Ogólnotematyczne

od 8:20dramat wojenny
10:35serial obyczajowy
11:35serial obyczajowy
12:35magazyn dla młodzieży
od 8:55magazyn
10:45magazyn kulturalny
12:15komedia sensacyjna
13:45magazyn kulturalny
od 9:45serial animowany
10:10magazyn kulinarny
10:50film familijny
od 8:00magazyn
11:00serial obyczajowy
11:25serial obyczajowy
11:50serial obyczajowy
12:15serial obyczajowy
12:50program rozrywkowy
od 9:45serial obyczajowy
10:45serial obyczajowy
11:45serial komediowy
12:20serial komediowy
12:55serial komediowy
13:30serial komediowy
od 9:10film animowany
10:55serial obyczajowy
zdjęcie
11:55serial obyczajowy
12:55serial obyczajowy
13:55magazyn policyjny
od 9:45serial animowany
13:00film familijny
od 8:55magazyn
10:55magazyn informacyjny
11:15magazyn
12:20serial kryminalny
od 9:40widowisko muzyczne
11:05reportaż
11:40magazyn kulturalny
12:35cykl reportaży
13:15dramat historyczny
od 9:55program rozrywkowy
10:55serial przygodowy
11:50komedia romantyczna
13:30program rozrywkowy
13:50magazyn motoryzacyjny

Filmowe

od 8:45film kryminalny
10:25dramat obyczajowy
od 8:25film kostiumowy
10:40film kostiumowy
12:55serial sensacyjny
13:55serial sensacyjny
12:50dramat obyczajowy
od 9:50magazyn muzyczny
10:10chochliki telewizyjne
10:40dramat obyczajowy
zdjęcie
12:05dramat obyczajowy
13:45magazyn muzyczny
od 9:45dramat obyczajowy
11:30magazyn filmowy
12:00magazyn informacyjny
12:10chochliki telewizyjne
12:15dramat obyczajowy
13:55film krótkometrażowy
10:00serial obyczajowy
10:45serial obyczajowy
11:40serial obyczajowy
12:35film krótkometrażowy
13:00serial sensacyjny
13:45serial sensacyjny
od 8:40dramat katastroficzny
10:30dramat katastroficzny
12:15dramat obyczajowy
zdjęcie
10:00film animowany
zdjęcie
11:50film SF
11:00film fantasy
12:45dramat obyczajowy
od 9:40magazyn filmowy
10:10thriller
11:40serial komediowy
12:15serial obyczajowy
12:35serial obyczajowy
13:00film dokumentalny
10:00film obyczajowy
11:50komedia
13:45komedia
12:00film animowany
13:55dramat katastroficzny
od 9:20serial sensacyjny
10:10serial sensacyjny
11:05serial sensacyjny
12:00serial sensacyjny
12:55serial sensacyjny
13:50serial sensacyjny

Sportowe

od 9:00mecz: Golden State Warriors - Los Angeles Lakers
11:15magazyn sportowy
11:30magazyn piłkarski
13:00magazyn piłkarski
13:25mecz: Everton FC - Chelsea FC
od 9:30program dowolny solistów
12:30magazyn sportów motorowych
13:00program dowolny par sportowych
od 9:10mecz: PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała
11:20łyżwiarstwo figurowe
12:30mecz finałowy kobiet: USA - Kanada
od 9:10mecz: BK Chimki - Anadolu Efes Stambuł
11:20mecz fazy grupowej: Cucine Lube Civitanova - Knack Roeselare
13:30magazyn sportowy
od 9:00mecz mecz fazy grupowej: Lokomotiw Nowosybirsk - PGE Skra Bełchatów
11:00mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Trentino Diatec
12:00program informacyjny
12:07mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino Diatec
13:00program informacyjny
13:07mecz fazy grupowej: Grot Budowlani Łódź - Dinamo Moskwa
od 9:00mecz: Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers
11:10mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Shaun Murphy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!