Program TV

PIĄTEK 1.03
17:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w Seefeld
17:101. seria konkursu na skoczni normalnej
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Wyklęty
20:35dramat obyczajowy
Polsat
zdjęcieGliniarze (290)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2834)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
TVN
Szpital (884)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (995)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Porady na zdrady
20:00komedia romantyczna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Czerwiński w 7 minut
17:00magazyn kulinarny
Heheszki na całego (60)
17:30program rozrywkowy
Uliczni magicy
18:00program rozrywkowy
Zimowa jazda na maksa
18:30program rozrywkowy
Heheszki na całego (60)
19:00program rozrywkowy
Królowa Południa (5)
19:30telenowela
Zimowa jazda na maksa
20:30program rozrywkowy
TV 4
zdjęciePolicjantki i Policjanci (493)
17:00serial obyczajowy
Septagon (40)
18:00serial kryminalny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (494)
19:00serial obyczajowy
Gwiazdy Kabaretu (13)
20:00program rozrywkowy
TV 6
Drużyna A (10)
od 16:15serial sensacyjny
Paulina (32)
17:15telenowela
Miodowe lata: Supermarket (125)
18:15serial komediowy
Galileo (130)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Gotowe na wszystko 3 (14/23)
od 16:20serial obyczajowy
Przyjaciele (20/24)
17:20serial komediowy
Przyjaciele (21/24)
17:50serial komediowy
Brzydula (213)
18:20serial komediowy
zdjęcieBrzydula (214)
18:55serial komediowy
Muppety: Poza prawem
20:00komedia przygodowa
TVP Kultura
Odwiedź mnie we śnie
od 16:20film obyczajowy
Niezłomnym - honor
17:45widowisko z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Dziennik z podróży
18:25film dokumentalny
Pojedynki stulecia
19:25program kulturalny
TVP Polonia
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
Kapitał polski (22)
18:25magazyn ekonomiczny
Spis treści: Władysław Zambrzycki
18:45rozmowy z Andrzejem Doboszem
Wszystko przed nami (9)
18:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
WP
Odlotowe wynalazki (26)
17:55serial dokumentalny
Megafabryki 2: Ford 150 (17)
18:25serial dokumentalny
Magia przedmiotów (10)
19:25serial dokumentalny
Mam talent Ameryka (17)
19:55program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Postrzeganie miłości
od 16:40blok filmów krótkometrażowych
Cena odwagi
18:10dramat biograficzny
Zwyczajna dziewczyna
20:10komediodramat
AXN
Agenci NCIS 12 (21)
17:00serial sensacyjny
Karate Kid
18:00film przygodowy
Podróż na tajemniczą wyspę
20:50film przygodowy
CANAL+
Łapu-capu
17:05chochliki telewizyjne
Lady Bird
17:10komediodramat
Ekstremalny czas wolny (1)
18:45serial dokumentalny
Premiera: Nowa Tonacja
19:30magazyn muzyczny
O!Lśnienia 2018
20:00gala wręczenia nagród
CANAL+ 1
Jutro będziemy szczęśliwi
od 16:00komediodramat
Nie przegap
17:55magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:05chochliki telewizyjne
Lady Bird
18:10komediodramat
Ekstremalny czas wolny (1)
19:45serial dokumentalny
Premiera: Nowa Tonacja
20:30magazyn muzyczny
CANAL+ Family
Paryż i dziewczyna
od 15:50dramat obyczajowy
Nie przegap
17:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
17:35chochliki telewizyjne
Płytki facet
17:40komedia romantyczna
CANAL+ Film
Nieufność
od 15:55dramat obyczajowy
Bez śladu
17:25thriller
Nie przegap
18:55magazyn informacyjny
Zawierucha w Hollywood
19:05film dokumentalny
Lady Bird
20:00komediodramat
CANAL+ Seriale
Informator (5)
od 16:10serial sensacyjny
Bulletproof (4)
17:15serial kryminalny
Obława (1)
18:10film kryminalny
Płacz (2)
19:00serial kryminalny
Purpurowe rzeki (3)
20:00serial kryminalny
CBS Europa
Marzyciel
19:00dramat biograficzny
HBO
Jumanji: Przygoda w dżungli
od 16:05film przygodowy
Filmy i gwiazdy
18:00magazyn filmowy
Tully
18:30komediodramat
Odpowiednik 2 (7/10)
20:10serial SF
HBO 2
Pępek świata 8 (20)
17:05serial komediowy
Niepokój
17:30thriller
Storm. Opowieść o odwadze
19:15film familijny
HBO 3
Podwójny profil
od 15:30komedia romantyczna
Sucker Punch
17:10thriller
Gra o tron 2 (9/10)
19:00serial fantasy
Gra o tron 2 (10-ost.)
19:55serial fantasy
Kino Polska
Déja vu
od 15:50komedia kryminalna
Kabaretowy rejs (6)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (5)
19:00program rozrywkowy
Być jak Kazimierz Deyna
20:00film obyczajowy
Kino TV
Przesyłka specjalna
od 15:15komedia obyczajowa
Pokonać lęk
18:00dramat obyczajowy
Stopklatka TV
Scena śmiechu (20)
17:05program rozrywkowy
Amos i Andrew
18:00komedia sensacyjna
Królowa
20:00film biograficzny
TNT
Reggae na lodzie
od 16:40komedia
Planeta małp
18:45film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga+ Extra: Dogrywka
od 16:40magazyn ligi polskiej
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Premiera: La Liga Show
18:00magazyn piłkarski
Premiera: Premier League MatchPack
18:30magazyn piłkarski
Piłka z góry
19:00magazyn piłkarski
Super Piątek
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
20:25mecz: Legia Warszawa - Miedź Legnica
Eurosport 2
Watts
17:15magazyn sportowy
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:30mecz: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
nSport+
Ekstrapaka: 23. kolejka
17:05magazyn piłkarski
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
18:15mecz: MKS Zagłębie Lubin - KS SPR Chrobry Głogów
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
od 16:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
17:45mecz: Raków Częstochowa - Chrobry Głogów
Boks: Gala w Legionowie
20:00waga półciężka: Michał Cieślak - Youri Kalenga
Polsat Sport Extra
7. strefa
od 15:30magazyn siatkarski
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
17:30mecz: Energa MKS Kalisz - Enea PTPS Piła
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: GKS Katowice - MKS Będzin
Polsat Sport News
Sporty walki: KSW 31: Materla vs. Drwal
od 16:30waga średnia: Michał Materla - Tomasz Drwal
Piłka nożna: Puchar Polski
18:30mecz ćwierćfinałowy: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
20:45mecz: Barca Lassa - Real Madryt

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!