×
Przepis na życie (4/13)

Przepis na życie

sezon 1 odc. 4/13

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Magdalena Kumorek, Borys Szyc, Dorota Kolak, Edyta Olszówka
Reżyseria:Michał Rogalski
W skrócie:Anka rozpoczyna poszukiwania pracy, jednak szczęście jej nie sprzyja. Poznaje Maćka, przystojnego architekta. Mania powoli dostrzega, że jej przyjaźń z Grocholem zamienia się w coś więcej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 18 lipca
pojutrze
16:10 TVN Fabuła

Opis

Spokojne, poukładane życie trzydziestoparoletniej Anki (Magdalena Kumorek) jednego dnia legnie w gruzach. Traci ona pracę i męża (Piotr Adamczyk), u którego boku pojawiła się nowa kobieta (Maja Ostaszewska). Wsparciem dla niej w trudnych chwilach są nastoletnia córka Mania (Aleksandra Radwańska), przyjaciółka Pola (Edyta Olszówka) i matka Irena (Dorota Kolak). Przypadek sprawia, że poznaje doświadczonego szefa kuchni Jerzego (Borys Szyc) i zatrudnia się w jego restauracji Imbir. Tutaj odkrywa w sobie talent do gotowania i odnajduje na nowo upragnione szczęście.

W tym odcinku

Anka rozpoczyna poszukiwania pracy. Niestety, szczęście jej nie sprzyja. Załamana idzie do kościoła. Tam poznaje Maćka, przystojnego architekta. Mania powoli dostrzega, że przyjaźń z Grocholem zamienia się w coś więcej. Tymczasem jej matka udaje się do nowego ginekologa. Okazuje się, że lekarką jest Beata, nowa miłość Andrzeja. Następnie Anka w sklepie meblowym spotyka Jerzego. Zakupione przez nią łóżko dostarcza do domu Klemens, który wpada w oko Poli. Wieczór kończy się awanturą przyjaciółek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także