Anglik, który mnie kochał

Anglik, który mnie kochał

5.9/10 5.7/10

(How to Make Love Like an Englishman)

KOMEDIA ROMANTYCZNA Wielka Brytania/USA 2014   od 16 lat
Występują:Pierce Brosnan, Salma Hayek, Jessica Alba, Malcolm McDowell
Reżyseria:Tom Vaughan
W skrócie:Wykładowca Richard cieszy się powodzeniem u kobiet. Gdy spotyka Olivię, chce zmienić życie. Wtedy okazuje się, że poprzednia kochanka jest z nim w ciąży.
Pierce Brosnan jako wykładowca poezji w Cambridge, który po godzinach oddaje się swoim fantazjom erotycznym ze studentkami - tak skutecznie, że musi się jedną z nich ożenić. Czy jest na to gotowy?
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Richard (Pierce Brosnan) odnosi sukcesy jako wykładowca literatury na prestiżowej uczelni. Ma też powodzenie u kobiet. Ten niezwykle przystojny mężczyzna zdaje się wieść życie idealne. Pewnego dnia na swojej drodze spotyka Olivię (Salma Hayek), która zmienia jego spojrzenie na świat. Richard chce porzucić dla niej swoje dotychczasowe zwyczaje. Okazuje się jednak, że jego poprzednia kochanka, 21-letnia Kate (Jessica Alba), jest z nim w ciąży. W dodatku obie panie doskonale się znają. Film w reżyserii Toma Vaughana, znanego wcześniej z takich tytułów jak: nominowana do BIFA "Miłosna układanka" czy "Co się zdarzyło w Las Vegas". W obsadzie wielokrotnie nagradzany Pierce Brosnan ("Autor widmo", "Golden Eye"), nominowana do Oscara za niezapomnianą rolę Fridy Kahlo Salma Hayek, a także Jessica Alba ("Przebudzenie", "Sin city - miasto grzechu").

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)