Ogólnotematyczne

20:05magazyn informacyjny
20:10magazyn sportowy
20:15magazyn interwencyjny
20:40rewanżowy mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - Juventus FC
od 19:35serial obyczajowy
20:10serial obyczajowy
zdjęcie
20:45serial obyczajowy
21:45serial fabularno-dokumentalny
23:50serial komediowy
21:25reality show
22:55komedia romantyczna
od 19:50magazyn reporterów
20:10magazyn kulinarny
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
zdjęcie
21:30reality show
22:35film sensacyjny
22:50magazyn piłkarski
23:55film dokumentalny
21:00thriller
22:45dramat sensacyjny
20:00program popularnonaukowy
zdjęcie
20:00dramat sensacyjny
22:30dramat sensacyjny
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
23:10film dokumentalny
22:15magazyn kulturalny
23:15cykl felietonów
23:25magazyn filmowy
23:45dramat biograficzny
od 18:50thriller
20:30program rozrywkowy
21:10program rozrywkowy
21:40program rozrywkowy
22:10serial historyczny
23:05film erotyczny

Filmowe

20:10serial kryminalny
zdjęcie
21:55serial sensacyjny
22:55serial sensacyjny
23:55blok filmów krótkometrażowych
20:00serial kryminalny
21:00serial kryminalny
23:00serial kryminalny
od 18:30komedia sensacyjna
20:40rewanżowy mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - Juventus FC
23:50film sensacyjny
od 19:30komedia sensacyjna
21:40rewanżowy mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - Juventus FC
20:00skrót z gali wręczenia statuetek
21:30dramat obyczajowy
23:30thriller
20:00serial historyczny
20:50serial historyczny
21:50serial kryminalny
22:50serial kryminalny
23:55dramat wojenny
od 18:55film muzyczny
21:00film muzyczny
23:15musical
od 18:20dramat obyczajowy
20:10komedia
21:55serial obyczajowy
22:55serial SF
23:55komediodramat
od 19:10film SF
21:00film katastroficzny
22:40komediodramat
20:00serial kryminalny
21:00serial przygodowy
22:50serial kryminalny
23:55dramat obyczajowy
20:00film sensacyjny
22:00komedia sensacyjna
zdjęcie
21:00serial kryminalny
22:00serial kryminalny
23:00film katastroficzny
od 18:05film przygodowy
23:05komedia romantyczna
od 18:45komedia
zdjęcie
21:00thriller SF
23:45film SF

Sportowe

od 18:30rewanżowy mecz 1/8 finału: Paris Saint-Germain - Real Madryt CF
20:40transmisja łączona rewanżowych meczów 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - Juventus FC i Manchester City FC - FC Basel
22:45magazyn sportowy
23:00rewanżowy mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - Juventus FC
od 18:15mecz: Odra Opole - Chrobry Głogów
20:40rewanżowy mecz 1/8 finału: Manchester City FC - FC Basel
22:45mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
od 18:00mecz: ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów
20:30mecz: Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn
23:00boks
20:00mecz: NAC Breda - Feyenoord
22:10magazyn piłkarski
22:40mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn
od 19:07mecz: Miedź Legnica - Odra Opole
21:20piłka nożna
23:30mecz: PSV Eindhoven - FC Utrecht
20:05mecz: FC Barcelona - Atletico Madryt
22:40program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!