Program TV

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (557)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
TVP 2
Familiada
od 6:40teleturniej
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (80)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (81)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (64)
10:00serial paradokumentalny
TVN
Doradca smaku (2)
7:20magazyn kulinarny
Dzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Przygody Kota w Butach (77)
7:05serial animowany
Dragon Ball Super (110)
7:35serial anime
Nasz nowy dom (3)
8:00reality show
Septagon (70)
9:00serial kryminalny
TV 6
Buffy, postrach wampirów (18)
7:00serial przygodowy
Drużyna A (2)
8:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (323)
9:00serial obyczajowy
Galileo (127)
10:00program popularnonaukowy
TVN 7
Sąd rodzinny (150)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (348)
8:00serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (187)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Detektyw Monk (3/12)
10:00serial kryminalny
WP
Sześć sióstr (112)
od 6:50serial obyczajowy
Włoskie porządki (12)
8:00serial obyczajowy
Dla Sary (7)
9:00serial obyczajowy
Moje dziecko mnie bije! (4)
10:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Z Paryżem w tle
10:10blok filmów krótkometrażowych
AXN
MacGyver 2 (7)
od 6:55serial akcji
MacGyver 2 (8)
7:40serial akcji
Nocna zmiana (3)
8:35serial obyczajowy
CANAL+
Miłość, szmaragd i krokodyl
od 6:15film przygodowy
O co biega?
7:55magazyn sportowy
Sztuka kłamania
8:25komedia historyczna
Łapu-capu extra
9:55chochliki telewizyjne
Synalek
10:25thriller
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
O co biega?
8:55magazyn sportowy
Sztuka kłamania
9:25komedia historyczna
Łapu-capu extra
10:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Dr Dolittle
od 6:55komedia
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Życie plaży (3)
10:00serial dokumentalny
Raj na Ziemi - ostatnia nadzieja (3)
10:50serial dokumentalny
CANAL+ Film
Europa Filmowa 2: Sycylia (1)
od 6:40serial dokumentalny
Czarownice z Salem
7:25dramat obyczajowy
Łapu-capu
9:25chochliki telewizyjne
Pianista
9:30dramat wojenny
CANAL+ Seriale
Łapu-capu extra
od 6:55chochliki telewizyjne
Bull (7)
7:30serial kryminalny
Bull (8)
8:15serial kryminalny
Bull (9)
9:00serial kryminalny
60 kilo niczego
9:40film krótkometrażowy
CBS Europa
Życie w powieści
7:00film obyczajowy
Klucz do Rebeki (1/2)
8:45film sensacyjny
Klucz do Rebeki (2-ost.)
10:40film sensacyjny
HBO
Gwiazdy nie umierają w Liverpoolu
od 6:00dramat obyczajowy
Tully
7:45komediodramat
Pearl Harbor
9:20dramat wojenny
HBO 2
George prosto z drzewa 2
od 6:00film familijny
Czarownica
7:30film fantasy
Dawno temu w trawie
9:05film animowany
HBO 3
Kopciuszek
od 6:00film animowany
21
7:15film sensacyjny
Pomniejszenie
9:15komedia
Kino Polska
Bikini blue
od 6:00dramat obyczajowy
Czas przeszły
10:40dramat psychologiczny
Kino TV
Mała syrenka
od 6:35film dla dzieci
Czy naprawdę wierzysz?
8:05dramat obyczajowy
Poirot: Karty na stół (3)
10:45serial kryminalny
Polsat Film
Nasz nowy dom (54)
7:00reality show
Przyjaciółki (61)
8:00serial obyczajowy
Krzyż Walecznych
9:00film wojenny
Stopklatka TV
Złotopolscy (287)
od 6:50telenowela
Plebania (34)
7:20serial obyczajowy
Plebania (35)
7:55serial obyczajowy
Szpital Good Karma (3)
8:25serial obyczajowy
TNT
Dni chwały
od 6:00dramat wojenny
Tora! Tora! Tora!
7:45dramat wojenny
Buntownik z wyboru
10:40dramat psychologiczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Bundesliga Highlights Show
od 6:50magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Manchester City FC - Brighton & Hove Albion FC
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
7:0010. etap - jazda indywidualna na czas: Jurançon - Francja Pau
Porsche Supercup: Wyścig w Stavelot
8:30wyścigi samochodowe
Wyścigi samochodowe: Wyścig w USA
9:00wyścigi samochodowe
Wyścigi samochodowe
10:15wyścigi samochodowe
Eurosport 2
Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
7:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
Kolarstwo: Vuelta a Espana
8:3010. etap - jazda indywidualna na czas: Jurançon - Pau
Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
10:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej kobiet
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 6:00mecz: Real Betis Balompie - CD Leganes
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 6:00mecz: OKS Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
Cafe Futbol
8:30magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga czeska
od 6:00piłka nożna
Hokej: Liga Mistrzów
8:00mecz: GKS Tychy - Adler Mannheim
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
Sport flesz
8:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
8:07mecz: RKC Waalwijk - PSV Eindhoven
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
9:07mecz: RKC Waalwijk - PSV Eindhoven
Sport flesz
10:00program informacyjny
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
7:25mecz: NMC Górnik Zabrze - Gwardia Opole
Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Chiny 2019
9:05mecz fazy grupowej: Wybrzeże Kości Słoniowej - Polska

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!