x

Program TV na poniedziałek 04.03.2024

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn sportowy
Reporterzy
20:15magazyn reporterów
Korona królów. Jagiellonowie (139)
20:30telenowela historyczna
Teatr Telewizji: Ferdydurke
21:10sztuka według powieści Witolda Gombrowicza
TVP 2
Barwy szczęścia (2952)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2953)
20:10serial obyczajowy
M jak miłość (1786)
20:55serial obyczajowy
Na sygnale: Pojedynek na szosie (537)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Stulecie Winnych 3 (27)
23:10serial obyczajowy
Polsat
zdjęcieMegahit: Thor: Ragnarok
20:05film przygodowy
Punisher
22:55film sensacyjny
TVN
Uwaga!
od 19:55magazyn reporterów
Doradca smaku (1/40)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3779)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (702)
20:55teleturniej
Odwilż (1/6)
21:35serial kryminalny
Godzilla
22:50film SF

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Pablo Escobar: Szef zła (14)
20:00serial dokumentalny
W rozkwicie
21:00dramat kryminalny
Jurajskie Igrzyska
22:45film przygodowy
TV Puls
Kickboxer
20:00film sensacyjny
Elita zabójców
22:00film sensacyjny
TVN 7
Hotel Paradise 8 (1/40)
20:00reality show
Wejście smoka
23:15film sensacyjny
TVP Polonia
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Parada
22:00film dokumentalny
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny

FILMOWE

CANAL+ 1
Śubuk
od 18:25dramat obyczajowy
Więź
20:15film krótkometrażowy
Chłopi
23:35dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Misja Afganistan (1)
20:00serial wojenny
Misja Afganistan (2)
20:55serial wojenny
Street art: dzieciom w Donbasie
21:55film dokumentalny
Rekruci: Nowe początki (10-ost.)
23:05serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Il Re. Jego królestwo (1)
20:00serial kryminalny
Il Re. Jego królestwo (2)
20:50serial kryminalny
Emigracja XD (1)
21:35serial komediowy
Leopard Skin (1)
22:00serial kryminalny
Leopard Skin (2)
22:30serial kryminalny
Django: New Babylon (1)
23:00serial przygodowy
Django: The Lady (2)
23:50serial przygodowy
CBS Europa
Chłopiec w pasiastej piżamie
od 19:05dramat wojenny
Twarda sztuka
23:05komediodramat
HBO
Blue Beetle
od 18:00film SF
Premiera: Reżim (1/6)
20:10serial obyczajowy
zdjęcieGran Turismo
21:40dramat przygodowy
HBO 2
Mężczyzna imieniem Otto
od 19:30komediodramat
Maszyna
21:35komedia sensacyjna
Jak stworzyć bestseller
23:30komediodramat
HBO 3
Premiera: Reżim (1/6)
21:00serial obyczajowy
Premiera: Raport
22:35dramat biograficzny
Kino Polska
Pokuszenie
20:00dramat psychologiczny
Kroniki domowe
22:05film obyczajowy
Kino TV
Weselne przeznaczenie
20:00komedia romantyczna
Pierwszy strzał
21:55thriller

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 18:55mecz: Radomiak Radom - PGE FKS Stal Mielec
Ekstraklasa po godzinach
21:00magazyn piłkarski
Magazyn skrótów LaLiga
22:00magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 23. kolejka
23:00magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Żużel: PGE Ekstraliga
od 18:15mecz: Platinum Motor Lublin - Tauron Włókniarz Częstochowa
Koszykówka mężczyzn: NBA
21:00mecz: Boston Celtics - Golden State Warriors
Basket+
23:00newsy sportowe
Ekstraklasa po godzinach
23:20magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
od 18:00mecz: ŁKS Commercecon Łódź - UNI Opole
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
20:30mecz: KGHM #VolleyWrocław - Grot Budowlani Łódź
Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej
20:00magazyn piłkarski
KOTV Classics
20:30magazyn bokserski
Magazyn FORTUNA 1. ligi
21:30magazyn piłkarski
Magazyn ATP
22:30magazyn tenisowy
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 18:10mecz: Wisła Puławy - KKS 1925 Kalisz
GOL
20:15magazyn piłkarski
Sportowy wieczór
22:05program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
22:45podsumowanie półfinałów

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!