Program TV

ŚRODA 30.09
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (394)
8:40telenowela historyczna
Leśniczówka (255)
9:15telenowela
Ta jedyna (72)
9:45serial obyczajowy
Komisarz Alex 8: Czarownice (94)
10:15serial kryminalny
TVP 2
Pożyteczni.pl
od 6:45magazyn
Spisz się, rolniku (42)
7:10cykl felietonów
Familiada
7:20teleturniej
Panorama
10:45magazyn informacyjny
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (699)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (700)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny (150)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (977)
10:40serial paradokumentalny
TVN
Doradca smaku (17)
7:50magazyn kulinarny
zdjęcieDzień Dobry TVN
8:00magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Mango
8:00telezakupy
TV 4
Strażnik Teksasu (18)
7:00serial sensacyjny
Nasz nowy dom (4)
8:00reality show
Sędzia Judy (42)
9:00reality show
Sędzia Judy (43)
9:30reality show
Sędzia Judy (18)
10:00reality show
Święty (42)
10:30serial komediowy
TV 6
MacGyver (77)
7:00serial sensacyjny
MacGyver (78)
8:00serial sensacyjny
zdjęcieGalileo (686)
9:00program popularnonaukowy
Tuż przed tragedią (4)
10:00serial dokumentalny
TVN 7
Mango
od 5:55telezakupy
Ukryta prawda (630)
8:25serial paradokumentalny
Ukryta prawda (631)
9:25serial paradokumentalny
Ukryta prawda (632)
10:20serial paradokumentalny
WP
Scott i Bailey (3)
8:00serial kryminalny
Scott i Bailey (5)
8:55serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
22 lipca (3)
8:00serial obyczajowy
22 lipca (4)
9:05serial obyczajowy
Obcy na mojej kanapie
10:15film dokumentalny
AXN
Designated Survivor (1)
od 6:20serial kryminalny
Designated Survivor (2)
7:15serial kryminalny
zdjęcieDzień Świstaka
8:20komedia
Baby Driver
10:25film sensacyjny
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Miłość bezwarunkowa
7:05film dokumentalny
Na zawsze razem
7:50dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Dzielny Lew Eryk 2 (1)
7:30serial animowany
Dzielny Lew Eryk 2 (2)
7:35serial animowany
Anioły w akcji (13)
7:45serial familijny
Wyprawa Magellana
8:15film animowany
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Sekretne życie Waltera Mitty
od 6:30komedia obyczajowa
Łapu-capu
8:20chochliki telewizyjne
Dzień jak co dzień
8:25film krótkometrażowy
Czego życzy sobie kobieta
8:45komedia romantyczna
Maria, królowa Szkotów
10:15dramat historyczny
CANAL+ Premium
Na zawsze razem
od 6:50dramat obyczajowy
O co biega?
10:05magazyn sportowy
Tajemnice Joan
10:50film biograficzny
CANAL+ Seriale
Hashtag Olympics (3)
7:00magazyn sportowy
Hashtag Olympics (4)
7:15magazyn sportowy
Rada ojców (3)
7:30serial obyczajowy
Rada ojców (4)
8:15serial obyczajowy
Pamiętnik kierowcy Ubera (1)
9:00serial komediowy
Pamiętnik kierowcy Ubera (2)
9:30serial komediowy
Obserwowani (1)
10:00serial kryminalny
Obserwowani (2)
10:45serial kryminalny
HBO
Jumanji: Następny poziom
od 6:00film przygodowy
Skarb narodów
8:05film przygodowy
HBO 3
Czas próby
od 6:00film sensacyjny
Julie i Julia
7:55film biograficzny
Gdzie jest Nemo?
10:00film animowany
Kino Polska
TV okazje
od 6:35
Człowiek z żelaza
7:50dramat społeczny
Małe stłuczki
10:55film obyczajowy
Kino TV
Telezakupy
od 6:15
Koncert
7:15dramat obyczajowy
Sniff, pies bohater
9:55film familijny
Polsat Film
Nasz nowy dom (88)
7:00reality show
Zawsze warto (24)
8:00serial obyczajowy
Marysia i Napoleon
9:00komedia kostiumowa
Stopklatka
Złotopolscy (320)
7:00telenowela
Plebania (136)
7:30serial obyczajowy
Plebania (137)
8:20serial obyczajowy
Plebania (138)
8:35serial obyczajowy
zdjęcieKlara i wszystko jasne 3 (1)
9:05serial kryminalny
Klara i wszystko jasne 3 (2)
10:05serial kryminalny
TNT
Ekspres pod lawiną
7:40film sensacyjny
Zwierzak
9:25komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
LaLiga Highlights Show
od 6:55magazyn piłkarski
Bundesliga Highlights Show
8:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: West Bromwich Albion FC - Chelsea FC
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 6:00mecz: Real Sociedad - Valencia CF
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Liga+ Extra
9:50magazyn piłkarski
Polsat Sport
Sporty walki: KSW 51
od 6:00walka: Mariusz Pudzianowski - Erko Jun
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
8:30mecz: Arka Gdynia - GKS Tychy
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 6:00mecz: Arka Gdynia - GKS Tychy
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
8:30mecz: Joker Świecie - ŁKS Commercecon Łodź
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
KOTV Weekly
7:07magazyn bokserski
Sport flesz
8:00program informacyjny
Magazyn koszykarski
8:07koszykówka
Sport flesz
9:00program informacyjny
Sport flesz
10:00program informacyjny
TVP Sport
Piłka nożna: Liga Narodów
od 6:10mecz: Bośnia i Hercegowina - Polska
zdjęcieŻużel
8:20mecz towarzyski: Polska - Rosja

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!