Przyjaciele 4: The One Where They're Going to Party! (9)

Przyjaciele 4: The One Where They're Going to Party! (9)

(Friends: The One Where They're Going to Party!)

serial komediowy USA 1997-1998
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Peter Bonerz
W skrócie:Phoebe i Monica kupują samochód dostawczy dla swojej firmy kateringowej. Monice proponują pracę recenzentki w jednej z gazet. Musi wybierać. Ross i Chandler planują zabawę z Gandolfem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 26 lutego
za 3 dni
19:30 Comedy Central
wtorek, 27 lutego
za 4 dni
13:30 Comedy Central
środa, 28 lutego
za 5 dni
16:30 Comedy Central Family
sobota, 3 marca
za 8 dni
13:00 Comedy Central Family
sobota, 3 marca
za 8 dni
14:00 Comedy Central

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy mają ponad dwadzieścia lat, są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Na potrzeby swojej firmy kateringowej Phoebe i Monica kupują duży samochód dostawczy. Monica otrzymuje propozycję objęcia pracy w jednej z lokalnych gazet w charakterze recenzentki. Musi wybrać między pracą w mediach a prowadzeniem firmy. Ross i Chandler planują wspólną zabawę z Gandalfem, który jest uważany za balangowicza. Jednak Gandalf zmienia plany i zostawia Rossa i Chandlera na lodzie. Joey stara się ich przekonać, że równie dobrze mogą bawić się bez Gandalfa. Rachel ubiega się o nową pracę. Jej obecna szefowa, Joanna, nie chce jednak stracić tak dobrego pracownika. Stara się zrobić wszystko, żeby Rachel nie otrzymała tej posady.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także