Program TV

WTOREK 17.12
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:40magazyn poradnikowy
zdjęcieElif (630)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Polsat
Gliniarze (330)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (826)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2975)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (912)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
Szkoła (465)
12:00serial paradokumentalny
19+ (412)
13:00serial paradokumentalny
19+ (413)
13:30serial paradokumentalny
Ugotowani (8)
14:00program kulinarno-rozrywkowy
Szpital (499)
15:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Septagon (23)
12:00serial kryminalny
Septagon (24)
13:00serial kryminalny
zdjęcieSTOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (570)
15:00serial obyczajowy
TV 6
Miodowe lata: Azor (83)
12:00serial komediowy
Bumerang (31)
13:40serial komediowy
TVN 7
Sąd rodzinny (8/52)
od 11:40serial fabularno-dokumentalny
Szpital (391)
13:20serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (318)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (443)
15:20serial paradokumentalny
TVP Kultura
Studio Kultura - rozmowy
13:00magazyn kulturalny
Szlakiem Kolberga
14:15cykl reportaży
Baczyński
14:50dramat biograficzny
TVP Polonia
Halo Polonia
od 11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2097)
13:10serial obyczajowy
Muzyka i cisza
14:40film dokumentalny
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (286)
15:55telenowela historyczna
WP
Nowe życie starych domów (3)
14:00program rozrywkowy
Przebudowy pani Bryk (5)
14:50serial dokumentalny
Przebudowy pani Bryk (6)
15:20serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Nędznicy
13:40film krótkometrażowy
Mama się myli
14:05dramat obyczajowy
Solaris
15:55dramat SF
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (9)
od 11:25serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (17)
12:20serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (18)
13:15serial sensacyjny
I kto to mówi 2
14:15komedia
I kto to mówi 3
15:50komedia
CANAL+
Naoczny świadek
od 11:00thriller
Łapu-capu extra
12:40chochliki telewizyjne
Ułaskawienie
13:10dramat obyczajowy
Oszukać śmierć
14:50film dokumentalny
Szalona mamuśka
15:15thriller
CANAL+ 1
zdjęcieNaoczny świadek
12:00thriller
Łapu-capu extra
13:40chochliki telewizyjne
Ułaskawienie
14:10dramat obyczajowy
Oszukać śmierć
15:50film dokumentalny
CANAL+ Family
Wielki Kanion
od 11:50dramat kryminalny
Tajemnice wraków Bałtyku: M-85 (7)
14:00serial dokumentalny
Lincoln
15:30dramat biograficzny
CANAL+ Film
Listy miłosne
od 11:25dramat psychologiczny
Odprawa
13:10film krótkometrażowy
Nie przegap
13:30magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:40chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
13:45magazyn filmowy
Euforia
14:15dramat przygodowy
Nie przegap
15:55magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
The Village (5)
12:00serial obyczajowy
Obława (2)
12:45film kryminalny
Odprawa
13:35film krótkometrażowy
Wbić flagę
13:55film krótkometrażowy
Instynkt 2 (7)
14:10serial kryminalny
A.B.C. (1)
14:55serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (5)
15:40serial kryminalny
CBS Europa
Była sobie Gwiazdka
od 11:30film familijny
Raj
14:50komediodramat
HBO
Czarownica
od 11:10film fantasy
451° Fahrenheita
12:50dramat SF
Casanova
14:30melodramat
HBO 2
Wiktoria (4/8)
od 11:55serial kostiumowy
Znajdź mnie w Paryżu 2 (5)
12:45serial familijny
zdjęcieKapitan Marvel
13:10film SF
Hotel Transylwania 3
15:10film animowany
HBO 3
Magicy 2 (11)
od 11:50serial fantasy
Młody Sheldon 3 (6)
12:35serial komediowy
Księga życia
13:00film animowany
Arthur
14:40komedia
Kino Polska
zdjęcieDom wariatów
12:55dramat obyczajowy
Człowiek z żelaza
14:55dramat społeczny
Kino TV
Poirot
od 11:35film kryminalny
Zostań jeszcze chwilę
13:40dramat obyczajowy
Miłość w Laponii
15:35komediodramat
TNT
Wpływ księżyca
12:05komedia romantyczna
Dziś 13, jutro 30
14:10komedia romantyczna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:15mecz: Atletico Madryt - CA Osasuna
Piłka nożna: Liga niemiecka
13:20mecz: VfL Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach
O co biega?
15:25magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 11:45mecz: Korona Kielce - Cracovia
LaLiga Highlights Show
14:00magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
15:00magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
12:00mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu CMC Zawiercie
ATP World Tour Uncovered
14:30magazyn tenisowy
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:00mecz: MKS Będzin - Cuprum Lubin
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 10:00mecz: Feyenoord - PSV Eindhoven
Cafe Futbol
12:10magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga czeska
14:00mecz: SK Slavia Praga - SK Dynamo Czeskie Budziejowice
Polsat Sport News
Sport flesz
12:00program informacyjny
Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid
12:07przejazd czwórek mężczyzn
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
14:30mecz: Gas Sales Piacenza - Consar Rawenna
TVP Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 10:15mecz: Śląsk Wrocław - Lech Poznań
4-4-2 (1)
12:15magazyn piłkarski
4-4-2 (2)
12:45magazyn piłkarski
Gol Ekstra
13:25magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!