×

Tatuśkowie (31)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Po początkowym szoku Natalia jest zachwycona obecnością GhosTowna na swoim przyjęciu urodzinowym. Niebawem postanawia razem z Łukaszem włamać się do pizzerii Władka i urządzić pizza challenge.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Po początkowym szoku Natalia jest zachwycona obecnością GhosTowna na swoim przyjęciu urodzinowym. Niebawem postanawia razem z Łukaszem włamać się do pizzerii Władka i urządzić pizza challenge. Filmik z tego wydarzenia staje się hitem sieci. Igor nakrywa Władka, jak przebija oponę w jego samochodzie. Tomasz zgadza się, by Julka pomogła mu w gabinecie. Niestety wraz z nią przychodzą też chłopcy Władka - Kuba i Filip. Teraz mężczyzna musi zająć się trójką dzieci. Aleks, wbrew Maksowi, umawia się z Oliwią i jej synkiem na placu zabaw.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także