OGÓLNOTEMATYCZNE

20:05magazyn informacyjny
20:10magazyn interwencyjny
20:25magazyn sportowy
21:30teleturniej muzyczny
od 19:35serial obyczajowy
20:10serial obyczajowy
zdjęcie
20:45serial komediowy
22:25dramat kryminalny
20:05program rozrywkowy
22:45film fantasy
zdjęcie
20:00film sensacyjny
22:40serial kryminalny
23:45komedia
zdjęcie
20:00komedia romantyczna
22:05komedia romantyczna
20:00program rozrywkowy
21:00serial obyczajowy
zdjęcie
22:00serial obyczajowy
20:00program popularnonaukowy
23:00horror
20:00dramat sensacyjny
22:30film sensacyjny
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
22:05magazyn
od 19:00film sensacyjny
20:50program rozrywkowy
21:20serial kryminalny
22:30program rozrywkowy
23:00film erotyczny

FILMOWE

od 17:45melodramat
22:30dramat obyczajowy
od 18:20thriller
20:30magazyn muzyczny
21:00film kryminalny
22:35dramat kostiumowy
od 19:20thriller
21:30magazyn muzyczny
22:00film kryminalny
23:35dramat kostiumowy
od 19:50komediodramat
21:40dramat kryminalny
23:40magazyn muzyczny
20:00film biograficzny
21:50thriller
23:40dramat obyczajowy
20:00serial kryminalny
20:55serial kryminalny
21:45film krótkometrażowy
22:00serial historyczny
22:55serial historyczny
23:50serial kryminalny
od 19:05komedia kryminalna
zdjęcie
21:00thriller
23:05komedia
20:10serial obyczajowy
21:10serial kryminalny
22:05horror
od 19:15film animowany
zdjęcie
22:25film dokumentalny
20:00serial obyczajowy
21:30serial komediowy
22:30serial obyczajowy
23:30film fantasy
od 19:55serial kryminalny
21:00serial historyczny
22:00serial historyczny
23:00thriller
od 19:00film animowany
23:10thriller
22:10dramat kryminalny
od 19:10komedia sensacyjna

SPORTOWE

20:00magazyn piłkarski
20:25mecz: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
22:30magazyn piłkarski
23:00magazyn sportowy
23:15newsy sportowe
23:30magazyn piłkarski
20:05magazyn sportowy
20:25magazyn informacyjny
23:30magazyn sportowy
23:40magazyn sportowy
od 19:30magazyn piłkarski
20:25magazyn piłkarski
20:55mecz: Celta Vigo - CD Alaves
23:00mecz: Portland Trail Blazers - Los Angeles Lakers
od 18:00mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Chemik Bydgoszcz
20:30mecz: Stal Mielec - GKS Katowice
23:00boks
od 18:303. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
20:304. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
22:30mecz: Bohemians Praga 1905 - FC Viktoria Pilzno
22:00program informacyjny
22:45podsumowanie meczów półfinałowych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!