Program TV na jutro, wtorek 04.06.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Kościół z bliska
7:30magazyn religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: Piętnaście minut (86)
8:00serial kryminalny
Ranczo 8: Obywatelskie obowiązki (96)
8:45serial obyczajowy
Komisarz Alex 2: Śmierć w masce (22)
9:40serial kryminalny
Ojciec Mateusz: Wyrok (8)
10:40serial kryminalny
TVP 2
Rodzinka.pl: Współczesne dziewczyny są mega dziwne (210)
od 6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień z Polsat News
od 6:00program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
8:20mecz: Polska - Bułgaria
Dlaczego ja?: Mąż podejrzewa żonę o zdradę (842)
10:40serial paradokumentalny
TVN
Kuchenne rewolucje: Szklarska Poręba, Kanion (12/13)
od 6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
Tele 5
Bajki dla najmłodszych (6)
od 6:55serial animowany
Bajki dla najmłodszych (7)
7:15serial animowany
Bajki dla najmłodszych (8)
7:35serial animowany
Mróweczki z bajeczki (21)
7:50serial animowany
Simba lwi Król (6)
7:55serial animowany
Simba lwi Król (7)
8:25serial animowany
Mróweczki z bajeczki (22)
8:55serial animowany
Plastelinkowy angielski (8)
9:00serial animowany
Plastelinkowy angielski (9)
9:10serial animowany
Plastelinkowy angielski (10)
9:25serial animowany
Plastelinkowy angielski (11)
9:40serial animowany
Mróweczki z bajeczki (15)
9:50serial animowany
Remont na 5 (7)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (306)
7:00reality show
Bogaty dom - biedny dom (22)
8:00reality show
Dlaczego ja?: Serce matki (891)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Inaczej niż się wydaje (892)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (6)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1172)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (10)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (11)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Kobieciarze (3)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Gol (6)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Gdzie jest Semir? (7)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (218)
10:00telenowela
TVN 7
Szkoła (470)
od 6:15serial paradokumentalny
Szpital (292)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1135)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (889)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (890)
10:15serial paradokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki
8:00magazyn muzyczny
Zaginione skarby: Zegary z Jędrzejowa
8:45serial animowany
Miasto z morza (2/4)
9:05serial historyczny
Bo oszalałem dla niej
10:00komediodramat
TVP Polonia
Polska śródziemnomorska: Kasza gryczana (8)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Premiera: WP News
7:00program informacyjny
Premiera: Tłit (1022)
7:20program publicystyczny
Wielka historia: Konna rewolucja (3)
7:50serial dokumentalny
Wielka historia: Poniżej zera (4)
8:20serial dokumentalny
Największe katastrofy budowlane 2 (9)
8:45serial dokumentalny
Wymazane z historii (2)
9:50serial dokumentalny
Wariaci za kierownicą 3 (8)
10:50program rozrywkowy
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
ale kino+
Premierowa Jazda: Aleksander Pietrzak
7:00magazyn
Błękitna
7:25film krótkometrażowy
C'mon C'mon
7:55dramat obyczajowy
Plaża
9:55film krótkometrażowy
Trzy i pół godziny
10:25dramat historyczny
AXN
Znaki 2 (1)
od 6:10serial kryminalny
Rekrut 3 (2)
7:10serial kryminalny
S.W.A.T. 6 (9)
8:10serial sensacyjny
S.W.A.T. 6 (10)
9:05serial sensacyjny
Rekrut 3 (2)
10:00serial kryminalny
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Kiler-ów 2-óch
7:05komedia
Aktualności filmowe+
9:05magazyn filmowy
I znów 10 dni z tatą
9:40komedia
CANAL+ Family
Ronja, córka zbójnika (6)
od 6:55serial animowany
Tomek i przyjaciele (4)
7:25serial animowany
Tomek i przyjaciele (5)
7:40serial animowany
Tomek i przyjaciele (6)
7:50serial animowany
Marta mówi! (32)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:50chochliki telewizyjne
Jakubiak rozgryza Polskę: Bigos (3)
9:00magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę: Pyzy (4)
9:25magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę: Schabowy (5)
10:00magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę: Gołąbki (6)
10:25magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Moje pieczone kurczaki
od 6:30film obyczajowy
Hollywood Buzz
7:35magazyn filmowy
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Sen o okapi
8:05komediodramat
Mavka i strażnicy lasu
9:55film animowany
CANAL+ Premium
Kiler-ów 2-óch
od 6:05komedia
Aktualności filmowe+
8:05magazyn filmowy
I znów 10 dni z tatą
8:40komedia
Ernest i Celestyna: Misja muzyka
10:15film animowany
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (5)
9:50serial dokumentalny
Chwila prawdy: Przebiegłość (2)
10:40serial dokumentalny
CBS Europa
Nie można pocałować panny młodej
od 6:55komedia romantyczna
Tata kontra tata
8:50komedia
Cudze chwalicie...
