Przepis na życie

Przepis na życie

SERIAL OBYCZAJOWY Polska 2011-   od 12 lat

Spokojne, poukładane życie trzydziestoparoletniej Anki (Magdalena Kumorek) jednego dnia legnie w gruzach. Traci ona pracę i męża (Piotr Adamczyk), u którego boku pojawiła się nowa kobieta (Maja Ostaszewska). Wsparciem dla niej w trudnych chwilach są nastoletnia córka Mania (Aleksandra Radwańska), przyjaciółka Pola (Edyta Olszówka) i matka Irena (Dorota Kolak). Przypadek sprawia, że poznaje doświadczonego szefa kuchni Jerzego (Borys Szyc) i zatrudnia się w jego restauracji Imbir. Tutaj odkrywa w sobie talent do gotowania i odnajduje na nowo upragnione szczęście.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
TVN 7 Poniedziałek 26.10
7:35
Przepis na życie 2 (4)

Andrzej staje się podejrzliwy w stosunku do Beaty. Gdy widzi, jak ukochana opuszcza przychodnię w towarzystwie Przemka, nokautuje pielęgniarza. Pola wyrzuca z siebie całą złość na Klemensa.

TVN 7 Wtorek 27.10
7:35
Przepis na życie 2 (5)

Jerzy żąda, by Elka opuściła jego mieszkanie. Pola spotyka w barze Ignacego, wypija sporo whisky, a nazajutrz budzi się w mieszkaniu stażysty. Anka zostaje potrącona przez samochód.

TVN 7 Poniedziałek 2.11
7:35
Przepis na życie 2 (6)

Anka próbuje skupić się głównie na sobie i dziecku. Andrzej i Beata nadal nie rozmawiają ze sobą. Elka żąda od Jerzego w zamian za rozwód całego majątku i wyłącznej opieki nad Jankiem.

TVN 7 Wtorek 3.11
7:35
Przepis na życie 2 (7)

Beata wybiera z Andrzejem zaproszenia na ślub. Pod restauracją czeka na Ankę Robert Jad. Aldona traci przytomność i do Imbiru przyjeżdża pogotowie. Elka wyprowadza się od Jerzego.

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)