Przyjaciele 4: The One with the 'Cuffs (3)

Przyjaciele 4: The One with the 'Cuffs (3)

(Friends: The One with the 'Cuffs)

serial komediowy USA 1997-1998
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Peter Bonerz
W skrócie:Joey i Chandler na nowo urządzają okradzione mieszkanie. Monica szykuje się na przyjęcie matki. Chce udowodnić, że poradzi sobie ze wszystkim, ale matka nie wierzy w jej kulinarne zdolności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 25 lutego
dziś
18:30 Comedy Central
poniedziałek, 26 lutego
jutro
13:30 Comedy Central
wtorek, 27 lutego
pojutrze
16:20 Comedy Central Family
sobota, 3 marca
za 6 dni
10:00 Comedy Central Family

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy mają ponad dwadzieścia lat, są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Joey i Chandler urządzają na nowo okradzione mieszkanie. Monica podejmuje się przygotowania posiłków na przyjęcie u swojej matki. Chce jej udowodnić, że jest w stanie poradzić sobie z tak dużym przedsięwzięciem i sprostać wyzwaniu. Niestety, matka Moniki nie wierzy w jej kulinarne zdolności i na wypadek przygotowuje dla swoich gości dodatkowe potrawy. Chandler umawia się z szefową Rachel, Joanną. Dziewczyna prosi przyjaciela, żeby zakończył swój romans, ponieważ obawia się, że może to źle wpłynąć na jej służbowe relacje z Joanną. Joey ulega namowom sprzedawcy encyklopedii. Nie stać go jednak na cały komplet, więc kupuje tylko jeden tom. Zapoznaje się wnikliwie z jego zawartością.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także