×

Tatuśkowie (29)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Matylda wyjawia Julce, że ojciec ma zamiar wracać na Podkarpacie. Dziewczynka wpada w złość. Igor ma dla Moniki propozycję. Zaprasza pracowniczkę na obiad. Wybór pada na pizzerię Władka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Matylda na przekór Tomaszowi wyjawia Julce, że ojciec ma zamiar wracać na Podkarpacie. Dziewczynka wpada w złość. Liliana każe Tomaszowi przyjechać do przedszkola. Aleks nie rozumie, dlaczego Ela jest na niego obrażona. Dopiero Maks wyjaśnia tacie, że to z powodu jego wyznania, kiedy miał gorączkę. Natalia nadal jest zafascynowana youtuberem. Igor ma dla Moniki propozycję nie do odrzucenia. Chcąc ją przedstawić, zaprasza pracowniczkę na obiad. Wybór pada na pizzerię Władka. Ten szaleje z zazdrości i postanawia zemścić się na konkurencie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także