×

Tatuśkowie (30)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Władek jest pewien, że Monika zdradza go z Igorem. Natalia nie może dojść do siebie po tym, jak Łukasz napisał w mediach społecznościowych, że jest dziewczyną znanego youtubera - GhosTowna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Władek jest pewien, że Monika zdradza go z Igorem. Natalia nie może dojść do siebie po tym, jak Łukasz napisał w mediach społecznościowych, że jest dziewczyną znanego youtubera - GhosTowna. Monika każe mu ją przeprosić. Gdy Natalia nie odbiera od niego telefonów, Łukasz postanawia zrobić jej niespodziankę. W biurowcu Aleks próbuje poderwać piękną nieznajomą. Dostaje kosza. Gdy odprowadza Maksa do przedszkola, spotyka ją ponownie. Okazuje się, że syn kobiety chodzi do tej samej placówki. Jaro nie ukrywa niezadowolenia, że Tomasz i Julka zostają w mieście.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także