Program TV

PIĄTEK 3.05
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Niepodległość
10:00film dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Znachor
11:35dramat obyczajowy
Polsat
Stuart Malutki 2
od 9:35film przygodowy
Niesamowity Spider-Man 2
11:05film przygodowy
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Samoloty 2
11:00film animowany

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Kacper
od 9:50film familijny
Król Ralph
11:55komedia
TV 6
Galileo (191)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (6)
11:00serial sensacyjny
Miodowe lata: Remont (88)
12:00serial komediowy
Sekrety sąsiadów (24)
13:40serial obyczajowy
TV Puls
Rodzinna pułapka
od 9:55film przygodowy
Zaczarowany nos
11:45film familijny
TVN 7
Przyjaciele (14/25)
od 9:55serial komediowy
Ukryta prawda (326)
10:25serial paradokumentalny
Pluto Nash
11:25komedia SF
Młode szpady
13:30film przygodowy
TVP Kultura
Hogo-fogo Homolka
od 9:30komedia obyczajowa
Miasto z morza (1/4)
11:00serial historyczny
Miasto z morza (2/4)
11:55serial historyczny
Studio Kultura - rozmowy
12:55magazyn kulturalny
Non stop kolor
13:10film obyczajowy
Projekt Harnasie
13:55koncert
WP
Kabaret na żądanie (12)
10:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (11)
11:00program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (19)
12:00serial dokumentalny
Nowe życie starych domów (8)
13:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Protokolantka (3)
10:00serial kryminalny
Pionek
11:45dramat biograficzny
Nasi patrioci
13:50dramat wojenny
AXN
Rekrut (12)
od 9:25serial kryminalny
Rekrut (13)
10:20serial kryminalny
Rekrut (14)
11:15serial kryminalny
Rekrut (15)
12:10serial kryminalny
Batman Forever
13:10film przygodowy
CANAL+
Szklana pułapka 4.0
od 8:20film sensacyjny
Hollywood Buzz
11:50magazyn filmowy
zdjęcieW blasku nocy
12:20melodramat
CANAL+ 1
Szklana pułapka 4.0
od 9:20film sensacyjny
Hollywood Buzz
12:50magazyn filmowy
W blasku nocy
13:20melodramat
CANAL+ Family
Małe zwierzaki i przyjaciele (3)
10:00serial dokumentalny
Dzieci słońca
10:50film dokumentalny
zdjęcieStudniówk@
11:45komedia
Wolta
13:05film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
13:25chochliki telewizyjne
Joshua
13:55thriller
CANAL+ Film
Dotknij nieba
od 9:30dramat biograficzny
Nie przegap
11:20magazyn informacyjny
Łapu-capu
11:30chochliki telewizyjne
Prawdziwe kłamstwa
11:35komedia sensacyjna
Szpieg
13:50dramat sensacyjny
CANAL+ Seriale
Piknik pod Wiszącą Skałą (1)
od 9:55serial obyczajowy
Piknik pod Wiszącą Skałą (2)
10:50serial obyczajowy
Materiał nieemisyjny
11:45film krótkometrażowy
Płacz (4)
12:00serial kryminalny
Zrobione na czysto (5)
13:00serial obyczajowy
Zrobione na czysto (6)
13:50serial obyczajowy
CBS Europa
Marco Polo (2-ost.)
od 9:45film przygodowy
Prosto z serca
13:15film obyczajowy
HBO
Kowboje i obcy
od 8:15film SF
Paweł, apostoł Chrystusa
10:15dramat historyczny
zdjęcieObrońcy skarbów
12:05dramat wojenny
HBO 2
Przygoda na Antarktydzie
od 8:10film przygodowy
Dzika droga
10:15dramat biograficzny
Billions 3 (5/12)
12:10serial obyczajowy
Miś Yogi
13:45film familijny
HBO 3
Dunkierka
od 9:30film wojenny
Bez zobowiązań (1/10)
11:20serial komediowy
Bez zobowiązań (2/10)
11:45serial komediowy
Castle Rock (10)
12:15serial grozy
Wbrew regułom
13:55dramat psychologiczny
Kino TV
Mój słodki skarb
od 9:50komedia romantyczna
Polsat Film
Szatan z siódmej klasy
od 8:00film przygodowy
Zezowate szczęście
10:25komedia obyczajowa
TNT
Cztery wesela i pogrzeb
10:00komedia romantyczna
zdjęcieTroja
12:25dramat historyczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Golf: European Tour
od 9:00Volvo China Open - 2. runda
Bundesliga Highlights Show
12:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
13:00mecz: Manchester United FC - Chelsea FC
nSport+
Speedway+
10:00magazyn sportowy
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
10:20mecz: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Rayo - więcej niż klub
12:55film dokumentalny
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
13:45serial dokumentalny
Polsat Sport
Piłka nożna: Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku
10:00mecz finałowy dziewcząt do lat 12
Piłka nożna: Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku
10:30mecz finałowy chłopców do lat 12
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
12:30mecz finałowy fazy play-off: Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź
Polsat Sport Extra
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Hiszpanii
od 9:551. sesja treningowa w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Hiszpanii
10:551. sesja treningowa w klasie Moto2
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
11:35mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
10:07mecz finałowy fazy play-off
Sport flesz
11:00program informacyjny
7. strefa
11:07magazyn siatkarski
Sport flesz
12:00program informacyjny
7. strefa
12:07magazyn siatkarski
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Hiszpanii
13:152. sesja treningowa w klasie Moto3
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Pradze
11:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Pradze
13:00mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!