Rodzinny interes: Trudne powroty (44)

Rodzinny interes: Trudne powroty (44)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
Reżyseria:Kamila Fidler
W skrócie:Weronika wychowuje się w rodzinie zastępczej. Jej biologiczna matka przebywa w więzieniu skazana za morderstwo. Próbuje spotkać się z córką. Jadwiga prosi Jolę, by pomogła jej pojednać się z Wojtkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

Weronika wychowuje się w rodzinie zastępczej prowadzonej przez Olgę i Edwarda. Jej biologiczna matka przebywa w więzieniu z wyrokiem za morderstwo. Pewnego dnia kobieta pojawia się w mieście i próbuje spotkać się z córką. Jadwiga przychodzi do salonu "Bella Ella" i prosi Jolę, by pomogła jej pojednać się z Wojtkiem. Starsza pani ma dla mężczyzny ważną wiadomość. Dawid i Bronek mają okazję wykazać się niecodzienną odwagą. Dariusz Witter musi przekazać Ryszardowi pewną zaskakującą informację.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)