Przyjaciele 4: The One with the Girl from Poughkeepsie (10)

Przyjaciele 4: The One with the Girl from Poughkeepsie (10)

(Friends: The One with the Girl from Poughkeepsie)

serial komediowy USA 1997-1998   b.o.
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Ross spotyka się z dziewczyną z Poughkeepsie. Przeszkadza mu odległość, jaką musi pokonywać. Postanawia z nią zerwać. W czasie podróży zasypia i dojeżdża do Montrealu. Poznaje tam kogoś.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy mają ponad dwadzieścia lat, są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Ross spotyka się z dziewczyną z miejscowości Poughkeepsie. Przeszkadza mu jednak odległość, jaką musi za każdym razem pokonać, żeby się z nią zobaczyć. Zmęczony ciągłymi podróżami, ma zamiar z nią zerwać. W czasie podróży pociągiem zasypia i dojeżdża aż do Montrealu. Poznaje tam uroczą dziewczynę z Nowej Szkocji. Rachel chciałaby się z kimś spotykać, więc Chandler proponuje jej, że umówi ją na randkę z którymś ze swoich znajomych. Kiedy jego pracownicy dowiadują się, że Chandler szuka kandydata na burzliwy romans z Rachel, wszyscy próbują go przekupić, żeby umówił ich na randkę z dziewczyną. Monica martwi się, że nie ma posłuchu wśród swoich pracowników. Aby zademonstrować im, kto jest szefem, umawia się z Joeyem, że zatrudni go u siebie, a następnie w obecności wszystkich go zwolni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)