×

Program TV na jutro, sobota 20.07.2024

POPULARNE

TVP 2
Barwy szczęścia (2985)
od 4:55serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2986)
5:25serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2987)
6:00serial obyczajowy
M jak miłość (1795)
6:35serial obyczajowy
Polsat
Disco Gramy
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
Smerfy
7:35film familijny
TVN
Jak to jest zrobione? (8/26)
5:00serial dokumentalny
Uwaga!
6:00magazyn reporterów
Bugs Bunny Builders (3/40)
6:20serial animowany
Bugs Bunny Builders (4/40)
6:35serial animowany

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (497)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (1)
5:40serial przyrodniczy
Simba lwi Król (15)
7:05serial animowany
Plastelinkowy angielski (10)
7:35serial animowany
Plastelinkowy angielski (11)
7:45serial animowany
Muzyka
8:00program muzyczny
Telezakupy
8:15magazyn reklamowy
TV 6
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Benny Hill (7)
6:00program rozrywkowy
Jaś Fasola radzi (16)
6:35serial komediowy
Jaś Fasola radzi (19)
6:40serial komediowy
Na fali 2
6:50film animowany
TV Puls
Dyżur 3 (37)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 3 (38)
5:30serial dokumentalny
Taki jest świat 9 (29)
6:00program informacyjny
TVP Polonia
Na sygnale: O mały włos... (465)
5:05serial fabularno-dokumentalny
Na sygnale: Niespodzianka! (466)
5:35serial fabularno-dokumentalny
Panorama
6:00magazyn informacyjny
Balans bieli
6:30program religijny

FILMOWE

ale kino+
Tempo Home
7:00film krótkometrażowy
Beztroska
7:35film krótkometrażowy
C'mon C'mon
8:00dramat obyczajowy
AXN
Znaki 2 (6)
5:00serial kryminalny
Hity AXN
6:00magazyn filmowy
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (4)
6:15serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (5)
7:10serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (6)
8:10serial sensacyjny
CANAL+ 1
Kiler-ów 2-óch
5:00komedia
Pan Tadeusz
7:00film kostiumowy
CANAL+ Family
Remont w 48h 5 (6)
od 4:45magazyn poradnikowy
Remont w 48h 5 (7)
5:10magazyn poradnikowy
Remont w 48h 5 (8)
5:35magazyn poradnikowy
Molang 6 (49)
6:00serial animowany
Molang 6 (50)
6:05serial animowany
Molang 6 (51)
6:10serial animowany
Molang 6 (52)
6:15serial animowany
Tomek i przyjaciele (11)
6:25serial animowany
Tomek i przyjaciele (12)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (7)
6:50serial animowany
Siostry 2 (52)
7:20serial animowany
Bing (1)
7:30serial animowany
Bing (2)
7:40serial animowany
Bing (3)
7:45serial animowany
CANAL+ Film
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Wyraj
6:30film krótkometrażowy
Łapu-capu
8:35chochliki telewizyjne
Boska Florence
8:40film biograficzny
CANAL+ Premium
Pan Tadeusz
6:00film kostiumowy
Wyjechać
8:30film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
8:55chochliki telewizyjne
HBO 2
zdjęcieDo diabła z miłością
6:00komedia romantyczna
Pianoforte
7:40film dokumentalny
Kino Polska
Orzeł
6:00dramat wojenny
Podróż za jeden uśmiech
8:00film przygodowy
Stopklatka
Bulionerzy: Salsa (56)
od 4:55serial komediowy
Bulionerzy: Świadkowie (57)
5:25serial komediowy
Kabaretowe hity (2)
6:00program rozrywkowy
Przygody Merlina (5)
6:15serial fantasy
Warner TV
Laboratorium Dextera (2)
5:45serial animowany
Laboratorium Dextera (6)
6:05serial animowany
Laboratorium Dextera (6)
6:10serial animowany
Cudotwórcy 3 (7)
6:20serial komediowy
Barry Lyndon
6:50dramat kostiumowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport 5
Żużel: PGE Ekstraliga
8:45mecz: NovyHotel Falubaz Zielona Góra - FOGO Unia Leszno
Polsat Sport 2
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
6:00waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
8:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport 3
zdjęciePiłka nożna: Eliminacje Ligi Europy
6:00rewanżowy mecz 1. rundy: KF Llapi Podujevo - Wisła Kraków
Piłka nożna: Copa Sudamericana
8:30mecz 1/16 finału: Independiente Del Valle - Boca Juniors
TVP Sport
zdjęcieSportowy wieczór
5:50program informacyjny
Piłka nożna: Betclic 1. Liga
7:30mecz: Odra Opole - Ruch Chorzów

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!