Program TV

CZWARTEK 1.08
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (538)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
TVP 2
Koło fortuny (508)
od 12:30teleturniej
Marzę o Tobie (33)
13:15serial obyczajowy
zdjęciePostaw na milion
14:10teleturniej
Koło fortuny (509)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Polsat
Trudne sprawy (556)
od 12:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (97)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (427)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Gliniarze (274)
16:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (707)
od 12:30serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Ukochana córeczka (1167)
13:30serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Śrubokręt (1168)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Szkoła (451)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Heheszki na całego
16:00program rozrywkowy
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:55program rozrywkowy
TV 4
Detektywi w akcji (89)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (537)
15:00serial obyczajowy
Gliniarz i prokurator (29)
16:00serial kryminalny
TV 6
Miodowe lata: Ochroniarze (61)
od 12:50serial komediowy
Jaś Fasola (9)
13:40serial komediowy
MacGyver (129)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (62)
15:15serial kryminalny
Detektyw Monk (2)
16:15serial kryminalny
TVN 7
Sąd rodzinny (128)
od 12:55serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (165)
13:55serial fabularno-dokumentalny
Szpital (326)
14:55serial paradokumentalny
Kości (8/21)
15:55serial kryminalny
Dr House (19/22)
16:55serial obyczajowy
TVP Polonia
Wilnoteka
od 12:50magazyn
Barwy szczęścia (2019)
13:10serial obyczajowy
Miłość nad rozlewiskiem (2/13)
13:45serial obyczajowy
Mapa powstańczej Warszawy (2)
14:30cykl felietonów
Zaginiona: Matka (3/7)
14:40serial obyczajowy
Pod Tatrami
15:30magazyn
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Mapa powstańczej Warszawy (3)
16:20cykl felietonów
Wschód
16:25magazyn

FILMOWE

ale kino+
Kto zabił Kiri? (2)
13:00serial kryminalny
Bon voyage
16:00film krótkometrażowy
Ale krótkie po polsku: Przemijanie
16:40blok filmów krótkometrażowych
AXN
S.W.A.T. (8)
od 12:50serial sensacyjny
Designated Survivor (21-ost.)
15:20serial kryminalny
Designated Survivor (21)
16:10serial kryminalny
CANAL+
Prawdziwa historia
od 12:05thriller
Łapu-capu extra
13:45chochliki telewizyjne
Szpieg
14:15dramat sensacyjny
Zimna wojna
16:35dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Prawdziwa historia
13:05thriller
Łapu-capu extra
14:45chochliki telewizyjne
Szpieg
15:15dramat sensacyjny
CANAL+ Family
Chyba kocham swoją żonę
od 12:05komedia romantyczna
Nie przegap
13:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:45chochliki telewizyjne
Za linią wroga
15:35film sensacyjny
CANAL+ Film
Zieleńsza nie będzie
od 12:25komediodramat
Wywiad z Bogiem
14:20dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
16:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
16:30magazyn informacyjny
The Quake. Trzęsienie ziemi
16:40film katastroficzny
CANAL+ Seriale
Informator (1)
od 12:15serial sensacyjny
Nieznajomi (2)
13:15serial sensacyjny
Jeźdźcy burzy 2 (7)
14:00serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (8)
15:00serial kryminalny
Instynkt (9)
16:00serial kryminalny
Motylek (1)
16:40dramat obyczajowy
HBO 2
Młody Sheldon 2 (9)
13:05serial komediowy
Footloose
13:30film muzyczny
Spacer po linie
15:25dramat biograficzny
HBO 3
Seks w wielkim mieście 6 (18)
od 12:40serial komediowy
Jumanji: Przygoda w dżungli
13:10film przygodowy
Wielka szóstka
15:05film animowany
CHiPs: Motopatrol
16:45komedia
Kino Polska
TV okazje
od 12:50
Kabaretowy rejs Deluxe (18)
13:10program rozrywkowy
Puszcza Białowieska
14:15film dokumentalny
Powrót
14:40film obyczajowy
Komediantka
15:50film obyczajowy
Kino TV
Bella i Bell
od 12:50komedia romantyczna
Panna Julia
14:40dramat obyczajowy
Polsat Film
Sezon na misia
od 12:00film animowany
Tini: Nowe życie Violetty
13:50film dla młodzieży
TNT
Maska
od 12:35komedia
Reggae na lodzie
14:40komedia
Zakazane królestwo
16:40film przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
24H Motos Le Mans
od 12:10reportaż
Planeta Ekstraklasa
13:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga+ Extra
13:50magazyn ligi polskiej
O co biega?
16:00magazyn sportowy
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 11:00mecz: PGE FKS Stal Mielec - Warta Poznań
Siatkówka mężczyzn
13:30mecz towarzyski: Polska - Holandia
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Waszyngtonie
od 11:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Waszyngtonie
13:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Liga czeska
16:00mecz: SK Slavia Praga - SK Sigma Ołomuniec
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
od 12:07mecz: SK Dynamo Czeskie Budziejowice - AC Sparta Praga
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
14:00mecz: Stal Mielec - Warta Poznań
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
16:30mecz: Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!