Przyjaciele 4: The One with Joey's New Girlfriend (5)

Przyjaciele 4: The One with Joey's New Girlfriend (5)

(Friends: The One with Joey's New Girlfriend)

serial komediowy USA 1997-1998   b.o.
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gail Mancuso
W skrócie:Joey sądzi, że Chandler unika jego nowej dziewczyny, bo jej nie lubi. Tymczasem Chandler, stara się być lojalny wobec przyjaciela i unika pięknej Kathy, bo się w niej zakochał.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 16 lipca
za 7 dni
20:30 Comedy Central
piątek, 17 lipca
za 8 dni
13:30 Comedy Central
sobota, 18 lipca
za 9 dni
17:30 Comedy Central
wtorek, 21 lipca
za 12 dni
21:30 Polsat Comedy Central Extra

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy mają ponad dwadzieścia lat, są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Joey sądzi, że Chandler unika jego nowej dziewczyny, bo jej nie lubi. Tymczasem Chandler stara się być lojalny wobec przyjaciela i unika pięknej Kathy, bo się w niej zakochał. Ross stara się wywołać zazdrość u Rachel. Kiedy jego była dziewczyna jest w pobliżu, Ross opowiada w samych superlatywach o swojej nowej przyjaciółce Amandzie. Rachel nie pozostaje mu dłużna i nawiązuje nową znajomość. Okazuje się jednak, że Amanda jest samotną matką i wykorzystuje Rossa. Kiedy on opiekuje się jej dzieckiem, ona spotyka się z innymi mężczyznami. Z kolei nowy, dużo od niej młodszy chłopak Rachel, Josh, okrada ją. Phoebe przeziębia się. Jej głos nabiera ciekawej, bardzo seksownej barwy. Kiedy choroba mija, Phoebe chce znowu złapać przeziębienie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także