Program TV

PONIEDZIAŁEK 29.07
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
zdjęcieElif (535)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Polsat
Gliniarze (232)
od 11:45serial paradokumentalny
Trudne sprawy (553)
12:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (94)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (424)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
SOS. Ekipy w akcji (39)
od 11:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (704)
12:30serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Bezprawie (1161)
13:30serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Ostre zabawy (1162)
14:15serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Galileo (735)
12:00program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (86)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (534)
15:00serial obyczajowy
TV 6
Jaś Fasola (5)
13:40serial komediowy
MacGyver (126)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (59)
15:15serial kryminalny
TVN 7
Ukryta prawda (386)
od 11:55serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (125)
12:55serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (162)
13:55serial fabularno-dokumentalny
Szpital (323)
14:55serial paradokumentalny
Kości (3/21)
15:55serial kryminalny
TVP Polonia
Zrób to ze smakiem
12:00magazyn kulinarny
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2016)
13:10serial obyczajowy
Marszałek Piłsudski (3)
13:45serial obyczajowy
One. Kobiety kultury: Anna Polony
14:40program publicystyczny
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
BarON24: Uzdrowiciel (21)
15:55serial komediowy
WP
Luksusowe rezydencje 4 (7)
15:00serial dokumentalny
Luksusowe rezydencje 4 (9)
15:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ad Vitam (1)
12:00serial SF
Ad Vitam (2)
13:10serial SF
Tajna broń
14:20film sensacyjny
AXN
Małolaty na obozie
od 10:25film familijny
S.W.A.T. (1)
12:10serial sensacyjny
S.W.A.T. (2)
13:05serial sensacyjny
Sezon na misia 2
14:00film animowany
Designated Survivor (14)
15:30serial kryminalny
CANAL+
Nowa Tonacja
12:00magazyn muzyczny
Armstrong
12:30film dokumentalny
Wbić flagę
14:10film krótkometrażowy
Rodzinne zdjęcie
14:25komedia
CANAL+ 1
Nowa Tonacja
13:00magazyn muzyczny
Armstrong
13:30film dokumentalny
Wbić flagę
15:10film krótkometrażowy
Rodzinne zdjęcie
15:25komedia
CANAL+ Family
Muzyka ciszy
od 11:30film biograficzny
60 kilo niczego
13:30film krótkometrażowy
Ekstremalny czas wolny (1)
14:00serial dokumentalny
Ekstremalny czas wolny (2)
14:45serial dokumentalny
Miłość, szmaragd i krokodyl
15:35film przygodowy
CANAL+ Film
Lincoln
od 10:20dramat biograficzny
Nie przegap
12:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:55chochliki telewizyjne
zdjęcieZimna wojna
13:10dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Zaczęło się w środę (1)
12:40serial sensacyjny
Bull (13)
13:35serial kryminalny
Bull (14)
14:15serial kryminalny
A.B.C. (3)
15:00serial kryminalny
A.B.C. (4)
15:45serial kryminalny
CBS Europa
Lew w zimie (2-ost.)
od 10:40dramat historyczny
Pieski interes
12:25komedia obyczajowa
Kuzyni
14:10komedia romantyczna
HBO
Kraina lodu
od 11:50film animowany
zdjęciePercy Jackson: Morze potworów
13:35film przygodowy
HBO 2
Sukcesja (3)
12:10serial obyczajowy
Młody Sheldon 2 (6)
13:10serial komediowy
zdjęcieWalentynki
13:35komedia romantyczna
Testament mamy
15:40dramat obyczajowy
HBO 3
Miś Yogi
od 11:20film familijny
Gösta (4/12)
13:10serial obyczajowy
Nocna jazda
13:45komedia
Kino Polska
Kolejność uczuć
od 10:40dramat obyczajowy
Kabaretowy rejs (6)
12:45program rozrywkowy
Joanna
15:50dramat psychologiczny
Kino TV
Poirot: Niemy świadek (4)
od 10:50serial kryminalny
Pójdę twoim śladem
13:00dramat obyczajowy
Miłość w Indiach
15:05komedia romantyczna
TNT
Na fali
od 10:45film sensacyjny
zdjęcieCop Land
13:05film sensacyjny
300 Spartan
15:10film przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Golf: European Tour
od 11:00WGC FedEx St. Jude Invitational - finał
Golf: European Tour
13:00WGC FedEx St. Jude Invitational - finał
Piłka nożna: Liga+ Extra
15:20magazyn ligi polskiej
Eurosport 2
Kolarstwo: Tour de France
13:3021. etap: Rambouillet - Paryż
nSport+
O co biega?
12:00magazyn sportowy
Żużel: PGE Ekstraliga
13:00mecz: BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz
Polsat Sport
Piłka nożna: International Champions Cup
od 11:00mecz: AC Milan - SL Benfica
Siatkówka mężczyzn
13:00mecz towarzyski: Polska - Holandia
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
15:30mecz: PGE FKS Stal Mielec - Warta Poznań
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 11:00mecz: Radomiak Radom - GKS Tychy
Magazyn lekkoatletyczny
13:30lekkoatletyka
Piłka nożna: MLS
14:00mecz: Chicago Fire - D.C. United
Polsat Sport News
Sport flesz
12:00program informacyjny
Siatkówka mężczyzn
12:07mecz towarzyski: Polska - Holandia
Piłka nożna: International Champions Cup
14:00mecz: Real Madryt CF - Atletico Madryt

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!