Program TV

CZWARTEK 5.03
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (679)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (344)
8:40telenowela historyczna
TVP 2
Przepis dnia 2
7:05magazyn kulinarny
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (328)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (330)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny (4)
10:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Śpiewające Brzdące
od 5:50program muzyczny
Zabójcza randka
7:55thriller
TV 4
Strażnik Teksasu (32)
7:00serial sensacyjny
Nasz nowy dom (45)
8:00reality show
Święty (3)
9:00serial komediowy
Demakijaż: Kinga Korta (19)
9:30program rozrywkowy
Przez żołądek do serca (20)
10:00magazyn kulinarny
Demakijaż: Ewa Kasprzyk (20)
10:30program rozrywkowy
TV 6
MacGyver (78)
7:00serial sensacyjny
MacGyver (79)
8:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (428)
9:00serial obyczajowy
Detektywi w akcji (62)
10:00serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
Mango
od 6:10telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (370)
7:30serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (616)
8:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (617)
9:35serial paradokumentalny
Mango
10:40telezakupy
TVP Kultura
Afisz kulturalny
7:00magazyn kulturalny
Teledyski - muzyka klasyczna
7:20program muzyczny
Ojciec
8:40film obyczajowy
Rysa
9:20dramat psychologiczny
TVP Polonia
Zaczarowany świat (9)
od 6:55magazyn dla dzieci
WP
Kocham, ale kłamię (8)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Kocham, ale kłamię (7)
8:00serial fabularno-dokumentalny
Kocham, ale kłamię (9)
9:00serial fabularno-dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Vera 9 (1)
8:00serial kryminalny
Łowy
9:40film krótkometrażowy
Obcy na mojej kanapie
10:00film dokumentalny
AXN
Flash 5 (16)
od 6:15serial akcji
Flash 5 (17)
7:10serial akcji
Seal Team 2 (3)
8:05serial sensacyjny
Seal Team 2 (4)
9:00serial sensacyjny
Ultraviolet 2.0 (5)
10:00serial kryminalny
CANAL+
Historie miłosne
od 6:15film obyczajowy
O co biega?
7:40magazyn sportowy
zdjęcieNaga Normandia
8:10komedia
Pisarze. Serial na krótko (4)
9:55serial komediowy
Robin Hood
10:05film przygodowy
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Historie miłosne
7:15film obyczajowy
O co biega?
8:40magazyn sportowy
zdjęcieNaga Normandia
9:10komedia
Pisarze. Serial na krótko (4)
10:55serial komediowy
CANAL+ Family
Dzielny Lew Eryk 5 (1)
7:00serial animowany
Dzielny Lew Eryk 5 (2)
7:05serial animowany
Dzielny Lew Eryk 5 (4)
7:14serial animowany
Dzielny Lew Eryk 5 (5)
7:15serial animowany
Anioły w akcji (7)
7:25serial familijny
Anioły w akcji (8)
7:50serial familijny
Gnomy rozrabiają
8:15film animowany
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Lato na Alasce
10:00film dokumentalny
Twierdze przyrody (4)
10:55serial dokumentalny
CANAL+ Film
Sofia
od 6:50dramat obyczajowy
Łapu-capu
8:15chochliki telewizyjne
McQueen
8:20film dokumentalny
Eter
10:10dramat historyczny
CANAL+ Seriale
Dziki Bill (5)
od 6:40serial kryminalny
Dziki Bill (6)
7:30serial kryminalny
Zaczęło się w środę 2 (1)
8:20serial sensacyjny
Zaczęło się w środę 2 (2)
9:15serial sensacyjny
Łapu-capu
10:10chochliki telewizyjne
Hashtag Olympics (1)
10:15magazyn sportowy
Hashtag Olympics (2)
10:30magazyn sportowy
Hashtag Olympics (3)
10:40magazyn sportowy
Mały Grand Hotel: Napad (4)
10:55serial komediowy
CBS Europa
Elementary (8)
od 6:55serial kryminalny
zdjęcieGniewna ławniczka
7:50dramat obyczajowy
Dłonie obcego (1/2)
9:40dramat sensacyjny
HBO
Mali agenci
od 6:00film przygodowy
Szczypta romansu
7:25komedia romantyczna
Jak pies z kotem
8:45komediodramat
Współczesna rodzina 11 (4)
10:25serial komediowy
Młody Sheldon 3 (9)
10:45serial komediowy
HBO 2
Złap mnie, jeśli potrafisz
od 6:00komedia kryminalna
Lód płonie
8:15film dokumentalny
HBO 3
Księga życia
od 6:00film animowany
Piękna i bestia
7:35film animowany
Kino Polska
Nikt nie woła
od 6:00dramat psychologiczny
Powstanie warszawskie
8:15dokument fabularyzowany
Spotkanie ze szpiegiem
10:05film sensacyjny
Kino TV
Sunday School Musical
od 6:10musical
zdjęcieLetnie wino
8:50dramat obyczajowy
Polsat Film
Emil, pogromca mandatów (5)
7:00program rozrywkowy
Nasz nowy dom (73)
7:30reality show
Ewa chce spać
8:25komedia
Nie ma róży bez ognia
10:35komedia obyczajowa
Stopklatka
Złotopolscy (294)
od 6:50telenowela
Plebania (261)
7:20serial obyczajowy
Plebania (262)
7:50serial obyczajowy
Allo, Allo: Oczy ziemniaka (28)
10:55serial komediowy
TNT
To jest mój kraj
od 6:00dramat wojenny
Małpa w hotelu
10:05komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
zdjęciePiłka nożna: Liga+ Extra
od 6:50magazyn ligi polskiej
Premier League Netbusters
8:25magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: West Ham United FC - Southampton FC
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 6:00mecz: Athletic Bilbao - Villarreal CF
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Planeta Ekstraklasa (23)
9:45magazyn piłkarski
LaLiga World
10:15magazyn piłkarski
Polsat Sport
Magazyn Fortuna 1. ligi
od 6:30magazyn piłkarski
Siatkówka kobiet: Puchar CEV
8:00rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Grupa Azoty Chemik Police - Mladost Zagrzeb
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
10:30mecz: Warta Poznań - Radomiak Radom
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 6:00mecz: MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
Sport flesz
8:00program informacyjny
Piłka nożna: MLS
8:07mecz: Portland Timbers - Minnesota United FC
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka nożna: MLS
9:07mecz: Portland Timbers - Minnesota United FC
Sport flesz
10:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga włoska
10:07mecz: Juventus FC - Inter Mediolan
TVP Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 6:05mecz: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
zdjęciePiłka nożna: Puchar Włoch
8:10rewanżowy mecz półfinałowy: Juventus FC - AC Milan
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
10:15rewanżowy mecz półfinałowy: CD Mirandes - Real Sociedad

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!