Przyjaciele 4: The One with the Ballroom Dancing (4)

Przyjaciele 4: The One with the Ballroom Dancing (4)

(Friends: The One with the Ballroom Dancing)

serial komediowy USA 1997-1998
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gail Mancuso
W skrócie:Dozorca domu postanawia donieść właścicielowi budynku, że dziewczyny zamieszkują go nielegalnie. Chandler próbuje wycofać swoje członkostwo w fitness clubie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy mają ponad dwadzieścia lat, są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Dozorca domu, w którym mieszkają Monica i Rachel, pan Treeger, zirytowany przez Rachel, a później przez Joeya, postanawia donieść właścicielowi budynku, że dziewczyny zamieszkują go nielegalnie. Aby uratować przyjaciółki, Joey zgadza się pomagać panu Treegerowi w nauce tańca. Tymczasem Chandler próbuje wycofać swoje członkostwo w fitness clubie. Opłaca regularnie składkę, ale praktycznie z tego nie korzysta. Jednak za każdym razem, kiedy przychodzi do siłowni, ekspedientka Maria skutecznie przekonuje go, aby pozostał w klubie. Ross postanawia pomóc przyjacielowi, jednak i on ulega czarowi Marii. Phoebe podoba się jej nowy klient. Bardzo chciałaby się z nim umówić, ale etyka zawodowa jej na to nie pozwala. W końcu emocje biorą górę, przez co Phoebe traci pracę masażystki. Dowiaduje się wówczas, że jej wybraniec jest żonaty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)