Program TV

PIĄTEK 20.12
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (633)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
zdjęciePrzysięga (76)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Polsat
Pierwsza miłość (2978)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (915)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (258)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (188)
17:00serial paradokumentalny
TVN
Ugotowani: Zamość (1/12)
14:00program kulinarno-rozrywkowy
Szpital (502)
15:00serial paradokumentalny
Szkoła (469)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (573)
15:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (58)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (62)
16:30serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (67)
17:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (68)
17:30serial obyczajowy
TV 6
Bumerang (34)
od 13:40serial komediowy
Gliniarz i prokurator (56)
16:15serial kryminalny
Gliniarz i prokurator (57)
17:15serial kryminalny
TVN 7
Szpital (394)
od 13:20serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (321)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (446)
15:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (12/52)
16:20serial fabularno-dokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (3/60)
17:20serial paradokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Kino Mówi: Ciało: Manifesto
od 13:50dramat obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Poszukiwanie
15:55blok filmów krótkometrażowych
Ale krótkie po polsku: Czas miłości
17:20blok filmów krótkometrażowych
AXN
Agenci
od 13:25film sensacyjny
Erin Brockovich
15:35dramat obyczajowy
CANAL+
Dzieciak, który został królem
od 13:35film familijny
Łapu-capu
15:45chochliki telewizyjne
Przerwa w programie
15:50thriller
Polska z góry: Chełm (9)
17:20serial dokumentalny
Polska z góry: Suwalszczyzna (10)
17:45serial dokumentalny
CANAL+ 1
Pełnia życia
od 12:25dramat biograficzny
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
14:20serial komediowy
Łapu-capu
16:45chochliki telewizyjne
Przerwa w programie
16:50thriller
CANAL+ Family
Tropicielki rodzinnych historii (3)
14:00serial dokumentalny
Tropicielki rodzinnych historii (4)
14:45serial dokumentalny
Moja miłość
15:30komedia romantyczna
Spitsbergen
17:20film krótkometrażowy
Najfutbolniejsi
17:45komedia
CANAL+ Film
Na głęboką wodę
od 13:50dramat biograficzny
Spitsbergen
15:35film krótkometrażowy
Nie przegap
16:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
16:10chochliki telewizyjne
Wspólna chata
16:40komedia
CANAL+ Seriale
Instynkt 2 (10)
14:10serial kryminalny
A.B.C. (4)
14:55serial kryminalny
Odprawa
15:40film krótkometrażowy
Dziki Bill (1)
16:00serial kryminalny
Dziki Bill (2)
16:50serial kryminalny
Bull (2)
17:40serial kryminalny
CBS Europa
Dziś 13, jutro 30
od 13:20komedia romantyczna
Obrazki Hollis Woods
15:15film obyczajowy
Pęknięte zwierciadło
17:10film kryminalny
HBO
Gwiazdka w Grand Valley
od 13:00dramat obyczajowy
Premiera: Filmy i gwiazdy
16:00magazyn filmowy
Searching
16:30thriller
HBO 2
Horton słyszy Ktosia
14:05film animowany
Witamy w Trouilly!
15:35komedia
Bumblebee
17:05film SF
HBO 3
Żony ze Stepford
od 13:25komedia SF
Dzika droga
15:00dramat biograficzny
Disaster Artist
17:00dramat biograficzny
Kino Polska
Casting
od 13:45film krótkometrażowy
Tydzień z życia mężczyzny
14:10dramat obyczajowy
Jowita
16:00dramat psychologiczny
Kino TV
Trattoria
od 13:25komedia
Inspektor mama 2
15:15film przygodowy
I uderzył grom
17:50film SF
Polsat Film
Misiek w Nowym Jorku
od 12:40film animowany
Sam w domu - po raz trzeci
14:35komedia sensacyjna
Zjednoczone królestwo
16:45dramat obyczajowy
TNT
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
od 11:45komedia sensacyjna
Ocean's Twelve: Dogrywka
14:10komedia sensacyjna
Legenda pijanego mistrza
16:45komedia karate

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Premier League World
14:05magazyn ligi angielskiej
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
14:40magazyn siatkarski
Premiera: Premier League MatchPack
16:15magazyn piłkarski
Premiera: LaLiga Show
16:45magazyn piłkarski
Premiera: Basket+
17:15newsy sportowe
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
17:30mecz: Cracovia - Śląsk Wrocław
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 12:45mecz: ŁKS Łódź - Wisła Kraków
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
15:00mecz: Lech Poznań - Arka Gdynia
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
17:20magazyn siatkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 13:00mecz: Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
Siatkówka mężczyzn: Puchar KRISPOL 1. ligi
15:00mecz finałowy: BBTS Bielsko-Biała - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sporty walki: Gala FF2 w Zielonej Górze
16:50ważenie przed walką: Piotr Świerczewski - Greg Collins
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom
Polsat Sport Extra
Magazyn alpejski
od 13:30magazyn sportowy
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:40mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Trefl Gdańsk
Piłka nożna: Liga włoska
17:50mecz: Juventus FC - Udinese Calcio
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
14:30mecz: FC Banik Ostrawa - AC Sparta Praga
KOTV Classics
17:00magazyn bokserski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!