Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 2
Opowieść o Zbawicielu (1/2)
od 5:45dramat biograficzny
Audycje komitetów wyborczych
7:25magazyn publicystyczny
Orędzie abpa Stanisława Gądeckiego na Wielkanoc
7:35program religijny
Chłopiec z burzy
7:50film przygodowy
Złodziej w hotelu
9:40film kryminalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
Tele 5
SAF3 - Oddział ratunkowy (5)
7:00serial sensacyjny
Muzyka
8:00program muzyczny
Telezakupy
8:15magazyn reklamowy
Telezakupy
9:15magazyn reklamowy
Muzyka
9:45program muzyczny
Stolik dla trojga (6)
10:00telenowela
TV 4
Wielkie tajemnice historii: Mistrz iluzji (4)
7:00serial dokumentalny
Potwory kontra Dynie-mutanty z kosmosu
8:50film animowany
Potwory kontra Obcy: Noc żywych marchwi
9:20film animowany
Potwory kontra Obcy: Wielka ucieczka B.O.B.-a
9:35film animowany
Galileo (1054)
9:55program popularnonaukowy
Galileo (1055)
10:55program popularnonaukowy
TV 6
Kung Fu Panda: Tajemnice zwoju
7:05film animowany
Dawno, dawno temu w Idolu
7:30film animowany
Dziś 13, jutro 30
7:45komedia romantyczna
Czym chata bogata!
9:50komedia
TVN 7
Batwheels (1/40)
7:00serial animowany
Batwheels (2/40)
7:20serial animowany
Miś Yogi
7:40film familijny
Rin Tin Tin
9:25film familijny
TVP Kultura
Wielkopiątkowe nabożeństwo luterańskie w Świdnicy
8:00program religijny
Od ucha do ucha: Ktoś i coś: Piłka
9:05serial animowany
Od ucha do ucha: Ktoś i coś: Pranie
9:15serial animowany
Tamte lata, tamte dni: Janusz Józefowicz
9:35magazyn kulturalny
Galeria sztuki na ekranie: Wielkanoc w sztuce, część 2
10:15serial dokumentalny
TVP Polonia
Czarne chmury: Pantomima (7/10)
od 6:35serial przygodowy
Śpiewajmy z Arką Alleluja
7:30widowisko
Magiczne drzewo
8:20film fantasy
WP
Morderstwa w Midsomer 8 (2)
7:00serial kryminalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (22)
9:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (23)
10:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (24)
10:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
ale kino+
Nie taki krokodyl straszny
7:00film krótkometrażowy
Transfer kosmicznej energii
7:30film krótkometrażowy
Licho nie śpi
8:00film krótkometrażowy
Po miłości
8:15dramat obyczajowy
Premiera: Nazywam się Alfred Hitchcock
9:50film dokumentalny
AXN
MacGyver 3 (22)
7:00serial akcji
MacGyver 4 (1)
7:55serial akcji
MacGyver 4 (2)
8:50serial akcji
MacGyver 4 (3)
9:45serial akcji
MacGyver 4 (4)
10:40serial akcji
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
MTV Unplugged - Margaret
7:15koncert
Przypadek Jana Pampucha
8:20etiuda filmowa
Opiekun
8:40film obyczajowy
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
10:10komedia
CANAL+ Family
Marta mówi! (4)
od 6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (12)
7:20serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (13)
7:30serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (14)
7:40serial animowany
Siostry 2 (35)
8:05serial animowany
Siostry 2 (36)
8:15serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Bob Budowniczy: Megapojazdy
9:00film animowany
ABC gotowania - słodkości na Wielkanoc
10:30magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Zadziwiający kot Maurycy
od 6:30film animowany
Hollywood Buzz
10:00magazyn filmowy
Opiekun
10:30film obyczajowy
CANAL+ Premium
MTV Unplugged - Margaret
od 6:15koncert
Przypadek Jana Pampucha
7:20etiuda filmowa
Opiekun
7:40film obyczajowy
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
9:10komedia
