+ Film
Podwójne życie
od 8:50komediodramat
Na strajk!
10:35film krótkometrażowy
Moja nieznajoma
11:00komedia
Łapu-capu
12:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
zdjęcieExodus: Bogowie i królowie
od 8:00dramat przygodowy
Let's Dance
10:25komedia obyczajowa
CANAL+ Seriale
Prawie rodzina (7)
9:00serial obyczajowy
Prawie rodzina (8)
9:45serial obyczajowy
Pamiętnik kierowcy Ubera (5)
10:30serial komediowy
Pamiętnik kierowcy Ubera (6)
10:55serial komediowy
Moda na "Króla"
11:25cykl felietonów
Łapu-capu
11:55chochliki telewizyjne
Belgravia (5)
12:00serial kostiumowy
Belgravia (6)
12:45serial kostiumowy
CBS Europa
Elementary 2 (7/24)
10:55serial kryminalny
Elementary 2 (8/24)
11:50serial kryminalny
Agent z przypadku
12:45komedia sensacyjna
HBO
Piękna i Bestia
od 8:20film familijny
Najlepsze przed nami
10:30komediodramat
Stary, kocham cię
12:25komedia
HBO 2
Jack Ryan: Teoria chaosu
9:30film sensacyjny
Syrena (1/10)
11:20serial obyczajowy
Niepewne 3 (1)
12:10serial komediowy
Muppety
12:50komedia muzyczna
Kino Polska
Beata
od 7:45film obyczajowy
Piąta pora roku
9:45film obyczajowy
Kino TV
Komisarz Rex 4 (2)
od 8:00serial kryminalny
Poirot: Pora przypływu (4)
11:45serial kryminalny
TNT
Domek na prerii 2 (5)
od 8:58serial obyczajowy
Domek na prerii 2 (6)
9:58serial obyczajowy
Domek na prerii 2 (7)
10:58serial obyczajowy
Domek na prerii 2 (8)
11:57serial obyczajowy
Doktor Quinn 2 (19)
12:57serial obyczajowy

SPORTOWE

nSport+
News+
9:35magazyn sportowy
Wysoki Pressing
10:10magazyn sportowy
Turbokozak
11:20magazyn piłkarski
News+
12:00magazyn sportowy
Liga+ Extra
12:45magazyn piłkarski
Polsat Sport
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 8:00piłka nożna
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
10:30mecz: Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga szkocka
od 8:30mecz: Ross County FC - Rangers FC
Polsat Sport News
Sport flesz
9:00program informacyjny
KOTV Weekly
9:07magazyn bokserski
Sport flesz
10:00program informacyjny
Sport flesz
11:00program informacyjny
Sport flesz
12:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!