Program TV

NIEDZIELA 27.10
5:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Barwy szczęścia (2120)
od 4:45serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2121)
5:15serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2122)
5:45serial obyczajowy
zdjęcieM jak miłość (1464)
6:20serial obyczajowy
Polsat
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
od 4:50magazyn reporterów
Mango
5:15telezakupy
Dzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (250)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Flintstonowie (87)
6:00serial animowany
Flintstonowie (88)
6:35serial animowany
101 dalmatyńczyków (27)
8:05serial animowany
101 dalmatyńczyków (28)
8:35serial animowany
TV 6
Disco Polo Life
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Columbo (5)
7:00serial kryminalny
TVN 7
Ukryta prawda (436)
5:00serial paradokumentalny
Mango
6:00telezakupy
Big Brother 2 (36/78)
8:05reality show
TVP Polonia
Czar par - dogrywka (5)
od 4:35teleturniej
Kulturalni PL
5:25magazyn
Za ścianą
6:20dramat psychologiczny
The Extra Mile
6:25program informacyjny
WP
Rodzina wielkiej wagi (11)
5:05serial dokumentalny
Manor House (20)
6:00serial historyczny
Mój szczęśliwy słoń
7:00film przygodowy

FILMOWE

ale kino+
Czy koń wie, że wygrał
5:00film dokumentalny
Drzewo i ja
5:30film krótkometrażowy
Trzy kobiety czekają na śmierć
8:00film krótkometrażowy
AXN
The Good Doctor (17)
od 4:40serial obyczajowy
Agenci NCIS 8 (15)
6:05serial sensacyjny
Agenci NCIS 8 (16)
7:00serial sensacyjny
Seal Team (9)
7:55serial akcji
Seal Team (10)
8:50serial akcji
CANAL+
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Co za kabaret!: Kabaret Nowaki (6)
7:15serial dokumentalny
Kiler-ów 2-óch
8:05komedia
CANAL+ 1
Cisza
od 3:50dramat obyczajowy
Święta krowa
5:20komedia
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Co za kabaret!: Kabaret Nowaki (6)
8:15serial dokumentalny
CANAL+ Family
Odprawa
6:00film krótkometrażowy
Moja miłość
6:20komedia romantyczna
Patryk
8:10film familijny
CANAL+ Film
Święta krowa
od 4:10komedia
Potwory to tacy interesujący ludzie
5:40film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Larp
6:40etiuda filmowa
Hollywood Buzz
8:50magazyn filmowy
CANAL+ Seriale
Wolta
od 4:55film krótkometrażowy
Potwory to tacy interesujący ludzie
5:10film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
6:10chochliki telewizyjne
Spitsbergen
6:40film krótkometrażowy
Granice wytrzymałości
7:05film krótkometrażowy
Łapu-capu
7:20chochliki telewizyjne
Informator (4)
7:25serial sensacyjny
Informator (5)
8:25serial sensacyjny
HBO 2
Masza i Niedźwiedź (17-20)
6:00serial animowany
Angry Birds (21)
6:30serial animowany
Angry Birds (22)
6:40serial animowany
Angry Birds (23)
6:50serial animowany
Rycerz króla Artura
7:35film przygodowy
HBO 3
Terminal
6:00komedia romantyczna
Jerry Maguire
8:10dramat obyczajowy
Kino Polska
Kobieta samotna
od 3:20dramat obyczajowy
Fan
5:30film dokumentalny
Męskie sprawy
6:00dramat historyczny
Kino TV
Mój przyjaciel lis
od 4:45film familijny
Krasnoludki i trolle
7:20film animowany
Przesyłka specjalna
8:50komedia obyczajowa
Polsat Film
W rytmie serca (2)
od 4:15serial obyczajowy
Malanowski i partnerzy (725)
5:15serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (54)
6:15serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (55)
6:45serial dokumentalny
Przyjaciółki (134)
7:15serial obyczajowy
Sarila
8:15film animowany
TNT
Wehikuł czasu
6:05film SF
Bardzo Dziki Zachód
8:10western komediowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Witaj w klubie: Wisła Płock
6:15serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga angielska
6:50mecz: Manchester City FC - Aston Villa FC
nSport+
Sport News+
7:35magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga+
7:45magazyn ligi polskiej
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom
Sporty walki: Gala Babilon MMA10: Podziemny krąg
8:30walka: Daniel Rutkowski - Adrian Zieliński
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
6:00mecz: SBV Vitesse - ADO Den Haag
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
8:00mecz: BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
6:00mecz: Gas Sales Piacenza - Leo Shoes Modena
Sport flesz
7:00program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
7:07mecz: Gas Sales Piacenza - Leo Shoes Modena
Sport flesz
8:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga czeska
8:07mecz: AC Sparta Praga - Bohemians Praga 1905

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!