Program TV na jutro, niedziela 21.04.2024
POPULARNE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
TVP 1
Regina Coeli
12:00
Między ziemią a niebem
12:15magazyn
Misja Brazylia: Drzewo życia
12:45cykl reportaży
BBC w Jedynce: Zielona planeta: Wodne światy (2/5)
13:10serial dokumentalny
Klan Kennedych (7/8)
14:15serial historyczny
Dom: Jedenaste - nie wychylaj się (11/25)
15:10serial obyczajowy
TVP 2
The Voice Kids 7: Bitwa (15)
od 11:35widowisko
The Voice Kids 7: Bitwa Sing Off (15)
13:15widowisko
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (1683)
14:35teleturniej
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Elektryczne Gitary (6)
15:15widowisko
Polsat
Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie
od 11:35film animowany
Ninja Warrior Polska (63)
13:40reality show
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (201)
15:40program rozrywkowy
TVN
Niezwykłe Stany Prokopa (8/10)
od 11:40program rozrywkowy
Co za tydzień
12:15magazyn kulturalny
Mam talent! (8/12)
12:55program rozrywkowy
Bella i Sebastian
15:10film familijny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
Tele 5
Cinghaj Park Narodowy (3)
od 11:55serial przyrodniczy
Wędrówka na północ (2)
13:00serial przyrodniczy
Rachuba świata
13:30dramat historyczny
Wyprawa z dziadkiem
15:50film obyczajowy
TV 4
Max
od 10:55film przygodowy
Bibliotekarz: Tajemnica włóczni
13:10film przygodowy
13 posterunek 2 (28)
15:20serial komediowy
TV 6
Magnum: Detektyw z Hawajów 2 (16)
12:00serial sensacyjny
Magnum: Detektyw z Hawajów 2 (17)
13:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (829)
14:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (830)
15:00serial obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda (823)
od 11:40serial paradokumentalny
Detektywi (86)
12:40serial fabularno-dokumentalny
Pokonaj mnie, jeśli potrafisz (1/6)
13:40reality show
Razem odNowa (5/8)
14:35reality show
Wytańczyć marzenia
15:40dramat obyczajowy
TVP Kultura
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (14)
od 11:45serial przygodowy
Tamte lata, tamte dni: Włodek Pawlik
12:25magazyn kulturalny
Był sobie pies 2
13:05film przygodowy
Księga przestrzeni: Piony i poziomy edukacji
15:05magazyn kulturalny
Serialowa nostalgia: Rodzina Leśniewskich: Skok (6/7)
15:50serial obyczajowy
TVP Polonia
Regina Coeli
12:00
Między ziemią a niebem
12:15magazyn
Będziemy mieszkać razem (1)
14:15serial obyczajowy
Kiedyś to było
15:10magazyn
Muzyczne NAJ: Maryla Rodowicz
15:45magazyn muzyczny
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (14)
12:00serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (15)
13:00serial dokumentalny
Premiera: Jamie Oliver - jednogarnkowe cuda (5)
14:00magazyn kulinarny
Premiera: Jamie Oliver - jednogarnkowe cuda (6)
14:30magazyn kulinarny
Policjanci z sąsiedztwa 4 (29)
15:00serial dokumentalny
FILMOWE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
ale kino+
Premiera: Gdzie jest Anne Frank?
