×

Tatuśkowie (25)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Po kontroli w domu Tomasza opieka społeczna jedzie sprawdzić sytuację w przedszkolu. Czarek stara się rozwiązać problem alimentów dla Teresy. Tymczasem Paulina znajduje w jego spodniach pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Po kontroli w domu Tomasza opieka społeczna jedzie sprawdzić sytuację w przedszkolu. Czarek stara się rozwiązać problem alimentów dla Teresy. Tymczasem Paulina znajduje w jego spodniach pieniądze. Planuje, na co je wydadzą. Partner pochopnie mówi jej, że powinni oszczędzać, ponieważ rozpoczął starania o kredyt hipoteczny na dom. Monika zacieśnia relacje z tajemniczym klientem, Karolem. Przez przypadek dzwoni z pracy do pizzerii Władka. Niebawem mężczyzna się z nią konfrontuje.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także