×

Tatuśkowie (26)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Urzędniczka z opieki społecznej grozi Tomaszowi, że jeśli sprawdzą się podejrzenia, to będzie musiała zająć się sprawą Julki. Czarkowi nie podoba się pomysł budowy domu. Aleks ma problem z Maksem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Urzędniczka z opieki społecznej grozi Tomaszowi, że jeśli sprawdzą się podejrzenia, to będzie musiała zająć się sprawą Julki. Czarkowi nie podoba się pomysł budowy domu. Liczy, że jego siostra, Monika, odmówi sprzedaży swojej części działki. Tymczasem dziewczyna wybiera się na randkę. Niespodziewanie spotyka Władka. Jaro, by odzyskać sympatię Liliany, decyduje się na szaleńczy krok. Aleks ma problem z Maksem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także