Ogólnotematyczne

od 12:55reality show
17:45magazyn poradnikowy
od 13:50reality show
14:50program rozrywkowy
16:25serial dokumentalny
od 13:50serial kryminalny
16:40komedia romantyczna
od 13:25serial obyczajowy
14:25magazyn policyjny
16:05komedia obyczajowa
od 13:30serial obyczajowy
14:30program rozrywkowy
17:45komedia sensacyjna
14:10program rozrywkowy
15:40magazyn
16:00magazyn
17:00talk-show prof. Jana Miodka
17:30magazyn informacyjny
17:55serial obyczajowy
od 12:25komedia
14:25horror
15:40program publicystyczny
16:20melodramat
od 13:50magazyn motoryzacyjny
14:30serial dokumentalny
15:10serial sensacyjny
16:05serial przygodowy
17:05serial kostiumowy

Filmowe

od 13:00dramat społeczny
14:45komediodramat
16:35serial kryminalny
od 13:45serial fantasy
14:45serial akcji
15:40serial akcji
15:20mecz: FC Bayern Monachium - Hamburger SV
17:35magazyn informacyjny
17:45film krótkometrażowy
17:50thriller
od 13:50serial dokumentalny
16:20mecz: FC Bayern Monachium - Hamburger SV
od 13:55film familijny
15:45magazyn muzyczny
16:55film krótkometrażowy
17:15komediodramat
od 13:30film przygodowy
15:25film dokumentalny
zdjęcie
15:50dramat SF
od 13:30serial sensacyjny
14:15serial sensacyjny
15:00etiuda filmowa
15:20serial kryminalny
16:05serial kryminalny
16:50film krótkometrażowy
16:55film krótkometrażowy
16:58film krótkometrażowy
17:00serial kryminalny
17:45serial kryminalny
14:50film familijny
16:15film animowany
od 13:35dramat obyczajowy
15:20dramat historyczny
17:00dramat historyczny
od 13:40thriller
15:05serial kryminalny
15:55serial kryminalny
16:55serial historyczny
17:40serial kryminalny
od 13:50film przygodowy
16:15film animowany
od 13:50dramat sensacyjny
16:50dramat wojenny

Sportowe

od 13:35waga ciężka: Deontay Wilder - Luis Ortiz
15:10mecz: Irlandia - Szkocja
17:15magazyn piłkarski
17:40mecz: Pogoń Szczecin - Cracovia
od 13:00mecz: Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin
15:10mecz: Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice
od 13:00magazyn siatkarski
14:45mecz półfinałowy
17:30mecz: GKS Katowice - Raków Częstochowa
od 13:30pojedyncza sztafeta mieszana
14:30mecz: Stal Mielec - Górnik Łęczna
16:30magazyn siatkarski
14:00program informacyjny
14:07mecz: Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn
15:00program informacyjny
15:07magazyn sportowy
16:00program informacyjny
16:07magazyn sportowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!