Premiera: Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
10:45film familijny
CANAL+ Seriale
Chwila prawdy: Inspiracja (5)
od 6:55serial dokumentalny
Chwila prawdy: Raadość (6)
7:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Znany aktor (2)
8:30serial komediowy
Łapu Capu
8:45program rozrywkowy
The Office PL 3: Blue Monday (10)
9:00serial komediowy
The Office PL 3: Trzydziestka (11)
9:25serial komediowy
The Office PL 3: Walentynki (12)
9:50serial komediowy
Duff i Wazowski 3 (5)
10:25serial kryminalny
CBS Europa
Przyjęcie w ogrodzie
od 6:00komedia romantyczna
Złap mnie, jeśli potrafisz
7:40komedia kryminalna
Niania
10:25film familijny
Epic Drama
Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
od 6:40film kryminalny
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
8:40film kryminalny
Panna Marple: Strzały w Stonygates
10:45film kryminalny
HBO
Świąteczny prezent pod choinkę
od 6:00film familijny
Barbie
7:40komediodramat
Wonka
9:35film familijny
HBO 2
Jedyna miłość razy dwa
od 6:00film obyczajowy
Drzewa i ich powiązania
7:40film dokumentalny
Wolne
9:35melodramat
HBO 3
Premiera: Liga Sprawiedliwości x RWBY: Superbohaterowie i Łowcy. Część 1
od 6:00film animowany
Między słowami
7:20komediodramat
Pełną parą
9:00komedia
Hacks: Falling (5)
10:30serial komediowy
Kino Polska
O dwóch takich, co ukradli księżyc
od 6:10film przygodowy
Szatan z siódmej klasy
7:45film przygodowy
Wiosna, panie sierżancie!
10:00komedia obyczajowa
Kino TV
Cimarron Strip: Bitwa pod Bloody Stones (6)
od 5:55serial przygodowy
Potop (1/2)
7:35film historyczny
Czterej pancerni i pies: Rozstajne drogi (7)
10:45serial wojenny
Polsat Film
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (150)
od 6:00program rozrywkowy
Byli sobie wynalazcy: Nasi przodkowie Chińczycy (1)
8:00serial animowany
Byli sobie wynalazcy: Archimedes i Grecy (2)
8:35serial animowany
Babe, świnka z klasą
9:10film familijny
Stopklatka
Biblijne tajemnice (1)
od 6:30serial dokumentalny
Biblijne tajemnice (2)
7:25serial dokumentalny
Wojciech Cejrowski. Kura
8:25program rozrywkowy
Znachor
9:10dramat obyczajowy
SPORTOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 6:00mecz: FC Barcelona - UD Las Palmas
Liga+
8:00magazyn piłkarski
Wysoki Pressing
9:30magazyn sportowy
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
od 6:00
Sędziowie 2: Jarosław Przybył i Krzysztof Jakubik (7)
8:15serial dokumentalny
Żużel: Memoriał Edwarda Jancarza
9:00żużel
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 6:30mecz finałowy
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
8:30kolarstwo
Monumental Cobbles
8:45magazyn sportowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
9:45kolarstwo
Eurosport 2
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
od 6:30kolarstwo
Monumental Cobbles
7:30magazyn sportowy
Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Mont-Sainte-Anne
9:30snowcross
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
10:30mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 6:00mecz: PGE GiEK Skra Bełchatów - Enea Czarni Radom
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
8:30mecz: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie
TVP Sport
Lekkoatletyka: Halowe mistrzostwa świata - Glasgow 2024
od 6:302. dzień
Lekkoatletyka: Mistrzostwa świata w biegach przełajowych - Belgrad 2024
9:00biegi kobiet i mężczyzn
Nieustępliwy - Waldemar Kikolski
10:00film dokumentalny
Gala The Best FIFA Awards 2023
10:40widowisko
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!