Program TV

ŚRODA 24.04
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (471)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Ojciec Mateusz 6: Adrenalina (80)
10:35serial kryminalny
TVP 2
Na sygnale: Drobnym drukiem (46)
7:05serial fabularno-dokumentalny
Ogrodowi (7)
7:30magazyn poradnikowy
Przepis dnia
7:45magazyn kulinarny
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (719)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (720)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (123)
10:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Przygody Kota w Butach (35)
7:05serial animowany
Dragon Ball Super (18)
7:35serial anime
Nasz nowy dom (1)
8:00reality show
Septagon (64)
9:00serial kryminalny
TV 6
Strażnik Teksasu (178)
7:00serial sensacyjny
Medicopter (37)
8:00serial przygodowy
Policjantki i Policjanci (260)
9:00serial obyczajowy
Galileo (182)
10:00program popularnonaukowy
TVN 7
Sąd rodzinny: Złoty strzał (60)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (258)
7:55serial paradokumentalny
Big Brother (28/65)
8:50reality show
Mango
10:35telezakupy
TVP Polonia
Baw się słowami
7:40program edukacyjny
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
WP
Kobiety w czerni (27)
od 6:50serial obyczajowy
Sześć sióstr (17)
7:50serial obyczajowy
WP Express (76)
9:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (1)
9:30program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (24)
10:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Siedmiu mężczyzn w różnym wieku
8:00film krótkometrażowy
Solaris
8:15dramat SF
Vera 8 (2)
10:00serial kryminalny
AXN
Agenci NCIS 8 (24)
od 6:15serial sensacyjny
MacGyver (1/21)
7:15serial akcji
Grimm 6 (5)
8:15serial fantasy
Grimm 6 (6)
9:10serial fantasy
Seal Team (20)
10:05serial akcji
CANAL+
Historie miłosne
od 6:15film obyczajowy
zdjęcieMelinda i Melinda
7:40komediodramat
O co biega?
9:20magazyn sportowy
Party
9:50komediodramat
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Historie miłosne
7:15film obyczajowy
zdjęcieMelinda i Melinda
8:40komediodramat
O co biega?
10:20magazyn sportowy
Party
10:50komediodramat
CANAL+ Family
Wolta
8:15film krótkometrażowy
The Reagan Show
8:30film dokumentalny
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Skarby Chin - Yunnan (2)
10:00serial dokumentalny
Dzieci słońca
10:50film dokumentalny
CANAL+ Film
Kontrola gniewu
od 6:00komedia
Nie przegap
7:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:35chochliki telewizyjne
Księga wielkich życzeń
7:40dramat obyczajowy
Zazdrość
9:15dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Materiał nieemisyjny
7:05film krótkometrażowy
Płacz (2)
7:20serial kryminalny
Gwiazdy wesela (1)
9:50serial komediowy
Gwiazdy wesela (2)
10:35serial komediowy
CBS Europa
Ekstrakt
od 5:50komedia kryminalna
Alicja (1/2)
7:30film SF
Alicja (2-ost.)
9:20film SF
HBO
Kopciuszek
od 6:00film animowany
Thor: Mroczny świat
8:50film przygodowy
Aniołki Charliego
10:40film sensacyjny
HBO 2
George prosto z drzewa 2
od 6:00film familijny
Walentynki
8:25komedia romantyczna
Na planie
10:25magazyn filmowy
1945
10:55dramat obyczajowy
HBO 3
Pan i pani Adelman
od 6:00dramat obyczajowy
To jeszcze w nas trwa
8:00film dokumentalny
Star Trek
8:45film SF
Tajemnice Laketop (7)
10:50serial kryminalny
Kino Polska
Papierowe małżeństwo
od 6:00komedia obyczajowa
Jak zostałem Rosjaninem (13)
8:25serial komediowy
Jak zostałem Rosjaninem (14)
9:00serial komediowy
Constans
9:40film psychologiczny
Kino TV
Mam na imię Sara
od 6:45komediodramat
Piękna
9:05dramat obyczajowy
Polsat Film
Stołeczna drogówka (51)
od 6:45serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (52)
7:15serial dokumentalny
Nasz nowy dom (67)
7:45reality show
Przyjaciółki (61)
8:45serial obyczajowy
TNT
Krwawy księżyc
od 6:05western
Buntownik z wyboru
9:55dramat psychologiczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 6:00mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Tottenham Hotspur FC - Brighton & Hove Albion FC
Eurosport 2
Watts
7:00magazyn sportowy
EWC All Access
7:30magazyn sportów motocyklowych
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 6:00mecz: UD Levante - RCD Espanyol
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
9:30mecz ćwierćfinałowy: MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
od 6:00mecz o 3. miejsce: Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
8:30mecz finałowy fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
od 6:00mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
8:30mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
Żużel: Turniej o Złoty Kask
7:07zawody finałowe w Pile
Sport flesz
8:00program informacyjny
Żużel: Turniej o Złoty Kask
8:07zawody finałowe w Pile
Sport flesz
9:00program informacyjny
Cafe Futbol
9:07magazyn piłkarski
Sport flesz
10:00program informacyjny
Cafe Futbol
10:07magazyn piłkarski
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
od 6:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
zdjęcieTenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
7:40mecz 1. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Puchar Włoch
9:25mecz półfinałowy: SS Lazio - AC Milan

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!