Program TV

NIEDZIELA 4.10
20:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Line of Duty: Okres próbny (5)
20:00serial kryminalny
Line of Duty: Zasadzka (1)
21:25serial kryminalny
Line of Duty: Carly (2)
22:40serial kryminalny
Line of Duty: Za kratkami (3)
23:55serial kryminalny
TV 4
Święty (43)
20:00serial komediowy
Święty (44)
20:30serial komediowy
Pułapka
23:35thriller SF
TV 6
Galileo (691)
20:00program popularnonaukowy
Zdobycz
23:00thriller
TV Puls
zdjęcieLeon zawodowiec
22:15dramat sensacyjny
TVN 7
zdjęcieSuperseans: Szybcy i wściekli
20:00film sensacyjny
Zabójcza broń 2
22:20film sensacyjny
TVP Kultura
zdjęcieDroga do szczęścia
20:00dramat obyczajowy
Trzeci punkt widzenia
22:05program publicystyczny
Psychoza
22:35thriller
TVP Polonia
Polonia 24
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:20magazyn informacyjny
Sport
20:25magazyn sportowy
Zniewolona (48)
20:35serial kostiumowy
Niedziela z...: Haliną Kunicką
22:55program kulturalny

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Sędzia 2 (2)
21:00serial kryminalny
Synowie Danii
21:50dramat sensacyjny
AXN
Jumanji: Przygoda w dżungli
20:00film przygodowy
Szalony lot
22:25dramat sensacyjny
CANAL+ 1
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 18:25mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
Liga+ Extra
20:30magazyn piłkarski
Turbokozak
22:00magazyn piłkarski
Premiera: Serce do walki
22:30dramat obyczajowy
CANAL+ Family
After
20:20melodramat
Złodziej i oszustka
22:20komedia kryminalna
CANAL+ Premium
Liga+ Extra
od 19:30magazyn piłkarski
Turbokozak
21:00magazyn piłkarski
Premiera: Serce do walki
21:30dramat obyczajowy
Zabawa w pochowanego
23:10horror komediowy
CANAL+ Seriale
Stażyści (7)
20:00serial obyczajowy
Stażyści (8)
20:55serial obyczajowy
Zła dziewczynka
21:50film krótkometrażowy
Sanktuarium Zła (2)
22:00serial sensacyjny
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
22:50serial komediowy
Grzesznik 3 (7)
23:05serial kryminalny
Grzesznik 3 (8)
23:50serial kryminalny
CBS Europa
Duma i uprzedzenie
od 18:35film kostiumowy
zdjęcieDziś 13, jutro 30
21:00komedia romantyczna
HBO
Aquaman
od 17:45film SF
Premiera: Mroczne wody
20:10dramat biograficzny
Premiera: Lekcja miłości
22:20film dokumentalny
Kraina Lovecrafta (7/10)
23:40serial grozy
HBO 2
Sekcja rytmiczna
od 19:10thriller
Bajecznie bogaci Azjaci
21:00komedia romantyczna
Kompania braci (7)
23:00serial wojenny
HBO 3
Kraina Lovecrafta (7/10)
20:00serial grozy
Amy Schumer: Na żywo z Apollo
21:00program rozrywkowy
Patria (3/8)
22:00serial obyczajowy
Zakonnica
22:55horror
Kino Polska
Święty interes
20:00komedia
Zamiana
21:50komedia
Masz na imię Justine
23:55dramat obyczajowy
Kino TV
Sztos
20:00film sensacyjny
Ocean strachu 2
21:55thriller
Adrenalina 2 - Pod napięciem
23:55film sensacyjny
Stopklatka
Szyfry wojny
20:00dramat wojenny
Piłkarski poker
22:45komedia obyczajowa
TNT
Underworld
21:00horror
Underworld: Evolution
23:30thriller SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 19:55piłka nożna
Kącik klubowy (6)
22:00magazyn piłkarski
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
22:15serial dokumentalny
Premiera: Sport News+
22:45magazyn sportowy
Premiera: Sport+
23:00magazyn sportowy
Eurosport 1
Game Schett and Mats
21:15magazyn tenisowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
21:302. etap: Alcamo - Agrigento
Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy
23:30magazyn sportów motorowych
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 18:45mecz finałowy fazy play-off
Magazyn PGE Ekstraliga
21:15magazyn żużlowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie
KSW News
22:55program informacyjny
Polsat Sport Extra
Sporty walki: UFC Fight Night: Holm vs. Aldana
20:00waga kogucia: Holly Holm - Irene Aldana
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
23:00mecz: ŁKS Łódź - Resovia Rzeszów
TVP Sport
Boks: Walka o pas WBA International w Londynie
21:00waga półśrednia: Joshua Buatsi - Marko Calic

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!