x

Tatuśkowie (33)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Ela planuje zemstę na Aleksie. Oliwia uważa, że po wspólnej nocy Aleks jest zobowiązany się z nią ożenić. Już planuje ich życie. Ela namawia Oliwię, aby zrobiła Aleksowi niespodziankę w kancelarii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 19 czerwca
za 6 dni
15:55 Polsat Comedy Central Extra
czwartek, 20 czerwca
za 7 dni
14:55 Polsat Comedy Central Extra

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Wściekła Ela planuje zemstę na Aleksie. Tymczasem Oliwia uważa, że po wspólnej nocy Aleks jest zobowiązany się z nią ożenić. Już planuje ich wspólne życie. Ela namawia Oliwię, aby zrobiła Aleksowi pikantną niespodziankę w kancelarii. Po akcji z youtuberem Władek ma coraz więcej pracy w pizzerii. Nie cieszy go to jednak. Gdy dowiaduje się, ile pieniędzy na swoich filmikach zarabia GhosTown, oświadcza Paulinie, że tez coś nakręci. Prosi o pomoc Natalię. Efekty są zaskakujące. Tomasz podejrzewa, że ktoś specjalnie truje zwierzęta

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także