Przepis na życie (12/13)

Przepis na życie

sezon 1 odc. 12/13

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Magdalena Kumorek, Borys Szyc, Dorota Kolak, Edyta Olszówka
Reżyseria:Michał Rogalski
W skrócie:Jerzy odwozi syna na lotnisko; w domu upija się z rozpaczy i w restauracji zjawia się pijany. Anka nie traci zimnej krwi. Sprawnie kieruje kuchnią, a Jerzego każe zamknąć w chłodni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Spokojne, poukładane życie trzydziestoparoletniej Anki (Magdalena Kumorek) jednego dnia legnie w gruzach. Traci ona pracę i męża (Piotr Adamczyk), u którego boku pojawiła się nowa kobieta (Maja Ostaszewska). Wsparciem dla niej w trudnych chwilach są nastoletnia córka Mania (Aleksandra Radwańska), przyjaciółka Pola (Edyta Olszówka) i matka Irena (Dorota Kolak). Przypadek sprawia, że poznaje doświadczonego szefa kuchni Jerzego (Borys Szyc) i zatrudnia się w jego restauracji Imbir. Tutaj odkrywa w sobie talent do gotowania i odnajduje na nowo upragnione szczęście.

W tym odcinku

Jerzy odwozi swojego syna na lotnisko. Bardzo przeżywa rozstanie z chłopcem i w domu upija się z rozpaczy. Kiedy pojawia się w restauracji w stanie upojenia, menedżerka jest przerażona. W ich lokalu ma się zjawiać wizytacja. Anka nie traci zimnej krwi. Sprawnie kieruje kuchnią, Jerzego każe zamknąć w chłodni. Pomysł okazuje się skuteczny. Szef kuchni trzeźwieje i odbiera gratulacje od właścicielki lokalu. Mania postanawia zorganizować małą imprezę z okazji urodzin. Grochol próbuje jej wytłumaczyć swoje ostatnie zachowanie. Przyznaje, że był zazdrosny. Andrzej pokonuje strach i prosi Beatę, żeby do niego wróciła. Kobieta się zgadza, ale stawia warunek - nie chce mieć z nim dzieci.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)