Program TV

PIĄTEK 6.09
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Przysięga (3)
od 6:20telenowela
Elif (559)
7:10serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
TVP 2
Familiada
od 6:40teleturniej
Polsat
zdjęcieNowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (84)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (85)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (66)
10:00serial paradokumentalny
TVN
Doradca smaku (4)
7:20magazyn kulinarny
Dzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Szczeniak zwany Scooby-Doo (1)
7:05serial animowany
Dragon Ball Super (112)
7:35serial anime
Nasz nowy dom (5)
8:00reality show
zdjęcieSeptagon (72)
9:00serial kryminalny
TV 6
Buffy, postrach wampirów (20)
7:00serial przygodowy
Drużyna A (4)
8:00serial sensacyjny
Gwiazdy Kabaretu (16)
9:00program rozrywkowy
Galileo (129)
10:00program popularnonaukowy
TVN 7
Sąd rodzinny (152)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (350)
8:00serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (189)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Detektyw Monk (5/12)
10:00serial kryminalny
WP
Sześć sióstr (114)
od 6:50serial obyczajowy
B&B Słowa i słówka (2)
8:00serial obyczajowy
WP Express (94)
9:00program rozrywkowy
Ta "Druga" (14)
9:30program rozrywkowy
Bóg kocha kawior
10:00dramat historyczny

FILMOWE

ale kino+
Oszustka (3)
8:00serial kryminalny
Oszustka (4)
9:00serial kryminalny
Ale krótkie po polsku: Nie do śmiechu
10:00blok filmów krótkometrażowych
AXN
MacGyver 2 (9)
od 6:30serial akcji
Nocna zmiana (7)
7:25serial obyczajowy
Nocna zmiana (8)
8:20serial obyczajowy
CSI: Kryminalne zagadki Miami (7)
10:00serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (9)
10:55serial sensacyjny
CANAL+
Moja miłość
od 6:15komedia romantyczna
Co w trawie piszczy
8:10film animowany
Status: Singiel
9:40komedia
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Moja miłość
7:15komedia romantyczna
Co w trawie piszczy
9:10film animowany
Status: Singiel
10:40komedia
CANAL+ Family
Szukając misia
od 6:50komedia
Kumple z dżungli
8:10film animowany
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Życie plaży (5)
10:00serial dokumentalny
Raj na Ziemi - ostatnia nadzieja (5)
10:50serial dokumentalny
CANAL+ Film
Hollywood Buzz
od 6:40magazyn filmowy
Pisarze. Serial na krótko (1)
7:10serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (3)
7:20serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (4)
7:30serial komediowy
Lato
7:40dramat biograficzny
Łapu-capu
9:45chochliki telewizyjne
Dwie prawdy
9:50dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Łapu-capu extra
od 6:55chochliki telewizyjne
Bull (13)
7:30serial kryminalny
Bull (14)
8:15serial kryminalny
Bull (15)
8:55serial kryminalny
Larp
9:40etiuda filmowa
Łapu-capu
10:55chochliki telewizyjne
CBS Europa
Eleni
7:00dramat obyczajowy
Bezpieczny port (1/2)
9:10dramat obyczajowy
HBO
Mary Poppins powraca
od 6:00film fantasy
Żony ze Stepford
9:50komedia SF
HBO 2
Wyznania zakupoholiczki
od 6:00komedia romantyczna
Muppety: Poza prawem
9:20komedia przygodowa
HBO 3
Liga Sprawiedliwości
7:15film przygodowy
Zmiana pasa
9:15thriller
Dolina Krzemowa 5 (1)
10:55serial komediowy
Kino Polska
Nikt nie woła
od 6:05dramat psychologiczny
Brylanty pani Zuzy
8:35dramat kryminalny
Cała naprzód
10:05komedia przygodowa
Kino TV
Weekend z królem
od 6:35dramat biograficzny
Poirot: Pora przypływu (4)
10:45serial kryminalny
Polsat Film
Nasz nowy dom (56)
od 6:30reality show
Przyjaciółki (63)
7:30serial obyczajowy
Seksmisja
10:25komedia SF
Stopklatka TV
Plebania (38)
7:05serial obyczajowy
Plebania (39)
7:35serial obyczajowy
Komedia małżeńska
8:05komedia obyczajowa
TNT
Sindbad Żeglarz
od 6:05film przygodowy
Parszywa dwunastka
8:35film wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 6:15mecz: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Piłka nożna: Premier League World
8:30magazyn ligi angielskiej
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Manchester City FC - Brighton & Hove Albion FC
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
7:0012. etap: Circuito de Navarra - Bilbao
Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
8:35mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet
Eurosport 2
Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
7:00mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet
Kolarstwo: Vuelta a Espana
8:3012. etap: Circuito de Navarra - Bilbao
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 6:00mecz: CA Osasuna - FC Barcelona
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Speedway+
9:50magazyn sportowy
Kroniki La Liga
10:10magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga+ Extra
10:45magazyn ligi polskiej
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
7:07mecz: Sparta Rotterdam - AFC Ajax
Sport flesz
8:00program informacyjny
Sport flesz
9:00program informacyjny
Sport flesz
10:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga włoska
10:07Juventus FC - SSC Napoli

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!