x

Lombard. Życie pod zastaw 12 (657)

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
W skrócie:Mąż Dymeckiej został zamordowany. Pasierbica kobiety otrzymuje listy z groźbami. Zgłasza sprawę na policję. Dzięki Tankowi udaje się złapać stalkera Kaśki. Dziewczyna zaprasza go na kolację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich pracownicy, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas), mają często do czynienia z niezwykłymi klientami. Każdy z nich ma swoją historię do opowiedzenia. Ich losy bawią, inspirują, wzruszają, a czasami są przerażające. Pracownicy lombardu poznają je i często starają się pomóc nieznajomym, ale w życiu prywatnym również zmagają się z różnymi problemami. Na Cichą nierzadko zaglądają stali klienci: Hofer (Rafał Cieluch), Boguś (Bogdan Kalus) i Zefel (Krzysztof Hanke). W poszukiwaniu szybkich pieniędzy ludzie przynoszą na sprzedaż lub zastaw rozmaite przedmioty: nadmuchiwany leżak dla dzieci, pająka w ramce, radiostację, termofor, telegraf czy klapki do akupunktury. Czasami do lombardu zaglądają znane osoby. Ich obecność zazwyczaj wprowadza wiele zamieszania.

W tym odcinku

Mąż Dymeckiej został zamordowany. Sprawcy nie złapano. Córka ofiary z poprzedniego małżeństwa, Milska, wraz z mężem otrzymuje listy z groźbami. Zgłasza sprawę na policję. Funkcjonariusze postanawiają przyjrzeć się sprawie pogróżek i wiążą ją z morderstwem Dymeckiego. Dzięki Tankowi udaje się złapać stalkera Kaśki. Dziewczyna jest bardzo wdzięczna i zaprasza go na kolację. Tanek zakłada garnitur i z kwiatami zjawia się u progu domu Kaśki. Czeka go zaskoczenie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także