Przepis na życie (10/13)

Przepis na życie

sezon 1 odc. 10/13

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Magdalena Kumorek, Borys Szyc, Dorota Kolak, Edyta Olszówka
Reżyseria:Michał Rogalski
W skrócie:Andrzej kupuje Beacie pierścionek zaręczynowy i zaprasza ją na kolację do restauracji Imbir. Zaskoczona Anka urządza obojgu awanturę. Po tym incydencie Beata wyrzuca Andrzeja z domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Spokojne, poukładane życie trzydziestoparoletniej Anki (Magdalena Kumorek) jednego dnia legnie w gruzach. Traci ona pracę i męża (Piotr Adamczyk), u którego boku pojawiła się nowa kobieta (Maja Ostaszewska). Wsparciem dla niej w trudnych chwilach są nastoletnia córka Mania (Aleksandra Radwańska), przyjaciółka Pola (Edyta Olszówka) i matka Irena (Dorota Kolak). Przypadek sprawia, że poznaje doświadczonego szefa kuchni Jerzego (Borys Szyc) i zatrudnia się w jego restauracji Imbir. Tutaj odkrywa w sobie talent do gotowania i odnajduje na nowo upragnione szczęście.

W tym odcinku

Andrzej kupuje Beacie pierścionek zaręczynowy i zaprasza ją na romantyczną kolację do restauracji Imbir. Zaskoczona Anka urządza obojgu awanturę. Po tym incydencie Beata wyrzuca Andrzeja z domu. Mężczyzna spędza noc na klatce schodowej. W dzień remontu w mieszkaniu Anki stawia się grupa chętnych do pomocy, w tym Pola z Klemensem oraz Jerzy i Aldona. Kiedy wszyscy wynoszą gruz po rozbiórce, pod dom podjeżdża Wiktor z zapłakaną Manią. Jerzy daje bezczelnemu chłopakowi nauczkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)