od 10:45film animowany
Weselny toast
12:30komedia
Księga miłości
14:05dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Boska Florence
od 11:20film biograficzny
Bezmiar
13:10dramat obyczajowy
Mój sąsiad Adolf
14:50komediodramat
CANAL+ Family
Jakubiak rozgryza Polskę: Zrazy (7)
12:00magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę: Flaki (8)
12:25magazyn kulinarny
Dom w miesiąc 2 (5)
13:00serial dokumentalny
Dom w miesiąc 2 (6)
13:25serial dokumentalny
Sposób na małe M (7)
14:00serial dokumentalny
Sposób na małe M (8)
14:25serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (11)
15:00serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (12)
15:25serial dokumentalny
CANAL+ Film
Sen o okapi
od 10:20komediodramat
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Mavka i strażnicy lasu
12:30film animowany
Pierwszy dzień mojego życia
14:10komediodramat
CANAL+ Premium
Boska Florence
od 10:20film biograficzny
Bezmiar
12:10dramat obyczajowy
Mój sąsiad Adolf
13:50komediodramat
Toni i rodzina
15:25komediodramat
CANAL+ Seriale
Chwile szczęścia (8)
od 11:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
12:30serial komediowy
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
12:45serial komediowy
The Office PL: Pilot (1)
13:00serial komediowy
The Office PL: Refreshing (2)
13:25serial komediowy
The Office PL: No to szkło (3)
13:55serial komediowy
The Office PL: Chrzest (4)
14:20serial komediowy
The Office PL: Równouprawnienie (5)
14:45serial komediowy
The Office PL: Klient (6)
15:15serial komediowy
The Office PL: Broda (7)
15:40serial komediowy
CBS Europa
Rycerz pierwszej damy
od 10:15komediodramat
Zmiana pasa
12:10thriller
Zasady nie obowiązują
14:05komediodramat
Epic Drama
Panna Marple: Zatrute pióro
od 10:40film kryminalny
Panna Marple: Dom niespokojnej starości
12:45film kryminalny
Panna Marple: Tajemnica Sittaford
14:50film kryminalny
HBO 2
Barbie
12:00komediodramat
Czas mroku
13:50dramat historyczny
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 11 (3)
15:55talk-show
HBO 3
Hacks 2: Quid Pro Quo (2)
od 11:55serial komediowy
East New York: Personal Shopper (16)
12:25serial kryminalny
Hotel Transylwania 3
13:10film animowany
Gran Turismo
14:50dramat przygodowy
Kino Polska
W pustyni i w puszczy
od 9:55film przygodowy
Filip z konopi
12:30komedia obyczajowa
Polowanie na muchy
14:05komedia
Kino TV
Komedia małżeńska
od 10:05komedia obyczajowa
Pogromcy duchów 2
12:15komedia SF
System
14:40dramat sensacyjny
Polsat Film
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski
od 10:50film animowany
Ace Ventura: Zew natury
12:45komedia
2012
14:45film katastroficzny
Stopklatka
Hawaje 5-0: Blisko serca (22)
12:00serial kryminalny
Niedziela na luzie: Rodzina Adamsów
13:00czarna komedia
Premiera: Mściciel z Laramie
15:25western
Warner TV
Akademia policyjna 3: Powrót do szkoły
od 11:05komedia
Kontakt
12:40film SF
Marsjanie atakują!
15:40komedia SF
SPORTOWE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 11:00mecz fazy play-off: Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
Road to El Clasico
13:00film dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:55mecz: Valencia CF - Real Betis Balompie
CANAL+ Sport 5
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
od 11:10mecz: H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
13:30mecz: Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
od 10:301. etap
Kolarstwo: Wyścig Liege-Bastogne-Liege
12:30kolarstwo
Eurosport 2
FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
od 9:00wyścigi motocyklowe
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Imoli
12:30wyścigi samochodowe
FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
14:00wyścigi motocyklowe
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Imoli
15:30wyścigi samochodowe
Polsat Sport
Cafe Futbol
od 11:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
12:30mecz: Arka Gdynia - Wisła Płock
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45rewanżowy mecz o 7. miejsce: PSG Stal Nysa - Indykpol AZS Olsztyn
Polsat Sport Extra
Boks: Rocky Boxing Night w Żukowie
12:00waga ciężka: Kacper Meyna - Krzysztof Twardowski 02.06.2023
Atleci
14:00magazyn sportowy
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
14:50mecz: MKS FunFloor Lublin - KGHM MKS Zagłębie Lubin
Polsat Sport News
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Xiamenie
od 11:00lekkoatletyka
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Imoli
13:00wyścigi samochodowe
TVP Sport
Boks: KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu
od 10:20podsumowanie
7 dni sport (9)
12:45magazyn sportowy
Piłka nożna: 2. liga
13:55mecz: Kotwica Kołobrzeg - ŁKS II Łódź
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!