Przepis na życie (9/13)

Przepis na życie

sezon 1 odc. 9/13

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Magdalena Kumorek, Borys Szyc, Dorota Kolak, Edyta Olszówka
Reżyseria:Michał Rogalski
W skrócie:Andrzej odkrywa, że ulubiona pacjentka Beaty to jego była żona. Mania zmienia styl na bardziej wyzywający. W centrum handlowym jakiś mężczyzna składa jej nieprzyzwoite propozycje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 28 września
jutro
7:30 TVN 7

Opis

Spokojne, poukładane życie trzydziestoparoletniej Anki (Magdalena Kumorek) jednego dnia legnie w gruzach. Traci ona pracę i męża (Piotr Adamczyk), u którego boku pojawiła się nowa kobieta (Maja Ostaszewska). Wsparciem dla niej w trudnych chwilach są nastoletnia córka Mania (Aleksandra Radwańska), przyjaciółka Pola (Edyta Olszówka) i matka Irena (Dorota Kolak). Przypadek sprawia, że poznaje doświadczonego szefa kuchni Jerzego (Borys Szyc) i zatrudnia się w jego restauracji Imbir. Tutaj odkrywa w sobie talent do gotowania i odnajduje na nowo upragnione szczęście.

W tym odcinku

Andrzej jest przerażony odkryciem, że ulubiona pacjentka Beaty to jego była żona. Nie ma odwagi wyjawić kochance prawdy. Mania postanawia zmienić styl ubierania się na bardziej wyzywający. W centrum handlowym jakiś mężczyzna składa jej nieprzyzwoite propozycje. Wściekła Anka rzuca się na niego. Zatrzymuje ją policja. O incydencie dowiaduje się Jerzy, który pomaga swojej pracownicy wybrnąć z tarapatów. Jego zachowanie robi na Ance ogromne wrażenie. Potem Jerzy podwozi ją na koncert Poli. Zostaje przedstawiony całej rodzinie. Maciek nie jest zadowolony z pojawienia się rywala.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także