Program TV

CZWARTEK 2.05
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ja wam pokażę!
od 11:15film obyczajowy
Jak zostać księżną
14:25film biograficzny
TVP 2
Agent Cody Banks 2: Cel Londyn
12:05komedia sensacyjna
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (495)
14:35teleturniej
Na sygnale: Maszyna do zabijania (230)
15:15serial fabularno-dokumentalny
Goryle we mgle
15:45dramat biograficzny
Polsat
Gliniarze (172)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (493)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2875)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (364)
14:45serial paradokumentalny
Piłka nożna: Puchar Polski
15:50mecz finałowy: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
TVN
Szpital (925)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (688)
13:00serial paradokumentalny
19+ (389)
14:00serial paradokumentalny
Szkoła (689)
15:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Mecenas Lena Barska 2 (15)
12:00serial obyczajowy
Detektywi w akcji (170)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (537)
15:00serial obyczajowy
TV 6
Sekrety sąsiadów (23)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (64)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (82)
15:15serial kryminalny
TVN 7
Dzika lokatorka
od 11:00komedia romantyczna
Czterej muszkieterowie
13:15film przygodowy
Córeczka
15:30dramat obyczajowy
TVP Polonia
Inny świat
od 11:00film dokumentalny
M jak miłość (1430)
13:45serial obyczajowy
Korona królów (198)
15:55telenowela historyczna
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (18)
12:00serial dokumentalny
Nowe życie starych domów (7)
13:00program rozrywkowy
Luksusowe rezydencje 2 (4)
15:00serial dokumentalny
Luksusowe rezydencje 2 (5)
15:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Kino Mówi: Scenariusz: Egzamin
od 11:50dramat obyczajowy
Masaryk. Cena pokoju
14:25dramat biograficzny
AXN
Rekrut (10)
12:05serial kryminalny
Rekrut (11)
13:05serial kryminalny
xXx 2: Następny poziom
14:05film sensacyjny
CANAL+
Klejnot Nilu
od 10:40film przygodowy
Hollywood Buzz
12:30magazyn filmowy
zdjęcieKobieta sukcesu
13:00komedia romantyczna
Łapu-capu extra
14:45chochliki telewizyjne
Jak rozbić bank
15:15komedia kryminalna
CANAL+ 1
Klejnot Nilu
od 11:40film przygodowy
Hollywood Buzz
13:30magazyn filmowy
zdjęcieKobieta sukcesu
14:00komedia romantyczna
Łapu-capu extra
15:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Druga połowa kadru
od 11:50film dokumentalny
Nowa Tonacja
13:25magazyn muzyczny
Życie na wrotkach
13:55komedia muzyczna
Nie przegap
15:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
15:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Nie przegap
12:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:35chochliki telewizyjne
Madame
12:40komediodramat
zdjęcieSzukając misia
14:10komedia
Nie przegap
15:30magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
15:40chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Informator (4)
12:00serial sensacyjny
Zrobione na czysto (3)
13:00serial obyczajowy
Zrobione na czysto (4)
13:50serial obyczajowy
Pewnego razu w listopadzie
14:40dramat obyczajowy
CBS Europa
Aż poleje się krew
od 11:15dramat obyczajowy
Napad na bank
14:20komedia kryminalna
HBO
Gwiazdkowa miłość
12:00komedia romantyczna
Kowboje i obcy
15:05film SF
HBO 2
W starym, dobrym stylu
od 11:10komedia
Billions 3 (4/12)
12:50serial obyczajowy
Kłamstwa na sprzedaż 5 (9/10)
13:50serial komediowy
Genialny klan
14:25dramat obyczajowy
HBO 3
Tajemnice Laketop 2 (6)
od 11:15serial kryminalny
Castle Rock (9)
12:15serial grozy
Hugo i jego wynalazek
13:00film familijny
J. Edgar
15:05dramat biograficzny
Kino Polska
TV okazje
od 11:55
Tydzień z życia mężczyzny
12:25dramat obyczajowy
Siekierezada
14:05dramat obyczajowy
Nowy Kabaretowy Rejs (4)
15:50program rozrywkowy
Kino TV
I tak, i nie
od 10:55komedia romantyczna
Burmistrz Mary
12:50komediodramat
Przygody Merlina (9)
14:40serial fantasy
Przygody Merlina (10)
15:40serial fantasy
Polsat Film
Mąż swojej żony
od 10:35komedia
Wyspa Nim
14:30film familijny
TNT
Good Morning, Vietnam
od 10:45dramat wojenny
Tylko dla orłów
13:15film wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
12:00serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga angielska
13:10mecz: Manchester United FC - Chelsea FC
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
15:15mecz: Pogoń Szczecin - Lech Poznań
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 10:00mecz: Arka Gdynia - Energa Wybrzeże Gdańsk
O co biega?
12:20magazyn sportowy
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
12:55mecz: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Piłka nożna: Liga hiszpańska
15:00mecz: FC Barcelona - UD Levante
Polsat Sport
Piłka nożna: Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku
12:00mecz finałowy chłopców do lat 12
Piłka nożna: Puchar Polski
15:50mecz finałowy: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 10:20mecz fazy play-off
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:00mecz o 3. miejsce
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:00mecz finałowy fazy play-off
Polsat Sport News
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: MLS
12:07mecz: Atlanta United FC - Colorado Rapids
Piłka nożna: Liga czeska
14:10mecz: SK Slavia Praga - SK Sigma Ołomuniec
TVP Sport
Hokej: Mistrzostwa Świata Dywizji 1A w Ałmaty
od 11:55mecz: Białoruś - Słowenia
Legia TV (5)
14:20magazyn piłkarski
Tenis: Turniej WTA w Pradze
15:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!