Przepis na życie (8/13)

Przepis na życie

sezon 1 odc. 8/13

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Magdalena Kumorek, Borys Szyc, Dorota Kolak, Edyta Olszówka
Reżyseria:Michał Rogalski
W skrócie:Anka nie chce wybaczyć Cezaremu, który wpada na pomysł, że kupi córce samochód. Beata przyłapuje Andrzeja na kłamstwie. Pola postanawia nauczyć się grac na wiolonczeli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Spokojne, poukładane życie trzydziestoparoletniej Anki (Magdalena Kumorek) jednego dnia legnie w gruzach. Traci ona pracę i męża (Piotr Adamczyk), u którego boku pojawiła się nowa kobieta (Maja Ostaszewska). Wsparciem dla niej w trudnych chwilach są nastoletnia córka Mania (Aleksandra Radwańska), przyjaciółka Pola (Edyta Olszówka) i matka Irena (Dorota Kolak). Przypadek sprawia, że poznaje doświadczonego szefa kuchni Jerzego (Borys Szyc) i zatrudnia się w jego restauracji Imbir. Tutaj odkrywa w sobie talent do gotowania i odnajduje na nowo upragnione szczęście.

W tym odcinku

Anka nie ma zamiaru wybaczyć Cezaremu, który usilnie stara się odzyskać jej zaufanie. Mężczyzna wpada na pomysł, że kupi córce samochód. Próba przekupstwa jeszcze bardziej ją złości. Dopiero na prośbę Mani kobieta zaprasza rodziców do domu. Spotkanie kończy się awanturą. Beata przyłapuje Andrzeja na kłamstwie i wzburzona wybiega z domu. Mężczyzna błaga ją o wybaczenie. Pola postanawia nauczyć się grac na wiolonczeli, by zaimponować Klemensowi. Tymczasem Anka świętuje swój sukces w pracy - Jerzy włączył wszystkie jej propozycje do nowego menu restauracji. W lokalu rozpoczynają się przygotowania do wystawnego bankietu. Aldona wymyka się na randkę. Grochol wygrywa zawody taneczne.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także