Program TV

PIĄTEK 1.11
15:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Trędowata
od 13:55melodramat
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Wspaniała Gilly
17:35komediodramat
TVP 2
Koło fortuny (594)
od 14:35teleturniej
Wspomnienie (3)
15:15cykl felietonów
zdjęcieZnachor
15:30dramat obyczajowy
Wspomnienie (4)
17:40cykl felietonów
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Polsat
Trzej muszkieterowie
od 13:45film kostiumowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Kroniki Spiderwick
od 14:55film fantasy
W głowie się nie mieści
17:00film animowany

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Niesamowite tajemnice
16:00serial dokumentalny
Profilerka (9)
18:00serial kryminalny
TV 4
Siedem dusz
od 14:35dramat obyczajowy
Król Lew
17:05film animowany
TV 6
Jedynka
od 14:00dramat wojenny
Święci i żołnierze
18:05film wojenny
TV Puls
Król Artur
od 12:45film przygodowy
Hrabia Monte Christo
15:20film kostiumowy
TVN 7
Nędznicy
od 12:55musical
Duma i uprzedzenie
16:20film kostiumowy
TVP Polonia
Wspomnienia (3)
17:20cykl felietonów
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
Wspomnienia (4)
18:55cykl felietonów
WP
Tydzień na dom (11)
15:00serial dokumentalny
Tydzień na dom (12)
15:30serial dokumentalny
Odlotowe wynalazki (17)
16:55serial dokumentalny
Odlotowe wynalazki (18)
17:25serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
zdjęcieSzalone serce
16:00dramat obyczajowy
Premiera: K-Pax
18:00dramat psychologiczny
AXN
Czarny świt
od 14:45film sensacyjny
zdjęcieNiesamowity Spider-Man
16:45film przygodowy
CANAL+
Kręcisz mnie
od 14:50komedia romantyczna
Twister
16:40film katastroficzny
Nie przegap
18:30magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:40chochliki telewizyjne
Bohemian Rhapsody
18:45dramat biograficzny
CANAL+ 1
Liga niezwykłych dżentelmenów
od 13:55film przygodowy
Kręcisz mnie
15:50komedia romantyczna
Twister
17:40film katastroficzny
CANAL+ Family
Na zawsze
od 13:40melodramat
60 kilo niczego
15:40film krótkometrażowy
Patryk
16:10film familijny
Zegar czarnoksiężnika
17:45film fantasy
CANAL+ Film
Nienawiść, którą dajesz
od 14:10dramat kryminalny
Nie przegap
16:20magazyn informacyjny
Zawód: Lekarz
16:30dramat obyczajowy
Whitney
18:00film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
15:40serial komediowy
Mały Grand Hotel: Napad (4)
15:55serial komediowy
Nieznajomi (1)
16:10serial sensacyjny
Nie przegap
16:55magazyn informacyjny
Bull (11)
17:05serial kryminalny
Bull (12)
17:45serial kryminalny
Łapu-capu
18:25chochliki telewizyjne
The Village (3)
18:30serial obyczajowy
CBS Europa
Ekstrakt
15:05komedia kryminalna
Zwierzak
16:45komedia
HBO
Fałszywe powody
od 14:35dramat sensacyjny
zdjęcieRoman J. Israel
16:05dramat kryminalny
Premiera: Filmy i gwiazdy
18:05magazyn filmowy
Holmes i Watson
18:35komedia kryminalna
HBO 2
Somalijscy piraci
15:00dramat biograficzny
Armageddon
17:00film SF
HBO 3
Książę Persji: Piaski czasu
od 14:50film przygodowy
Piotruś Królik
16:45film familijny
Temple (1)
18:20serial obyczajowy
Kino Polska
Siekierezada
od 14:40dramat obyczajowy
Historie miłosne
16:25film obyczajowy
Cudowne lato
18:05czarna komedia
Kino TV
Kate i Leopold
od 14:00komedia romantyczna
Kung Fu Joga
16:25komedia przygodowa
Polsat Film
Mój przyjaciel Hachiko
od 14:30film familijny
Zmierzch
16:30film fantasy
Stopklatka TV
Premiera: Znachor
od 12:30dramat obyczajowy
Templariusze. Miłość i krew
15:20film przygodowy
Odrobina nieba
17:50komediodramat
TNT
Dziś 13, jutro 30
od 14:10komedia
zdjęciePrawdziwa zbrodnia
16:15thriller
Szybszy od błyskawicy
18:50film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach
od 14:25magazyn piłkarski
Piłka nożna: Premier League World
15:30magazyn ligi angielskiej
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
16:00mecz: CS Dinamo Bukareszt - ORLEN Wisła Płock
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Premiera: Premier League MatchPack
18:00magazyn piłkarski
Premiera: LaLiga Highlights Show
18:30magazyn piłkarski
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 13:50mecz: SD Eibar - Villarreal CF
Kroniki La Liga
16:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:30mecz: RCD Mallorca - CA Osasuna
Siatkówka kobiet: Liga włoska
18:30mecz: Igor Gorgonzola Novara - Unet E-Work Busto Arsizio
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
od 14:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
16:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Sporty walki: Gala Babilon MMA10: Podziemny krąg
18:30walka: Daniel Rutkowski - Adrian Zieliński
Polsat Sport Extra
KOTV Weekly
15:00magazyn bokserski
Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Włoch
15:30mecz półfinałowy: Cucine Lube Civitanova - Leo Shoes Modena
Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Włoch
18:00mecz półfinałowy: Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino
Polsat Sport News
Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
od 14:30mecz: ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
16:30mecz: Widzew Łódź - Legia Warszawa
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
17:45mecz: Zenit Sankt Petersburg - CSKA Moskwa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!