Przepis na życie (6/13)

Przepis na życie

sezon 1 odc. 6/13

7.0/10
serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Magdalena Kumorek, Borys Szyc, Dorota Kolak, Edyta Olszówka
Reżyseria:Michał Rogalski
W skrócie:Mania, Gruba i Grochol uczestniczą w warsztatach literackich. Śliczna walczy o względy kolegi. Anka rozpoczyna pracę w restauracji Jerzego. Poznaje sympatycznych: Aldonę, Długiego i Żyletę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Spokojne, poukładane życie trzydziestoparoletniej Anki (Magdalena Kumorek) jednego dnia legnie w gruzach. Traci ona pracę i męża (Piotr Adamczyk), u którego boku pojawiła się nowa kobieta (Maja Ostaszewska). Wsparciem dla niej w trudnych chwilach są nastoletnia córka Mania (Aleksandra Radwańska), przyjaciółka Pola (Edyta Olszówka) i matka Irena (Dorota Kolak). Przypadek sprawia, że poznaje doświadczonego szefa kuchni Jerzego (Borys Szyc) i zatrudnia się w jego restauracji Imbir. Tutaj odkrywa w sobie talent do gotowania i odnajduje na nowo upragnione szczęście.

W tym odcinku

Mania, Gruba i Grochol uczestniczą w warsztatach literackich. Śliczna nie ustaje w wysiłkach, by zdobyć względy kolegi. Widząc to zazdrosna Mania postanawia wrócić do domu. Grochol przeprasza ją za zachowanie koleżanki. Tymczasem Anka rozpoczyna pracę w restauracji Jerzego. Poznaje swoich sympatycznych współpracowników - Aldonę, Długiego oraz Żyletę. Potem udaje się na wizytę do ginekologa. Zaprzyjaźnia się z lekarką Beatą. Nie wie, że ma do czynienia z kochanką byłego męża. Maciej wciąż próbuje swoich sił u Anki. Nie przeszkadza mu fakt, że jest ona w ciąży.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)