Program TV

NIEDZIELA 5.05
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Z pamięci
13:10cykl felietonów
Weterynarze z sercem (65)
14:30magazyn przyrodniczy
Pensjonat nad rozlewiskiem (6/13)
15:05serial obyczajowy
TVP 2
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (498)
14:35teleturniej
Szansa na sukces. Opole 2019 (6)
15:15widowisko muzyczne
Polsat
Bella i Sebastian 2
od 11:35film familijny
Madagaskar
13:45film animowany
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 (10)
15:40program rozrywkowy
TVN
Diagnoza (10)
12:00serial obyczajowy
zdjęcieSzóstka (5)
12:55serial obyczajowy
zdjęcieStreet Dance
13:55film muzyczny
Tylko mnie kochaj
15:55komedia romantyczna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Zabójcza obsesja
od 11:00dramat obyczajowy
Nieźle kliknięci
14:35program rozrywkowy
Bieguny śmierci
15:00film katastroficzny
TV 4
Galileo (744)
od 11:35program popularnonaukowy
Ściągany
14:45komedia sensacyjna
TV 6
Eko-jaja
od 11:00komedia
Gwiazdy Kabaretu (11)
13:00program rozrywkowy
Nokaut (10)
14:00serial komediowy
Policjantki i Policjanci (264)
15:00serial obyczajowy
TV Puls
Ace Ventura Junior
od 10:40film przygodowy
Alvin i wiewiórki
12:35film familijny
Potwory i spółka
15:40film animowany
TVN 7
Nancy Drew i tajemnice Hollywood
od 11:50film przygodowy
Niania
13:55film familijny
TVP Kultura
Rejs
12:00komedia obyczajowa
Gwiezdny pył
13:20komedia obyczajowa
Chuligan literacki
14:30magazyn o książkach
Arabeska
15:05film sensacyjny

FILMOWE

ale kino+
Ludwig
od 8:20dramat historyczny
Lolo
12:35komedia
AXN
Karate Kid
od 11:30film przygodowy
Medalion
14:15film sensacyjny
CANAL+
Mamma Mia! Here We Go Again
od 10:35komedia muzyczna
Prawdziwe kłamstwa
12:30komedia sensacyjna
Nie przegap
14:45magazyn informacyjny
Piłka nożna: Liga angielska
14:55mecz: Huddersfield Town FC - Manchester United FC
CANAL+ 1
Mamma Mia! Here We Go Again
od 11:35komedia muzyczna
Prawdziwe kłamstwa
13:30komedia sensacyjna
Nie przegap
15:45magazyn informacyjny
Piłka nożna: Liga angielska
15:55mecz: Huddersfield Town FC - Manchester United FC
CANAL+ Family
My Little Pony. Film
od 11:05film animowany
Żegnaj, Christopher Robin
12:40dramat biograficzny
zdjęcieZieleńsza nie będzie
14:25komediodramat
CANAL+ Film
Łapu-capu
12:05chochliki telewizyjne
Hot Dog
12:20komedia sensacyjna
Łapu-capu extra
14:05chochliki telewizyjne
Ta jedyna
14:35komedia romantyczna
CANAL+ Seriale
Madiba. Życie Nelsona Mandeli (3)
od 11:00serial obyczajowy
zdjęciePłacz (3)
12:30serial kryminalny
Zrobione na czysto (4)
13:30serial obyczajowy
Zrobione na czysto (5)
14:20serial obyczajowy
Zrobione na czysto (6)
15:10serial obyczajowy
CBS Europa
Ace Ventura Junior
od 11:30film przygodowy
Labirynt (1/2)
13:20film przygodowy
Labirynt (2-ost.)
15:10film przygodowy
HBO
Mój przyjaciel delfin
od 11:05film familijny
Obłędny rycerz
14:30komedia przygodowa
HBO 3
Młody Sheldon 2 (6)
od 11:55serial komediowy
Powiedzmy sobie wszystko
12:40komediodramat
Zachowaj spokój
14:25komediodramat
Kino TV
Bezsenność w Seattle
od 10:40komedia romantyczna
Przygody Merlina 2 (2)
14:45serial fantasy
Przygody Merlina 2 (3)
15:45serial fantasy
TNT
The Losers: Drużyna potępionych
od 11:40film sensacyjny
Pacific Rim
13:40film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
12:00mecz: Werder Brema - Borussia Dortmund
Piłka nożna: Liga+
14:00magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
15:10mecz: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga włoska
od 11:50mecz finałowy fazy play-off
Piłka z góry
14:25magazyn piłkarski
Żużel: PGE Ekstraliga
15:30mecz: Get Well Toruń - forBET Włókniarz Częstochowa
Polsat Sport
Cafe Futbol
od 11:00magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
12:30mecz ćwierćfinałowy fazy grupowej
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
14:45mecz: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
12:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
14:45mecz o 3. miejsce: Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów
Polsat Sport News
Sport flesz
12:00program informacyjny
Clip
12:07magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
15:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
12:55mecz: Legia Warszawa - Piast Gliwice
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet
15:05mecz: Energa AZS Koszalin - Metraco Zagłębie Lubin

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!