10:40komedia obyczajowa
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe: Jeszcze jeden Farnon (2)
od 6:20serial obyczajowy
Grantchester 4 (6)
7:10serial kryminalny
Inspektor George Gently 4: Żegnaj, China (2)
8:10serial kryminalny
Agenci NCIS 14: O co tu chodzi (17)
10:05serial sensacyjny
HBO
Mariah Carey. Świąteczne życzenie
od 6:00film animowany
Lepiej być nie może
7:30komedia
Aquaman
9:45film SF
HBO 3
Nianie
od 6:00komedia
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
7:45dramat obyczajowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 5: The Russian Rocket Reaction (5)
9:35serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 5: The Rhinitis Revelation (6)
10:00serial komediowy
Teoria wszystkiego
10:25dramat biograficzny
Kino Polska
Łowcy tajemnic Bałtyku: Flugssicherungsschiff Boelcke (6)
od 6:50serial dokumentalny
Nowy kabaretowy rejs 3 (3)
7:40program rozrywkowy
Nowy kabaretowy rejs 3 (4)
8:40program rozrywkowy
Królewskie sny (8)
9:35serial historyczny
Kino TV
Celnicy 3 (2)
od 6:40serial dokumentalny
Celnicy 3 (3)
7:10serial dokumentalny
Poirot: Śmierć w chmurach
7:45serial kryminalny
Poirot: Tajemnica hiszpańskiego kufra
9:55serial kryminalny
Polsat Film
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (60)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny (12)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (85)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (86)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Kazachstańskie Wieczera (112)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Złoty interes (10)
od 6:50program rozrywkowy
Komisarz Rex: Anioł Stróż na czterech łapach cz. 2 (11)
7:50serial kryminalny
Komisarz Rex 10: Ostatni mecz, część1 (139)
8:55serial kryminalny
Komisarz Rex 10: Ostatni mecz, część 2 (140)
9:55serial kryminalny
Komisarz Rex 11 (141)
10:55serial kryminalny
Warner TV
Diukowie Hazzardu 2: Spotkanie (4)
od 6:15serial komediowy
Alf 2: Tequila (22)
7:20serial komediowy
Alf 2: Jesteśmy rodziną (23)
7:50serial komediowy
Kochane kłopoty (9)
8:20serial obyczajowy
Kochane kłopoty (10)
9:15serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (22)
10:10serial sensacyjny
SPORTOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
CANAL+ Sport
Liga+ Extra
od 6:00magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 4. kolejka
7:40magazyn piłkarski
Basket+
8:45newsy sportowe
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz fazy play-off
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Charlestonie
od 6:00mecz finałowy gry pojedynczej: Daria Kasatkina - Danielle Collins
Telesprzedaż
8:00
Żużel: PGE Ekstraliga
9:45mecz: ORLEN OIL Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław
Eurosport 1
Kolarstwo: Critérium du Dauphiné
7:302. etap
The Minute
8:30magazyn sportowy
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
8:35mecz 4. rundy gry pojedynczej
The Minute
10:25magazyn sportowy
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
10:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Eurosport 2
FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
7:00wyścigi motocyklowe
Kolarstwo: Critérium du Dauphiné
10:002. etap
Polsat Sport 1
Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
7:00studio
Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
8:20mecz: Polska - Bułgaria
Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów
10:30studio
Polsat Sport 2
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 6:00finałowy mecz barażowy: Arka Gdynia - Motor Lublin
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
8:30mecz finałowy fazy play-off: Trefl Sopot - King Szczecin
Polsat Sport 3
Piłka nożna
od 6:00mecz towarzyski: Anglia - Bośnia i Hercegowina
Piłka nożna
8:30mecz towarzyski: Niemcy - Ukraina
TVP Sport
Retro TVP Sport: Piłka nożna: Mistrzostwa świata 1974 - mecz: Polska - Szwecja (52)
od 5:55magazyn sportowy
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Kazimierz Górski
7:20cykl reportaży
Amp futbol: Mistrzostwa Europy - Francja 2024
7:55mecz: Polska - Szkocja
Lekkoatletyka: World Athletics Continental Tour Bronze - Praga 2024
9:30lekkoatletyka
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!