×

Tatuśkowie (28)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Tomasz mówi Lilianie, że chce wyjechać. Martyna boi się rozłąki z Julką. Teresa i Czarek rozpoczynają poszukiwania Natalii. Dowiadują się, że dziewczyna była zafascynowana jednym z youtuberów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Tomasz mówi Lilianie, że chce wyjechać. Martyna boi się rozłąki z Julką. Teresa i Czarek rozpoczynają poszukiwania Natalii. Od młodszej córki Wiktorii dowiadują się, że dziewczyna była zafascynowana jednym z youtuberów. Maks wyzdrowiał, za to teraz Aleks jest chory. W nocy zaczyna majaczyć i wyznaje Eli miłość. Monika nie wraca do Władka, dalej natomiast zamierza utrzymywać relację z Karolem. Władek zaczyna śledzić żonę. Dostrzega, że łączy ją ścisła więź z szefem, Igorem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także