Program TV

PONIEDZIAŁEK 6.05
20:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (117)
20:30telenowela
Teatr Telewizji: Czapa, czyli śmierć na raty
21:00sztuka Janusza Krasińskiego
Ekstradycja (6-ost.)
22:30serial sensacyjny
TVP 2
Barwy szczęścia (2057)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2058)
20:10serial obyczajowy
M jak miłość (1442)
20:55serial obyczajowy
Za marzenia 2 (9/13)
21:55serial obyczajowy
Zainwestuj w marzenia (9)
22:45serial obyczajowy
Terror w podziemiach (8-ost.)
22:55serial sensacyjny
Fałszerze. Powrót sfory (5/14)
23:55serial sensacyjny
Polsat
Świat według Kiepskich (442)
od 19:30serial komediowy
Ślad (67)
22:35serial kryminalny
Botoks
23:45film obyczajowy
TVN
Uwaga!
od 19:50magazyn reporterów
Doradca smaku (36)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (2869)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (267)
20:55teleturniej
zdjęcieKiler
21:35komedia sensacyjna
Chyłka - zaginięcie (6)
23:50serial kryminalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wakacje w domu
20:00komediodramat
Rosnące pożądanie
23:55film erotyczny
TV 4
Gwiazdy Kabaretu (21)
21:00program rozrywkowy
Galileo (744)
22:00program popularnonaukowy
Krew za krew
23:00western
TV 6
Galileo (195)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Snajper: Duch wojownika
20:00film sensacyjny
John Wick
22:00film sensacyjny
TVN 7
Big Brother (39/65)
20:00reality show
zdjęcieBokser
21:00film obyczajowy
Big Brother Nocą (29/52)
23:05reality show
Zombikalipsa
23:40horror
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
O mnie się nie martw 9 (7/13)
20:45serial komediowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (435)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (90)
23:10program informacyjny
Sienkiewicz mniej znany
23:30film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Urodzeni zwycięzcy
od 18:10dramat obyczajowy
Premiera: Tajna broń
20:10film sensacyjny
Ostatni król Szkocji
22:15dramat historyczny
AXN
Agenci NCIS 12 (24-ost.)
20:00serial sensacyjny
Mój chłopak się żeni
21:55komedia romantyczna
CANAL+ 1
Nie przegap
20:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
20:20chochliki telewizyjne
Dziewczyna we mgle
20:25thriller
CANAL+ Family
Lady Bird
od 19:30komediodramat
Mój synek
21:05thriller
Szanghajska robota
22:30thriller
CANAL+ Seriale
Premiera: Instynkt (1/13)
20:00serial kryminalny
Premiera: Instynkt (2/13)
21:00serial kryminalny
Purpurowe rzeki (1)
22:05serial kryminalny
Nielegalni (1)
23:40serial sensacyjny
HBO
Troja
od 17:25dramat historyczny
Gra o tron 8 (4/6)
20:10serial fantasy
Premiera: Figurantka 7 (6)
21:30serial komediowy
Premiera: Barry 2 (6)
22:00serial komediowy
Mission: Impossible - Fallout
22:35film sensacyjny
HBO 2
Dwunasty człowiek
od 18:45dramat historyczny
zdjęcieObecność
21:00horror
Fargo 3 (6)
22:55serial kryminalny
HBO 3
The Act (3)
20:00serial obyczajowy
Obsesja Eve 2 (1)
20:55serial sensacyjny
Gra o tron 8 (4/6)
21:40serial fantasy
Figurantka 7 (6)
23:00serial komediowy
Barry 2 (6)
23:30serial komediowy
Kino Polska
Kroll
20:00film sensacyjny
Enduro bojz
22:05film obyczajowy
Stopklatka TV
Metro
20:00film katastroficzny
Empire State: Ryzykowna gra
22:45film sensacyjny
TNT
Przyjemniaczek
od 19:05komedia sensacyjna
Ostatni sprawiedliwy
21:00dramat sensacyjny
Gangster Squad. Pogromcy mafii
23:00dramat gangsterski

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
20:55mecz: Manchester City FC - Leicester City FC
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Premiera: Ekstrapaka: 34. kolejka
23:15magazyn piłkarski
nSport+
Magazyn PGE Ekstraliga
od 19:00magazyn żużlowy
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
21:00magazyn piłki ręcznej
Ekstraklasa po godzinach
22:00magazyn piłkarski
La Liga Highlights Show
23:00magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz fazy play-off
Magazyn Fortuna 1. ligi
20:30magazyn piłkarski
Boks: Walka o pas WBO World w Nowym Jorku
22:00waga półśrednia: Terence Crawford - Amir Khan
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
20:00mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
22:00mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 18:25mecz: Legia Warszawa - Piast Gliwice
4-4-2 (1)
20:30magazyn piłkarski
4-4-2 (2)
21:00magazyn piłkarski
Sportowy wieczór
21:30program informacyjny
Gol Ekstra
22:00magazyn piłkarski
Gol po Golu
23:35magazyn archiwalny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!