CSI: Kryminalne zagadki Miami (69)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 3 odc. 69

7.2/10

(CSI: Miami 3: Killer Date)

serial kryminalny USA 2004   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Karen Gaviola
W skrócie:Trwa śledztwo w sprawie morderstwa w barze. Horatio otrzymuje informacje o Raymondzie. Odznakę Delko wykorzystano do popełnienia zbrodni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiadają o przygodach grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa. Grupą dowodzi charyzmatyczny Horatio Caine (David Caruso), a w zespole są m.in. atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner, doktor Alexx Woods.

W tym odcinku

W jednym z nocnych klubów South Beach zostaje zabita młoda kobieta. Narzędzie zbrodni to poduszka. Laboratoryjne badania DNA przynoszą zaskakujące wyniki. Delko podczas randki gubi służbową odznakę. Wkrótce ktoś podający się za policjanta zabija dilera narkotyków. Horatio widzi w pobliżu miejsca zbrodni przestępcę, który odsiadywał wyrok za zabicie jego brata.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także