Program TV

CZWARTEK 24.01
20:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Barwy szczęścia (1986)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (1987)
20:10serial obyczajowy
The Good Doctor 2 (24)
20:45serial obyczajowy
zdjęcieWychodne mamusiek
21:40komedia
Na sygnale: Miało być inaczej (216)
23:20serial fabularno-dokumentalny
Do zakochania siedem lat
23:50komedia romantyczna
Polsat
zdjęcieBrzydka prawda
20:05komedia romantyczna
Ślad (12)
22:10serial kryminalny
Erin Brockovich
23:15dramat obyczajowy
TVN
Uwaga!
od 19:50magazyn reporterów
Na Wspólnej (2814)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (136)
20:55teleturniej
Wredne dziewczyny
22:30komedia

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Corleone (12-ost.)
od 19:35serial sensacyjny
Spełnione marzenia (13)
20:30program rozrywkowy
Atomowy huragan
21:05thriller SF
TV 6
Galileo (94)
20:00program popularnonaukowy
CSI: Kryminalne zagadki Miami (6)
21:00serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Miami (7)
22:00serial kryminalny
Gatunek
23:00horror SF
TV Puls
zdjęcieTaxi 3
20:00komedia sensacyjna
zdjęcieWściekle szybcy
21:30komedia
Siedem lat w Tybecie
23:45dramat biograficzny
TVN 7
Oszuści 2 (4/10)
22:30serial obyczajowy
Gra dla dwojga
23:30komedia szpiegowska
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (380)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (22)
23:10program informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Locke
od 18:35dramat obyczajowy
zdjęcieWyrok za prawdę
22:20dramat biograficzny
AXN
Premiera: Bez śladu (8)
20:00serial kryminalny
Premiera: Agenci NCIS 12 (23)
21:00serial sensacyjny
Ultraviolet (7)
22:00serial kryminalny
Znaki (1/8)
23:05serial kryminalny
CANAL+
Za linią wroga
od 18:30film sensacyjny
Grzesznik (3/8)
20:15serial kryminalny
Premiera: A.B.C. (1)
21:00serial kryminalny
Premiera: A.B.C. (2)
21:50serial kryminalny
Fighter
22:40dramat biograficzny
CANAL+ 1
Za linią wroga
od 19:30film sensacyjny
Grzesznik (3/8)
21:15serial kryminalny
Premiera: A.B.C. (1)
22:00serial kryminalny
Premiera: A.B.C. (2)
22:50serial kryminalny
Fighter
23:40dramat biograficzny
CANAL+ Family
Szklany zamek
20:05dramat biograficzny
Porwany
22:10film sensacyjny
Małe zwierzaki i przyjaciele (8)
23:45serial dokumentalny
CANAL+ Film
zdjęciePodwodna pułapka
20:00thriller
Notatki o skandalu
21:30dramat obyczajowy
Gniew
23:00dramat psychologiczny
CANAL+ Seriale
Ślub po czterdziestce (5)
od 19:45serial obyczajowy
Ślub po czterdziestce (6)
20:35serial obyczajowy
Odciąć pępowinę
21:25film krótkometrażowy
Giganci (6)
21:35serial kryminalny
Gratis
22:20film krótkometrażowy
Mr. Mercedes 2 (5)
22:30serial sensacyjny
Mr. Mercedes 2 (6)
23:20serial sensacyjny
CBS Europa
Życie domowe
od 19:15film familijny
Kozy
21:00komedia
Miasto duchów
22:50komedia
HBO
Cormoran Strike (4)
od 19:10serial kryminalny
Elvis Presley: Poszukujący
22:00film dokumentalny
Nocne życie
23:50film kryminalny
HBO 2
Na wylocie 3 (1)
od 19:55serial komediowy
Czarny poniedziałek (1)
20:25serial komediowy
Na skrzydłach orłów
21:35dramat historyczny
Ucieczka z Dannemory (7)
23:15serial obyczajowy
HBO 3
Sprawa idealna 2 (5)
od 19:15serial obyczajowy
Pazury (7/10)
20:10serial komediowy
Detektyw 3 (3)
21:00serial kryminalny
Linia życia
22:50horror SF
Kino Polska
Miś
20:00komedia
Anna i wampir
22:30film kryminalny
Kino TV
Poirot: Dama w woalce
od 19:55serial kryminalny
88 minut
22:55thriller
Polsat Film
Drugie podejście
od 19:05komedia romantyczna
Bank
23:10dramat sensacyjny
TNT
Klatka dla ptaków
od 18:30komedia
Skazani na Shawshank
21:00dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 17:30mecz fazy grupowej: Chemik Police - Dinamo Moskwa
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
20:30magazyn siatkarski
Basket+
22:45newsy sportowe
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
NBA Action
23:15magazyn koszykarski
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
23:45mecz fazy grupowej: Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - HPK Hameenlinna
Eurosport 1
Wiadomości Eurosportu
20:00magazyn informacyjny
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
21:15mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
22:15mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet
Wiadomości Eurosportu
23:10magazyn informacyjny
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
20:00mecz fazy grupowej: Fenerbahce Opet Stambuł - CSM Bukareszt
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
22:30magazyn siatkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: 1. liga
od 18:30mecz: KPS Siedlce - UKS Mickiewicz Kluczbork
Piłka nożna: Puchar Francji
20:55mecz 1/16 finału: Amiens SC - Olympique Lyon
Sporty walki: The Ultimate Fighter: Team Joanna vs. Team Cláudia Finale
23:00waga słomkowa: Joanna Jędrzejczyk - Cláudia Gadelha
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Puchar Francji
od 18:30mecz 1/16 finału: Paris Saint-Germain - RC Strasbourg
Siatkówka mężczyzn: Puchar Włoch
20:30mecz ćwierćfinałowy: Azimut Leo Shoes Modena - Revivre Axopower Mediolan
Polsat Sport News
Sporty walki: KSW
20:00sporty walki
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
20:45mecz: Real Madryt - Anadolu Efes Stambuł
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
23:10mecz: Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!