Program TV

CZWARTEK 29.11
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
zdjęcieElif (376)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Leśniczówka (61)
15:35telenowela
TVP 2
Barwy szczęścia (1951)
od 11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (66)
12:30teleturniej
zdjęcieCena miłości (88/114)
13:15serial obyczajowy
Postaw na milion
14:10teleturniej
Polsat
Gliniarze (68)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (734)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2771)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (660)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
Szpital (872)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (635)
13:00serial paradokumentalny
19+ (336)
14:00serial paradokumentalny
Szkoła (636)
15:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieTelezakupy
od 8:15
Remont na 5
15:00program rozrywkowy
TV 4
Detektywi w akcji (57)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (58)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (492)
15:00serial obyczajowy
TV 6
Miodowe lata: Krzyżacy (82)
12:00serial komediowy
Miodowe lata: Ochroniarze (61)
12:55serial komediowy
Sekrety sąsiadów (63)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (63)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (63)
15:15serial kryminalny
TVN 7
Ukryta prawda: Adwokat (221)
od 11:55serial paradokumentalny
Sąd rodzinny: Dziecięcy świat (173)
12:55serial fabularno-dokumentalny
Szpital (454)
14:55serial paradokumentalny
Dr House 8 (17/23)
15:55serial obyczajowy
TVP Kultura
Rzeka kłamstwa (5/7)
od 11:00serial obyczajowy
Rzeka kłamstwa (6/7)
12:40serial obyczajowy
Studio Kultura - rozmowy
14:15magazyn kulturalny
Jak utopić doktora Mraczka?
14:35komedia fantasy
TVP Polonia
Halo Polonia
od 11:40magazyn
Krótka historia: Falanga (541)
12:25program edukacyjny
Wiadomości
12:35magazyn informacyjny
Wilnoteka
12:50magazyn
Barwy szczęścia (1881)
13:10serial obyczajowy
M jak miłość (1392)
13:45serial obyczajowy
Za marzenia (13-ost.)
14:40serial obyczajowy
Pod Tatrami
15:30magazyn
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (116)
15:55telenowela historyczna
WP
Nowe życie starych domów (4)
13:00program rozrywkowy
Mega Top 10 (3)
14:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Historia kobiety
12:00dramat społeczny
Głośniej od bomb
13:25dramat obyczajowy
Subtelność
15:25komedia kryminalna
AXN
Agenci NCIS 8 (21)
od 11:10serial sensacyjny
Flash 4 (17)
12:10serial akcji
Flash 4 (18)
13:10serial akcji
Castle 7 (20)
14:10serial kryminalny
Castle 7 (21)
15:10serial kryminalny
CANAL+
Narodziny legendy
13:10film sensacyjny
Hollywood Buzz
15:20magazyn filmowy
Fantastyczna kobieta
15:50dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Nowa Tonacja
od 11:55magazyn muzyczny
Pociąg do Darjeeling
12:25komediodramat
Przy herbacie
13:55film krótkometrażowy
The Place
14:20dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Dziennik maszynisty
od 10:45komediodramat
Nie przegap
12:15magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:25chochliki telewizyjne
Biała sukienka
12:30film obyczajowy
Aktualności filmowe+
13:40magazyn filmowy
50 wiosen Aurory
14:15komedia
Łapu-capu extra
15:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Lucyfer 3 (14)
12:00serial kryminalny
Zaczęło się w środę (7)
12:45serial sensacyjny
Zaczęło się w środę (8)
13:40serial sensacyjny
Pewnego razu w listopadzie
14:35dramat obyczajowy
CBS Europa
Żandarm się żeni
od 11:15komedia
Dowód
13:00dramat obyczajowy
Debiutant
14:55komedia romantyczna
HBO
Avatar
od 10:00film SF
Ustawka
15:10komedia
HBO 2
Moja kolacja z Hervé
od 11:25dramat biograficzny
The Affair 3 (7/10)
13:15serial obyczajowy
Figurantka 5 (6/10)
14:15serial komediowy
Moneyball
14:45dramat biograficzny
HBO 3
Deadwood 2 (6/12)
od 11:40serial obyczajowy
Za niebieskimi drzwiami
12:35film familijny
Rango
13:55film animowany
Kino Polska
TV okazje
od 11:50
Gangsterzy i filantropi
12:20film sensacyjny
Od pełni do pełni
14:00komedia obyczajowa
Kino TV
Stracone marzenia
12:50dramat obyczajowy
Letnie wino
15:05dramat obyczajowy
Stopklatka TV
Castle 2 (20)
od 11:25serial kryminalny
Pogodowe Top 10 (3)
14:15serial dokumentalny
Sekrety luksusowych hoteli 2 (4)
15:10serial dokumentalny
TNT
Rain Man
od 11:05dramat psychologiczny
Niesforna Zuzia
13:45komedia
Skazani na Shawshank
15:50dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:15mecz: Atletico Madryt - FC Barcelona
Bundesliga Highlights Show
13:20magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 16. kolejka
14:25magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
15:30magazyn piłkarski
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 10:30mecz fazy grupowej: Riihimaen Cocks - Orlen Wisła Płock
Siatkówka kobiet: Liga włoska
12:15mecz: Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara
La Liga Highlights Show
14:45magazyn piłkarski
Piłka z góry
15:45magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata
od 10:20mecz fazy grupowej: Fakieł Nowy Urengoj - PGE Skra Bełchatów
Siatkówka mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata
12:30mecz fazy grupowej: Khatam Ardakan - Asseco Resovia Rzeszów
Puncher Extra Time
14:30magazyn sportów walki
Magazyn Fortuna 1. ligi
15:30magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga czeska
od 10:20mecz: AC Sparta Praga - FK Jablonec
Magazyn ligi holenderskiej
12:30magazyn piłkarski
zdjęcieCafe Futbol
13:10magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga holenderska
15:00mecz: PSV Eindhoveen - sc Heerenveen
TVP Sport
Boks
12:20mecz towarzyski: Polska - Rosja
Rafał Wilk - człowiek ze stali
14:30film dokumentalny
Polska na mundialu
15:30cykl reportaży

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!