Program TV

SOBOTA 14.12
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Sprawa dla reportera
od 6:25magazyn interwencyjny
Pełnosprawni (331)
8:00magazyn dla niepełnosprawnych
wojsko-polskie.pl (44)
8:25cykl reportaży
Studio Raban
8:55magazyn dla młodzieży
Agent Cody Banks 2: Cel Londyn
9:55komedia sensacyjna
TVP 2
M jak miłość (1476)
od 6:20serial obyczajowy
Pogoda
10:55magazyn informacyjny
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Ewa gotuje (379)
10:10magazyn kulinarny
Asterix w Brytanii
10:40film animowany
TVN
Mango
od 5:15telezakupy
zdjęcieDzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Zimowa jazda na maksa
9:35program rozrywkowy
Ziemia. Podwodny świat
10:05serial dokumentalny
TV 4
Legenda Longwood
od 6:10film familijny
Galileo (786)
8:20program popularnonaukowy
Galileo (787)
9:20program popularnonaukowy
Policjantki i Policjanci (565)
10:20serial obyczajowy
TV 6
Galileo (255)
od 6:55program popularnonaukowy
Detektyw Monk (13)
7:55serial kryminalny
Detektyw Monk (14)
8:50serial kryminalny
Pop Star Puppy
9:50film familijny
TV Puls
Taki jest świat 4 (50)
7:00program informacyjny
Przygody Merlina 4 (9)
7:50serial fantasy
13 posterunek 2 (9)
8:50serial komediowy
13 posterunek 2 (10)
9:30serial komediowy
TVN 7
Mango
od 5:55telezakupy
Big Brother 2 (75/80)
8:00reality show
Big Brother 2 (76/80)
9:00reality show
Big Brother 2 (77/80)
10:00reality show
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2095)
od 6:40serial obyczajowy
Polonia 24
10:55magazyn informacyjny
WP
Gwiazdka z nieba
7:00film familijny
Mój dom świeci najjaśniej 2 (4)
9:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Otwarcie
8:00film krótkometrażowy
Fantastyczna kobieta
8:45dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS 12 (22)
8:10serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (23)
9:05serial sensacyjny
To tylko seks
10:10komedia romantyczna
CANAL+
Dr Dolittle 2
7:00komedia
W blasku nocy
8:25melodramat
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Garfield
10:10film familijny
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
7:10chochliki telewizyjne
Dr Dolittle 2
8:00komedia
W blasku nocy
9:25melodramat
Łapu-capu
10:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Anioły w akcji (11)
od 6:50serial familijny
Anioły w akcji (12)
7:15serial familijny
Nowa Tonacja
7:40magazyn muzyczny
zdjęcieArizona Junior
8:10komedia kryminalna
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Bardzo dziki wschód (9)
10:00serial dokumentalny
Bardzo dziki wschód (10)
10:25serial dokumentalny
Życie plaży (3)
10:55serial dokumentalny
CANAL+ Film
Święta krowa
od 6:40komedia
Łapu-capu
8:15chochliki telewizyjne
Patryk
8:20film familijny
Też go kocham
9:50komedia romantyczna
CANAL+ Seriale
Larp
od 6:55etiuda filmowa
60 kilo niczego
7:25film krótkometrażowy
Potwory to tacy interesujący ludzie
7:55film krótkometrażowy
Prezent pod choinkę
8:15film krótkometrażowy
Łapu-capu
8:40chochliki telewizyjne
Bull (12)
8:45serial kryminalny
Bull (13)
9:30serial kryminalny
Bull (14)
10:15serial kryminalny
HBO
Biały kruk
9:45film biograficzny
HBO 2
Hotel Transylwania 3
od 6:00film animowany
zdjęcieZachowaj spokój
7:35komediodramat
zdjęcieCud w Lake Placid
9:10dramat obyczajowy
HBO 3
Proza życia
od 6:00komedia
Milcząca rewolucja
9:45dramat obyczajowy
Kino TV
zdjęcieMikołajek
7:00komedia
zdjęciePoirot: Niemy świadek (4)
8:40serial kryminalny
Polsat Film
Stołeczna drogówka (51)
od 6:45serial dokumentalny
Przyjaciółki (150)
7:15serial obyczajowy
Przyjaciółki (151)
8:15serial obyczajowy
Mulan 2
9:15film animowany
Smerfy 2
10:55film familijny
TNT
Informator
od 6:00dramat obyczajowy
Chłopiec z zielonymi włosami
7:55dramat obyczajowy
Hercules
9:35film fantasy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 6:40mecz: Wojwodina NS Seme Nowy Sad - VfB Friedrichshafen
zdjęcieKoszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz: Miami Heat - Los Angeles Lakers
nSport+
Sport News+
7:35magazyn sportowy
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
7:50serial dokumentalny
Witaj w klubie: Legia Warszawa
8:25serial dokumentalny
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
9:00mecz: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Polsat Sport
7. strefa
od 6:00magazyn siatkarski
zdjęcieSiatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
7:30mecz: Wisła Warszawa - Enea PPTS Piła
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
10:00mecz: MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 6:45mecz: PGE VIVE Kielce - Gwardia Opole
Biegi narciarskie: Ski Classics
8:25La Ventosa - bieg mężczyzn
Biegi narciarskie: Ski Classics
10:10La Ventosa - bieg kobiet

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!