x
Tatuśkowie (49)

Tatuśkowie (49)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Ojcowie szykują stroje na bal przebierańców. Czarek nadal nie przyznaje się Paulinie, że stracił pracę, co wykorzystuje mała Wiktoria i szantażem wymusza na nim wyjątkowo niemęski strój balowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Sytuacja w domu Moniki i Władka staje się coraz bardziej napięta. Ojcowie szykują stroje na bal przebierańców, jedynie Tomasz kategorycznie odmawia Julce swojego udziału. Czarek nadal nie przyznaje się Paulinie, że stracił pracę, co wykorzystuje mała Wiktoria i szantażem wymusza na ojcu wyjątkowo niemęski strój balowy. Matka Liliany sugeruje Jarkowi, żeby pilnował narzeczonej. Na balu mężczyźni stawiają się w komplecie. Jest tam również Tomasz, który decyduje się sprawić radość Julce. Niestety dziewczynka zdradza niewygodną dla Liliany tajemnicę. Między Jarem a Tomaszem dochodzi do konfliktu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także